Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

stokrotka może te wiruski ciążowe do nas tu w rejony dotarły:):) ja dziś czuję się jak dzień przed @, ciągle mi coś jeszcze bulgocze w brzuszku, żyłki na piersiach a dziś wróciłam po pracy do domu trochę się pokręciłam po mieszkaniu i poszłam spać, dopiero co się przebudziłam z ochotą na miód:):) Chyba, że @ przyjdzie wcześniej:/ Justa fajnie że masz możliwość zrobienia badań z nfz, w końcu na coś te składki płacimy, żeby korzystać a nie płacić prywatnie podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wiecie dziewczyny zobaczymy:-D. A kiedy powinnam waszym zdaniem testować? Jakby nie patrzeć to jutro moja 4 tyg od ost @. Madziusiek to może rzeczywiście cios cios będzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Na dodatek jak scisne sobie sutka to troszeczkę coś tam mokrego widać ale potem jak potem puszczę to za chwil parę czuje taki ból pieczenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Do tego cały czas mi mokro ...poślizg niezły mam.:-D Test owu nie wychodzą jedną czystą krecha kontrolna. Nawet w nocy ból mnie budzi....to nie ból to mrowienie w piersiach a jak mąż dotnie laskoczac mnie w sutka to aż i ciary mnie przechodzą i od razu się denerwuje bo mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Kręgosłup mnie boli to nie wiem od czego bo pracuje 8 godzin siedząc przy biurku i mam krzesło narazie takie jak od stołu z jadalni i są chwilę wpracy że po 4 godzinach zaczyna boleć w ledzwiach i ten ból taki ucisk zatrzymuje się na wysokości lopatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
W sumie mam nadzieję że coś. Bo 6 października była owu wg testu i od tamtej pory dziwne samopoczucie To dopiero niby 1 tydz od zapłodnienia jeśli było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Stokrotka to uczucie nadmiernej wilgotnosci to wg mnie dobry objaw:) moje ciezarne kolezanki tez mialy jakas nadprodukcje sluzu. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Zobaczymy :-D:-D:-D:-D podziekuje jak będzie :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
stokrotka skoro dzieje się tyle dziwnych rzeczy to może nie czekaj już tyle dni. Jak cie tak mocno podbrzusze boli, że się w nocy czujesz to może czas to sprawdzić. Jeszcze w ciąży nie byłam to nie wiem czy jak boli aż tak mocno to dobrze. Sprawdzaj kobieto, może rozpętasz tu wojnę ciążową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Justa a powiedz mi ten sluz jak wyglada? Bo moj jest rzadmki i taki mleczno bialy a jak dlugo nie mam pod ręką wc to potem takie skrzepiki się robia mlecznobiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka! Jak dlugie masz cykle - przepraszam ale nie doczytalam jeszcze... Moze rzeczywiscie juz czas na tescik : p moja beta z wczoraj to 450.9 . Pani w laboratorium powiedziala ze przyrost w ciagu 48 godz jest dobry- pierwsza byla 169,3. Teraz czekam na 22-go pazdziernikana wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Trzeci i drugi cykl wstecz trwały 36 dni bez bromergonu i żadnych innych leków oprócz kwasu foliowego a ostanie z bromergonem trwał 52 dni a dziś jest 28 dc też z bromergonem cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo tu dziewczyna szamana,:):)pije poranna kawke i witam was kochana dzis rano spełniła sie jedna z wielu szamanskich przepowiedni hihihihih on mowił ze piatkowy poranek czeka mnie miła wizyta kogos z rodziny i wiecie co kuzynka która od lat mieszka w Stanach dzwoni zebym ja z lotniska odebrała jesli moge jutro no przemiłe zaskoczenie Stokrotko ,dobrze to wyglada,zanim ja zajde w ciaze ty juz bedziesz w 4 miesiacu:):):) czego zycze z całego serca Justa ciesze sie ze fasolek sie rozwija i mama głodna pewnie o poranku dziweczyny dzwonie do gina dopytac sie o antykoncepcja po szczepieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to ładna beta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Oj chciałabym bardzo bella :-D nio to może on miał rację z ta przepowiednia :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U was też taka mgła jakby ktoś mleko wylał za oknem?:D Mizzi gratulacje kochana:D Stokrotka może zrób test, a może akurat już coś pokaże? Jak dla mnie to Ty jesteś kandydatką murowaną na lipcówkę:) ja w nocy n ie mogłam spać bo mnie podbrzusze bolało albo przez to że się wieczorem wyspałam i sprawdziłam śluz, też mam takie mlecznobiały i jakoś sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gin stwierdził,ze mam brac antykoncepcyjne:) a nawet powinnam:) wizyte mam 18 pazdziernika,przed wylotem musze jeszcze powtózyc wymaz z pochwy bo wyszedł dwuznaczny wynik......jejku wiecznie cos ale mam 3 miesiace zeby wszystko doleczyc w razie w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za gratulacje ;) nie dowierzam w to... U mnie jest sloneczko, chociaz w nocy byl przymrozek i rano pezed wyjazdem do pracy musialam cale auto skrobac. ciesze sie ze to juz piatek. Jakie macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ale ten sluz jest taki rzadki prawie konsystencja wody? U mnie tak jest . Nio zobaczymy... Boję się już zrobix bo wiem że i tak nic nie wyjdzie :-(. Nie mam szczęścia do testów. Na jutro sporzatam na cmentarzu a w niedziele świętuje 7 urodziny mojej chrzestnej corci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka u mnie też taki jest, wogóle jakoś mam tam ciągle ślisko i jakoś ciasno;) Ciekawe co z tego będzie:) Ja w niedzielę mam chrzciny u rodzinki a jutro się pięknię, włoski, pazurki itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
To co mardziusiek spotykamy się na porodowce? :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Hehhe byłoby pięknie :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio ...a powiedz mi madziusiek jak cię bolą jajniki to tak ściskanie i jakby ktoś chciał wycisnąć je że skórki czy blonki w ktorej się znajdują ? Bo ją nieraz tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co u mnie to cuda wianki w tym tygodniu z jajnikami, raz kłują, raz pulsują, raz jakieś skurcze, czasmi mam wrażenie że jakby się powiększały, raz jeden raz drugi, potem podbrzusze, czasami mam wrażenie że mi ktoś szpilki tam wbija, albo ściskanie całego podbrzusza, albo jakbym kamień połknęła, wczoraj wieczorem było najgorzej, dziś się uspokoiło, ale czułam sie jakby @ miała się za chwile pojawiać. Za to piersi nic a nic nie bolą. Tylko te sutki dziwnie wyglądają i żyłeczki. A w nocy mi jeszcze ttak strasznie burczało w brzuchu mimo że się najadłam porzadnie:) myślałam że m obudzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dokładnie madziusiek ja mam tak samo...jak leze na płasko na plecach toburczy bruuu bruuuu :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×