Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość jestemfit
stokrotka a wcześniej miałaś regularnie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ostatnie dwa cykle trwały 36 dni. Od lipca 2011 roku mam nieregularne. W grudniu 2011 miałam 10 a następna@dostałam dopiero 1 kwietnia.... Nie wiem czy to wina bromka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
stokrotka201 A wcześniej brałaś bromka??? Bo jeśli nie to wina jest w wysokiej prolaktyny jak u mnie i dlatego dostałaś bromka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Właśnie chodzi o to że poszłam do lekarza a ona do mnie że muszę badania hormony glukoze i ob zrobić zrobiłam i wyniki ok nawet prolaktyna w normie ale bez obciążenia miałam tylko badana i zapytała się czy chce bobasa to odpowiedzialam że chcemy bo chcemy i ona zastanawiała się dość długo nas tym jaki ma mi przepisać lek i wkońcu skusila się na bromeergon. Dostałam terapię na 90 dni i powiedziała że albo zaciaze a jak nie to jak przyjdę to zrobi usg.......a wizytę do niej mam dopiero po nowym roku bo takie oblozenie ma. Teraz idę do nowego lekarza i już się boję że mnie zmyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
stokrotka201 prolaktyna nie może być PRAWIE w normie... ja miałam podwyższoną ale niewiele i też mam brać bromergon do czasu aż będę w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Byłam już u wielu lekarzy.....i kazy mówi co innego...tylko teraz lekarka przyczepila się do rej prolaktyny.....a mam cykle bezowulacyjne i grozi mi pecherzykowatosc jajników....dwie str wcześniej wypisalam wszystkie moje badania będę wdzięczna o Twoja ocenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Lekarz w szpitalu jak byłam w czerwcu powiedział że grozi mi pecherzykowatosc jajników i mam cykle bezowulacyjne ....dwie str wcześniej wypisalam wszystkie moje badania...będę wdzięczna o TWOJA ocenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
stokrotka201 widzę, że prolaktyna mieści się w normie ale zwiększyła się od pierwszego jej badania do drugiego. Myślę, że powinnaś iść do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNKI STOKROTKA I JESTEMFIT JA BRAŁAM BROMEK 6 MIESIECY,CYKLE PRZY NIM BYŁY REGULARNE 27 DNIOWE,WSZYSTKO BYŁO JAK W ZEGARKU,DZIWI MNIE WASZA DŁUGOSC CYKLU,ALE WIDOCZNIE I TAK BYWA TAK BRAŁEM JAK JESTEMFIT 1/2 TABLETKI NA NOC NIC NIE POMOGŁO NIESTETY TYLKO JA SIE KONCZYŁAM PRZY BROMKU:( NOWY GIN KAZAŁ ODSTAWIC BO STWIERDZIŁ ZE MOJA PRL BYŁA W NORMIE,ZA TO ZROBIL KOMPLEKSOWE BADANIA ,27 ROZNYCH BADAN MI ZROBIL,CZEKAM DO PRZYSZLEGO TYG NA WYNIKI I IDE NA WIZYTE,ZOBACZYMY CO MI POWIE JAK MOWI STOKROTKA KAZDY LEKAZ MOWI CO INNEGO I BADZ TU MADRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio właśnie.....ja idę ostatni raz do ginekologa na nfz jeżeli mnie zmyje to idę prywatnie do koleżanki lekarza z którego mega jest zadowolona i ją już szykuje do ciąży.....bo może niepotrzebnie się faszeruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Witam wszystkie kobiety, Po 3 miesiącach starań poszłam do lekarza i zbadałam prolaktyne i inne. No prolaktyna 39 ng, inne wszystko w porządku, biorę Bromocorn 3 tyg po tabletce i spóźniał się mi okres tydzień.... Zwalałam na bromocorn ale jednak postanowiłam zrobić test... i Boże Drogi! II kreski, za 2 godziny zrobiłam drugi i znowu II kreski, dziś rano zrobiłam trzeci i znowu II kreski... Jak myślicie? 3 testy chyba nie mogą się mylić?....;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Można gratulowac:-D. Mi się już długo spóźnia i brak kresek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Ale się boję, bo niby lekarz powiedział że nie było pęcherzyka dominującego w 15 dniu cyklu a tu taka niespodzianka i że ten bromocorn tak szybko zadziałał? A boli mnie też troche podbrzusze, tak nie dużo... myślicie że to normalne? wizytę mam dopiero w środę.... Bardzo się boję że coś nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze ,gratulacje Monia!!!!!!!!!!!! to jakas epidemia ciazowa szaleje,hura chce sie nia zarazic:) oczywiscie ze jestes w ciazy,trzy pozytywne rezultaty, ciesz sie mamusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
bella- galleria na pewno się zarazisz, ja ostatnio dużo z ciążowymi przebywałam...;) ale to podbrzusze jak na okres, to normalne? może znacie kogoś kto tak miał i wszystko było ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejdziewczyny:* mam pytanie czy inseminacja boli? i jak to wyglada? chodzi mi o wasze przypadki:D bo w necie rozne wiadomosci:( prosze dziewczyny czy ktores to mialy opiszcie:* i ile srednio trzeba ich zrobic by zafasolkowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was prolaktynki :) Widzę że wiele z nas ma ten problem, również ja od nie dawna biorę bromek ale nie mam żadnych skutków ubocznych czuje się normalnie biorę tylko pół tabletki wieczorem. PRL miałam nie wiele podwyższoną bo 29.97 ale pani doktor powiedziała że i tak tak bym nie zaszła w ciążę. Mam nadzieje że jednak wszystko się unormuje i w końcu się uda bo staramy się ponad rok. Koleżanka miała również taki sam problem tylko brała jakiś droższy zamiennik i po kilku tabletkach udało się. Więc myślę że każda z nas ma szanse tylko trzeba wierzyć ;) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to się rozkrecamy:-D. A którąś z was może mnie utwierdzić w tym.....że jak moje ostatnie dwa cykle trwały po 36 dni to dni plodne kiedy wystąpiły?(tak czysto teoretycznie pytam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to obliczylam i też tak jakoś wyszło jajk twój kalkulator pokazał ..czyli w tym okresie było działanie co 2 lub 3 dni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bromergonowaee
monia89 to normalne, boli jak na okres, mnie bolało nawet trochę mocniej i wszystko było ok nie martw się :) gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to działaj działaj :) ja też od dzisiaj zaczynam bo już jestem po @. życzę dużo szczęścia i dużej częstotliwości :) W sumie jestem już na takim etapie że co będzie to będzie kiedyś na pewno się uda :) bez ciśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam doła. Wydaje mi się, że dostane @. Brzuch mnie boli już od tygodnia a dzisiaj to już całkiem mocno. Pewnie @ przyjdzie. Piersi nabrzmiałe, że nie mogę ich dotknąć. Pewnie inseminacja się nie udała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio to u mnie @ przyszłam;)......52 dc i poleciało;).....czyli nowy cykl i nie przerywam bromergonu......;);) nowe szanse jak to Liber z Grzeszczak nagrali :P:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
ja chodze do gin - endo, bylam juz na 2giej wizycie skonsultowac wyniki hormonow ze szptala i okazalo sie, ze prolaktyna -uwaga- po 2 h (test MCP) zachowuje sie inaczej niz nalezy :( i cos z insulina nie tak po obciazeniu, takze jestem na bromergonie i lekach na insuline (dla cukrzykow :D) Moj maz podobno zdrowy i nie musi nic zazywac :) W przyszlym tyg. ide na kontrolny monitoring, czy byla owulacja. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, Natusia bardzo dziekuje za polecenie, tez sie przymierzalam do niego juz wczesniej zeby sie wybrac, ale w sumie dopiero Ty mi dalas taka motywacje, zeby isc i nie tracic czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cczesc dziewczyny, ja nie moge zajsc w ciaze 5lat, wczesniej mialam 4 laparoskopie bo mialam endometrioze przez to 5 lat caly czas lekarze mnie stymulowali abym moze azszla w ciaze ale nic! dopiero 1 miesiac po wielu zmianach lekarzy trafilam do endokrynologa ginekologa i ten powiedzial aby zrobic badania hormonalne bo stwierdzil ze nie mam owulacji okrez mialam czasem co 28 dni czasem co 20 a nawet co 14 tez sie trafial, badania wyszly zle prolaktyna 900!!!! dheas podwyzszony i jeszcze cos nie tak z jakims 17oh po synactemie, ogolnie lakarz powiedzial ze brak ciazy to wina tylko hormonow przepisal norprolak , i pabidexamethason powiedzial ze to powinna byc kwestia 3 miesiecy i powinnam zajsc w ciaze.BOZE DLA MNIE TO BY BYL CUD, ALE PO 5 LATACH MAM OBAWY, POWIEDZXCIE PROSZE CZY KTOS LECZY SIE NA TAKIE HORMONY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam wszystkie Piekne Panie:) głowa mnie dzis boli!!!!!!!!!!!!aj anuuuula33 witaj, ja nie biore nic z tego co ty ale moze któres z dziewczyn Ci pomoga:) Monis-mis halo jestes tam ,co nic nie piszesz????? dr Justa melduj mi sie tu jak sie czujemy mamusiu???? ja powoli koncze dni płodne,wiec klasycznie bede czekac na rezultat :):) mam nadzieje ze owocny Endi a Ty tez milczysz ,Ewcia co w Londku całuje wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey Bella :) jakoś tak nie chce mi się pisać,dołek mnie dopadł,mierzę tempkę i wynika że owulacji w tym cyklu nie było,śluzu też skąpo,testy owu przez dwa dni pokazały że owu się zbliża,przytulanie było tylko po co? szkoda gadać,pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
jaka cisza.....troszkę pod wieczór się ruszyło;) Mój organizm chyba się wystraszył jutrzejszej wizyty i sobotę@ się zjawił. Jak tylko się skończy to lecę na priv wizytę do lekarza z polecenia ....i łykam bromek i robię testy owu bo przed chwilą zakupiłam 30 szt ...(zobaczymz, co sa warte )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis teraz mnie zdrnerwowałas,co to za uzalanie soie nad soba jak to po co przytulanie z m, bo go kochasz i obydwoje potrzebujecie bliskosci!!!!!!!!!!!!!!! a poza tym moze owulacja sie przesuneła,chocby dlatego ze sie stresujesz,kochana uspokuj sie ,jak pamietasz ja ostatnie miesiace mialam załamke ale ze depresja nic nie zmienila ani bromek zreszta tez nie wiec przestałam sie zamartwiac,tylko biore swiat jakim jest,bo zycia mi szkoda Usmiechnij sie prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) sama boje sie zadzwonic po te wyniki badan choc juz pewno sa gotowe,kompleks badan za kupe forsy ,w tym tyg sie zmobilizuje i zadzwonie ale boje sie zecos bedzie nie tak ,a juz tam mi dobrze z tym dobrym humorem i nwym spojrzeniem na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×