Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ba-sia

Spa, wellness, odnowa biologiczna i inne dobroci dla ciala...

Polecane posty

Gość gość
Ja trafiłam w sumie przez przypadek do Spa w ustce http://www.hotel-lubicz.pl/wellness_i_spa bo w tym samym miejscu mielismy szkolenie. Dałam się skusić i poszłam na kilka zabiegów – masaz, maseczki . Nie wiedziałam ze po 2 dniach pobytu w takim miejscu można wrócić mega wypoczętym i zrelaksowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge ze swojej strony polecic niesamowite spa www.dayspa.bielsko.pl juz od kilku miesiecy regularnie sobie chodze do nich i jest mega:) ostatnio bylam na zabiegu na stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić Hotel Adam&Spa, nie dość że jest świetnie usytuowany w górach , w Kudowie Zdrój to jeszcze jego usługi są na wysokim poziomie. Ja korzystałam podczas 2 tygodniowego pobytu z biczy wodnych i łaźni parowej, także chodziłam na masaże. Atrakcją hotelu jest zarówno wodospad jak i dwa łóżka hydromasażu w basenie. Ich strona mieści się na www.adamspa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie hoteli jest mnóstwo oferujących spa. Warto też rozejrzeć się w ofercie indywidualnych masażystów, których można znaleźć na stronie http://lepszytrener.pl/masaze Będąc w danym mieście, umówić się na wizytę i doznać tego relaksu ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam w pięknym miejscu dzięki Źródło Piękna w Lubinie. Super zabiegi, dieta, dużo fajnych ludzi. No przyjechałam jak nowo narodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz do darłowa do hotelu www.hotel-lidia.pl/ - nie dość, ze sam hotel przepiękny to i cała odnowa biologiczna. no i nawet można jechać z dziećmi bo mają tam urządzone specjalne atrakcje, by nie przeszkadzać dorosłym i bawić sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie chłopak zabrał do www.spaszczecin.com w formie prezentu na święta. To swietne miejsce, gdzie można porządnie odpocząć i się zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam w Poznaniu Maraga Strefa SPA. duży wybór zabiegów zresztą uwielbiam SPA, i to przekonuje mnie najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvka2
Ja lubię luksusowe miejsca takie jak Bacówka Radawa . Super sprawa, bo obiekt jest bardzo nowoczesny. Można tam odpocząć od codziennych problemów i poczuć się wyjątkowo. Poza tym warto tam skorzystać z zabiegów. Na pewno tam jeszcze wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Mi najbardziej podobało się w hotelu Remes pod Poznaniem  i tam znajdziemy chyba najlepszą strefę spa w tych okolicach.  Jestem zdania, że od czasu do czasu warto do takiego spa pojechać i odpocząć  na przykład podczas urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×