Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Kicia

jakie kwiatki do ślubu?

Polecane posty

a osobie krąglejszych kształtów do sukienki http://www.suknieagnes.pl/k2006/06p-2-5.htm jaka galazko polecasz wiazanke?? ja sie sklaniam ku bukiecie z kali i stroczyków (bo storczyk tez we wlosy chce upiac, welonu nie bedzie). nie wiem jaki kolor kali: buialae, kremowe, róz blady czy moze wlasnie dla kontrastu ciemny róz? i wiszacy czy taki zbity z wielu kali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucupucu
ja myśle , że ten storczyk we włosy , jakby był ciemnoróżowy , to super by sie komponował z tą jasnoróżową sukienką puszystka osoba powinna chyba mieć dość okazały bukiet , ale mnie by się tam też podobała z jednym kwiatek masz fajną sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pucupucu - dzieki:) wlasnie o takim storczyku mysle, wlosy mam krotkie - takie troche poldługie i nie chce ich w zaden sposób upinac tylko kwiatek wpiac i strasznie chce bukiet z kali - tak mi sie spodobały i nic mnie nie obchodzi wymysł ze to kwiaty pogrzebowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucupucu
nie wiem , jak wygląda kalia , ale tez mi sie wydaje , że jak są ładne , to się nie ma czym przejmować - sama lubię drobne chryzantemy i jakby mi ktos dał na urodziny bukiet z chryzantem , to bym siębadzo ucieszyła; jak masz dobrze obcięte włosy i nie jakieś bardzo rzadkie , to będzie fajnie wyglądała taka fryzura nieupięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha czy ona - ta moja fryzura ogolnie fajna to nie wiem - mnie sie baaardzo podoba:) i w zwiazku z tym ze tlko ulozenie wlosów i wpiecie kwiatka to myslisz ze godzinka pobytu u fryzjera wystarszy? bo slub na 14 a fryzjer na 11 umowiony, planuje ze do 12 skonczy pani fryzjer, do 3 makijaz, wskoczyc w kiecke o do koscióka, zdaze z tym wszystkim myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucupucu
hehe nie wiem , ja się tam nie znam :) fryzura na pewno nie będzie czasochłonna , godzina spokojnie wystarczy , myślę że makijaż tez nie powinien dłużej trwać niż do 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do TIKI-TAKI: proponuję bukiet w kolorze ciemnego różu bądź kremowy, ewentualnie mieszany. Może kremowy storczyk i różowe kalie lub wpadające w bordo ( tzw. Zantadeschia rehmannii)? Ciemny róż podkreśli oryginalny i piękny kolor suknim natomiast krem rozświetli całość i nada \" odświętny\" charakter. Osoba o pełniejszych kształtach zdecydowanie powinna mieć wiązankę o większych rozmiarach. Forma kwiatów, które wybrałaś doskonale nadaje się do układania wiązanek wydłużonych i właśnie taki bukiet bym Ci proponowała. Musisz się jednak przygotować na to, że ze względu na wysoką trwałość są to jedne z najdroższych kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gałązko - dzięki, to jest właśnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka221
hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka Kalinka kalinka
;) a bukiet z różowych róż i gerber? co ty na to? pytanie kiedy masz ślub? bo wiadomo że latem bardziej poszalejesz z kwiatami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×