Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie sekretarka

JAKIE CECHY POWINNA MIEĆ PRAWDZIWA SEKRETARKA???????

Polecane posty

Gość iiii jaa
a moze ktos zalatwi mi prace w takim charakterze w warszawce sprawdze sie obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Ludzie, milcząca kobieta to prawdziwy skarb :-). Chyba nie wiecie co za szczęście macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to znaczy prawdziwa sekretarka?? sekretarka to sekretarka, i powinna chyba byc przede wszystkim zorganizowana, punktualna, przewidująca i schludna ( w sensie nie odstraszac wyglądem i przedobrzonym makijażem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
dziewczyny ile zarabiacie jako sekretarki? jamam tylko 1000netto (1600 brutto). porazka na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
nie zartuj, 1000zl w dzisiejszych czasach to niestety porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
ap ap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiaa
heeeeeeeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Opowiem wam fajny dowcip. Sekretarka zmieniała pracę. Nowy pracodawca na rozmowie kwalifikacyjnej zadał pytanie: Przyszły szef: "Ile pani zarabiała na poprzednim miejscu pracy?" Sekretarka: "Na poprzednim miejscu pracy miałam 1000zł netto" Przyszły szef: "To ja dam pani z przyjemnością 1500zł netto" Sekretarka: "Z przyjemnością to ja miałam 3000zł".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzieliscie
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........Szef
Powinna mieć : biust nr 4 zgrabny tyłeczek duże usta i takie tam jeszcze bzdety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijambociekawe
aaaaaaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekretarki, asystentki, potrafią wybrnąć z każdej sytuacji. A co mówicie jezeli szef nie chce z nikim rozmawiać, a jakiś klient niecierpliwie wciąż wydzwania, albo nie jest zainteresowany spotkaniem np. degustacji win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA SEKRETARKA POWINNA DAWAĆ DUPY SZEFOWI NA KAŻDE ZAWOŁANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2312
Witajcie, właśnie dziś zadzwonił do mnie potencjalny pracodawca bo wychaczył moje ogłoszenie o prace w internecie właśnie jako sekretarka lub asystentka. Jestem młoda osoba i nie mam doświadczenia ani w pracy ani w rozmowach kwalifikacyjnych. Chętnie podjęłabym ta prace, ale jest oczywiście wiele kandydatek. I tak sobie myślę na co zwracają uwagę pracodawcy przy wyborze przecież tak naprawdę rozmowa przez telefon o niczym nie świadczy . Przecież taka młoda osoba jak ja musi gdzież zdobyć de doświadczenie eh.. A wiem ze bym sie odnalazła na takim stanowisku,ale co zrobić... Piła-szukam pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×