Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

jeśli chodzi o urlop to ja bardzo proszę...pakuje się natychmiast i jadę w najpiękniejsze miejsce w Polsce,Kraków...jak dobrze że marzenia nie bolą. ja jestem na etapie szukania dobrego ginekologa-endokrynologa w Wawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
MONIŚ MI TEZ NIE TRZEBA TEGO DWA RAZY POWTARZA... ja mam nadzieje ze uda nam sie wyskoczyc we wrzesniu nad morze na troszke przedłużony weekend... chociaz ja osobiście wolalabym gory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Monis..... ja osobiście też długo szukałam dobrego endo i mam cichą nadzieję, że znalazłam. Chodzę do dr.Gajdy w Warszawa Wawer do przychodni na ul. Strusia 4/8. Starsza Pani ale bardzo dokładna i jestem bardzo zadowolona. Co prawna byłam u niej 2 razy raz z wizytą a raz "na krzywy ryj:)" ale przyjęła i wytłumaczyła wszystko na spokojnie. Mojej siostrze ciotecznej pomaga więc dlatego postanowiłam wybrać się do niej. Moja historia sprzed prawie roku: Od lipca 2011 roku jestem w związku małżeńskim. Ostatnia @ była 4 października 2011 cykle były regularne co msc czyli następna miała być 4 listopada- nie zwracałam uwagi na to, że już koniec listopada a @ nie ma. Dopiero 28 listopada udałam się do gin na wizytę i dostałam od razu skierowanie na bete od razu zrobiłam i miałam przyjść do niej na drugi dzień z wynikiem. 29 listopada odebrałam wynik ciąży brak Pani dr przepisała mi luteine 2 tab przez 5 dni jak nie pojawi się @ to przyjść do niej. W sobotę 3 grudnia strasznie bolał mnie brzuch więc poszłam na prywatne USG i co pęcherzyk ciążowy 5,8 mm. Pan dr. kazał zjawić się za 14 dni na potwierdzenie. Niestety 10 grudnia obudził mnie "potop szwedzki(krwi)" męża z łóżka do szpitala ....w szpitalu okazało się że to 8 tydzień według wyliczeń ale jak Pani dr. zrobiła USG okazało się, że nic we mnie nie ma że to krwawienie to trudne dni. Poronienie samoistne. Płacz,lament....czyli @ pojawiła się 10 grudnia trwała 8 dni. Następna przyszła dopiero 1 kwietnia 2012....chodziłam po lekarzach którzy mówili, że wina to nadmierne kg wogóle mnie nie badając. Kolejna @ przyszła 20 czerwca trwała 5 dni potem 26 lipiec trwała 5 dni. U dr. Gajdy byłam na wizycie 24 lipca 2012. Pokazałam całą dokumentację i co ona na to: że WOGÓLE w ciąży nigdy nie byłam!....to co zobaczył wtedy ten lekarz to była mała torbielka a ta ciemna plama to płyn po pękniętej torbieli a przy braniu luteiny ten niby pęcherzyk - torbielka wchłonęła się . SZOK....a zarazem ulga że "nikogo" nie straciłam. W międzyczasie robione miałam badania w szpitalu bo trafiłam na SOR z bólem brzuch i żołądka i tam Pan ginekolog stwierdził wtórny brak miesiączki i pęcherzykowatość jajników....przy prawym było 8 pęcherzyków a przy lewym 5....i po tym kazał iść do endokrynologa.Pani dr Gajda zbadała mnie dokładnie całą....wszystkim się zainteresowała nawet kolorem włosów na rękach. Kazała zrobić badania hormonalne TSH, prolaktynę FT4 3 czy jakoś tak i cytologię pobrała. Potem 14 sierpnia wybrałam się do niej po wyniki i okazało się, że wszystko jest ok tylko prolaktyna przy normie gdzieś 27 ja mam 25,78 i to przykuło jej uwagę. Dała mi bromergon na wyregulowanie cykli i poprawienie owulacji nio i mam brać 3 msc do zaciążenia. Starać się nie staramy ale nie uważamy:). Trudne dni znów mi się spóźniają ale nie wiem czy to wina bromergonu czy coś się zadomowiło we mnie. Leci ze mnie od ok tygodnia duża ilość wodnistego lekko białego śluzu.... i to mnie dziwi;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia
witam miałam monitoring pęcherzyki nie rosną, martwi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka Twoja historia jest narawde dziwna ,, trzymam kciuki aby to byl lakator ..badz lokatorka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia
na razie nie to jet mój pierwszy obserwowany cykl, po tym jak prolaktyna spadła do 13,65 a więc do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nie dziękuję jak będzie to podziękuję .....ale wiecie cioś na temat tego śluzu/wydzieliny czy przy ciąży może tak być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia
teraz mam przyjść w poniedziałek 3 września , endometrium wzrasta ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
a i jeszcze dodatkowe martwi mnie to, że wiecznie głodna jestem.....;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
i nie wiem czy to wina bromergonu czy lokatora/rki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys gdzies na forum wyczyralam ze w poczatkowym stadium ciazy wlasnie jest sporo wydzieliny zoltawej ... ale ja np przed @ zawsze mam zwiekszona ilosc wydzieliny...a od 3 dni ciagle ja tez jestem glodna... ja zwalam na to ze idzie zima czas nabrac cialka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio właśnie też z tym głodem mąż tak uważa, że zima i się zmienia sposób odżywiania. Nio zobaczymy poczekamy jeszcze kilka dni i testujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
endi przykro mi ja w tym temacie nie pomogę .... raz mialam robione to badanie i juz nie pamietam norm i co i jak bylo... grunt ze w normie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Endi stosunek lh do fsh dobry bo 1,18, chyba nie powinien przekroczyc 1,5 bo to moze wskazywac na PCO, ale tez mysle, ze powinnas wypytac lekarza przy kolejnej wizycie. Estradiol w normie, ja w tym dniu cyklu(4 d.c.) mialam 26. Ja chodze do nowego gin - endo, poleconego mi przez Natusie, bylam dopiero na pierwszej wizycie, ale lekarz bardzo kompetentny i widac chce sie porzadnie mna zajac :) W poniedzialek ide do szpitala na szczegolowe badania z krwi na 2,5 dnia. Ciekawe jak to bedzie, nigdy nie bylam w szpitalu...ale trzeba sie wreszcie porzadnie zdiagnozowac... Moj maz dostal rowniez wykaz badan hormonalnych do zrobienia. Prolaktyne podobno mam juz za niska, ale mam brac caly czas bromka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoninka bardzo Ci dziękuje :) Ginekolog powiedziała że wyniki są ok... ale zawsze lepiej się skonsultowac z koleżankami po fachu bo czasem dziewczyny na kafe wiedzą lepiej od lekarzy :) Pozdrawiam Was kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoninka a do którego szpitala idziesz? Justa biorę primulot tj syntetyczny progesteron a on ponoć nie fałszuje wyników.Zresztą zobaczę co mi lekarz powie.Póki co staram się nie denerwować.Ale dziwny ze mnie przypadek bo i prolaktyna i progesteron za wysokie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa trzymam kciuki za Ciebie. Ja we wtorek idę do gin. aby wyznaczył datę drugiej inseminacji. Wydaje mi się, że będzie robiona w środę albo w czwartek. Już zaczynam się denerwować. Boję się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Ninka a moze jednak ten pecherzyk pekl, np. przy 18 mm, jesli przyrastalby 2 mm na dobe, to calkiem mozliwe ze urosl do srody i pekl :) i moze to ciaza, czego Ci zycze :) Ide do szpitala na Kopernika. Wiem, szpital nie ma za dobrych opinii, ale to tylko badania :) Izula powodzenia przy inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Cześć dziewczyny. Zrobiłam wszystkie badania, tak jak pisałam, wszystko w normie, mąż miał zrobić badania i zrobił, na interpretacji wyniku sie nie znam, lekarz oceni, ale na moje oko nie są złe. Ale mam lepszą wiadomosć. dzisiaj po południu zrobiłam test ciażowy, bo 32 dc i @ brak, a tu krecha w okienku kontrolnym bardzo mocna a w testowym słabiutka, ledwo widoczna ale jest. Mam nadzieję, że w końcu się udalo. Nie wiem, czy sie cieszyć czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze sie cieszyc .;))) jutro z rana zrob test z porannego moczui i zapewne beda dwie juz ciemniejsze krechy... GRATULACJE..cos w koncu sie rusza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio i ja dziś w 38 dc i wynik chyba negatywny a czemu chyba bo ja jak się wpatrywałam to cień cienia widziałam ale mąż mnie uświadomił że to miejsce gdzie powinna się pojawić ;/... A ta wydzielina mleczna jak leciało tak leci nadal.....moooookro.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Nie ma się co cieszyć, okres się zaczyna...:( a już miałam nadzieję. A tutaj znów rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Oj watpie, już mnie to wkurza, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Antoninka trzymam kciuki za badania ja idę w czwartek ale do szpitala na Skarbowej.Kopernik nie jest taki zły w tamtym roku wycinałam tak guza i mam pozytywne odczucia.Napisz potem jak było i jakie są wyniki.Na ciążę nie liczę w tym cyklu ale wierze że jak zrobię badania lekarz zaleci mi odpowiednie leczenie to nie będę długo czekać na efekty Anka jesteś pewna że to @ a nie plamienia bo z początkiem ciąży często takie się zdarzają.Sam zresztą w pierwszej ciąży takie miałam.Powtórz test dla pewności. Justa a Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×