Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Damy radę ...zaraz będziemy wózki wybierać :-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak:D mój m to już zaplanował jak i gdzie łożeczko będzie stało i jak poprzestawiać meble itd:D tylko niech ten szkrabek już się pojawi w naszym życiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A mój podchodzi do tego sceptycznie....mówi że niech najpierw będzie a potem będziemy myśleć :-D I studzi mój zapał ...bo widział jak ostatnio przezywama jak było po wszystkim. A wtedy w jego urodziny robiłam usg.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Zapomnialam dodać że od dwóch dni jak myje rano żeby to widzę troch krwi...czytałam gdzieś że to też ma związek z fasolka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mnie też nie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jak myślisz chyba test too formalność :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zróbcie Beaty dziewczyny- jak coś jest na rzeczy Beta powinna już drgnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ja się boję jeszcze.....:-S. Taka niepewność we mnie tkwi.....może dlategoze mam takie przeszłe doświadczenia negativ. A wieś Madziusiek na to wychodzi że w przyblizonym czasie miałyśmy owu i stosunek mniejmy nadzieję że szczęśliwy i takie same objawy mamy po tyg od tego dnia :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wiem, bo ja miałam śluz płodny w poprzedni weekend, zaczęło się od piątku czy czwartku jakoś a Tobie wtedy te 2 kreski wyszły:) a teraz podobnie reagujemy:D no zobaczymy zobaczymy, też się boję rozczarowania po raz kolejny, ale ten miesiąc mnie zaskakuje z każdym dniem. Teraz mnie głowa coś "ćmi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio właśnie...ale wiecie takie gdybanie jest fajne....:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella zabierz mnie gdzies go bagazu ;)) bedzie troszke ciasno ale damy rade ... poswiecimy sie ;)) zazdroszczę Ci tego w pracy ze ciagle masz kontakt z ludzimi i szamanami ;)) ciagle jakies wyjazdy i ciagle cos si edzieje a nie tak u mnie cigle te same papierki ... no moze zmieniaja sie na nich cyferki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz 10 dni po owulacji mozecie smialo isc na bete .... zazdroszcze Wam tych objawow.... ja szukalam u siebie i szukalam i nadal ich nie moge znalesc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ja czekan do 20 tego. Jeżeli test nie pokaże pójdę na bete bądź usg....jak już będę bardzo zdesperowana. To z jednej str powinnas cieszyć się że bezobjawowo przebiega u ciebie ciaza. Ale z drugiej ....hmm....sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa nadal nie masz żadnych? A w pierwszej ciąży miałaś? Jak czytam na forach to objawy to sprawa indywidualna u każdej z nas. Ja też czekam do 20 a potem się zobaczy:D Ja już w tym roku byłam w Turcji ale wszystko popsuła @, której nie było prawie 50 dni a tam musiała się żmija jedna pojawić i popsuć wakacje. Też bym chciała żeby coś nowego się działo w pracy, a u mnie w kółko to samo, te same dokumenty, Ci sami ludzie, wszystko to samo tylko cyklicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piateczek w koncu prezes pojechal i smialo moge posiedziec na forum ;)) u mnie tez ciagle nudy ... nic sie praktycznie nie zmienia... eh coz zrobic ;))jak to mowi moje dziecko NUDA ja nie mam zadnych objawow z wyjatekim zwiekszonej ilosci sluzu ... , zero, zadnych mdlosci, wymiotów, wiekszych bolow , sennosci ... nic juz nawet nie mam wiekszego apetytu ani bolu piersi (chodz powiekszone sa ) ... ostatnio jak z kolezanka rozmawialam to stwierdzilam ze chodz jeden dzien chcialabym miec w wymiotami bo chociaz poczulabym co to znaczy ;)) pierwsza ciaze tez przechodzilam identycznie wiec az tak bardzo sie tym nie martwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja lubie swoja prace jest ok,ale niekiedy bywa meczace byc caly dzien na wysokich obrotach, zawsze w makijazu i na obcasach. Poza tym nie moge sobie pozwolic na pomylki i to stresuje ,teraz sie ciesz ze lece ale wiem ze bedzie ciezko jak cholera bo klijent to skonczony burak a ja musze go przedstawic w dobrym swietle czasem chcialabym isc na luuziku do pracy bezmyslnie odbebnic te 8h i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy w chorwacji ale to nei oznacza wcale ze bym jeszcze nie pojechala.. .tym bardziej ze potem szybko taki wyjazd sie nie zdarzy... poki co za tydzien na caly weekend wybieramy sie z mezem na maly wyjaz ... i dziecko zostawiamy z tesciami.... to moj pierwszy taki weekend bez niego ... nastepny za 5 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×