Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka24

NAJPIERW FRYZURA CZY MAIJAż?

Polecane posty

Gość oliwka24

CZY TO MA JAKIES ZNACZENIE??? CO NAJPIERW ? Jak to było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Zawsze jest najpierw fryzura, potem makijaż. Nigdy nie widziałam odwrotnie, a jestem na kilkunastu slubach rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1979L
A ja jestem umówiona najpierw u kosmetyczki a potem u fryzjera, i to jest w tym samym miejscu. Tak mi poradzili. Być może zależy też od fryzury, ja będę miała tylko układane już wczesniej umyte włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kronos
Pamiętaj, że jeśli fryzure będziesz robić 2 godziny, a makijaż później, to będzie on o te 2 godziny swieższy, a fryzura na pewno wytrzyma, nawet 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara plotkara
hehe wyobrażam sobie , jak pani siedzi w gotowym makijażu i tu chlap - wodą po czole , tragedia ;) Chba że układane sa już wcześniej wymyte włosy. Ale mi jakoś intuicja podpowiada , jakby mnie to miało dotyczyć - najpier bym poszła do fryzjera , potm do kosmetyczki. Jak się upina włosy , to zrobią taki kokon z lakieru , że ani tornado nie zniszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka najpierw fryzura potem makijaż. Inaczej mogłoby być niebezpieczeństwo że coś się może rozmazać jakbyś miała mokre włosy, a do modelowania zazwyczaj fryzjerki moczą włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie najpierw fryzurka ,potem makijaż bo: w czasie fryzury pani będzie spryskiwać włosy lakierem,wodą itd makijaż może się rozmazać a żadna z nas by tego nbie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co ja mam zrobić
Ja będę miała kręcone, rowpuszczone włosy i wianek i też mam problem. eby kosmetyczka mogła mi wykonać makijaż będę musiała zdjąć wianek i upiąć włosy, boję się, że loki mi się rozwalą:( A gdybym zrobiła na odwrót rzeczywiście mogłabym się pochlapać woda, albo coś jeszcze gorszego. Do ślubu jeszcze trochę czasu, ale ja już zastanawiam się jak to zrobić, żeby nie rozwalić sobie włosów. Włosy fryzjerka zakręci mi na wałki, przedtem musi zwilżyć czuprynę, więc makijaż przed odpada. Natomiast przy rozpuszczonych włosach nie da się zrobić makijażu. Najlepiej by było gdyby kosmetyczna robiła mi makijaż kiedy będę miała wałki na głowie, ale kosmetyczka i fryzjer są w dwóch różnych miejscach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka24
Dzięki myśle że to dobry pomysł najpierw fryzura a potem niech sie dzieje co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka24
-noi co ja mam zrobic- Ja tez najpierw chcialam miec włosy rozpuszczone ale stwierdzilam ze beda spięte chociaż tak pół na pół! mśle mimo wszysto ze ta kolejnosc fryz- makijaz jest dobra . Jak bedziesz miala juz gotowe włoski poprostu przytrzymasz je do góry rękoma przy makijazu albo delikatnie klamrą zepniesz będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia II
Makijaz na samym koncu !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmujcie się! Fryzjer doskonale wie,że do ślubu fryzura musi się trzymać całą noc a najlepiej jak jeszcze i następny dzień! (chociaż fryzjer,fryzjerowi nie równy!) Teraz są tak dobre środki na utrwalenie uczesania,że naprawdę nie ma się czego obawiać! A właściwie to proponuję uczesać próbną fryzurę \"przed\"-wted będziecie wiedziały jak i ile się utrzyma! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia26
Jestem kosmetyczką i zawsze robimy z fryzjerką tak: najpierw fryzjerka myje włosy i je podsusza, potem ja robę make up i włosy są upinane. Dzięki temu mogę dokładnie rozprowadzić podkład bez efektu maski a lakier, którym fryzjerka spryskuje włosy dodatkowo go utrwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×