Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
A mnie dziś dol brzucha boli. Jak chodzę to ciągnie na zmianę raz lewą raz prawa :-(. Stres miałam dziś jak cholera.......znów prawdopodobnie mamusi starszy synus się wprowadzi do nas......i znów będzie sobie jakiś dziwki przywoził a mamusią będzie całą w skowronkach. Już mu się znudzila. 4 zonka ........szuka mieszkania bo go jej dzieci wkurwiaja. Masakra .....a ją tego huja nienawidze bo to przez niego ostatnim razem poronilam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka cokolwiek sie dzieje dookola musisz wyluzowac,lej na tego barana ,ciesz sie ciaza i m skoro nie mozesz tego zmienic to przynajmniej nie serwuj maluszkowi stresu ja wiem jak sie mieszka ciezko z ludzmi ktorych sie nie znosi ale staraj sie byc ponad to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka przy takim stresie moze pomyslcie zeby cos wynajac i wyprowadzic sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha GRATULACJE !!!! i znowu nasza sila rażenia sie powiekszyła i bedziemy zarazac i rozsiewac zarazki jak sie tylko da !!! obiecuje ze juz niedlugo wszsytkie bedziecie zarazone !!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susi87
Ja piernicze , dopiero co odczuwam skutki uboczne Bromka . Matka moja stwierdziła , że po co ja to leczę skoro , nie chcę mieć dzieciarów , ja na to "po to żeby normalnie funkcjonować ":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
niestety wyprowadzić się nie mozęmy. to taki skurwysyn że nie mogę go ścierpić nawet patrzeć na niego nie mogę. wiem wyluzowalam troche i jest ok. mycha to poniedziałek = beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio jasne że będę trzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny totalna załamka od wczoraj,na usg byłam,pęcherzyk ma jeden 10 a drugi 13 mm,i niestety prawdopodobieństwo że nie pękają,na dodatek 99% że nabawiłam się Hashimoto,ale to nadal nic-podkusiło nas coś i zrobiliśmy badanie nasienie po raz drugi: tylko 2%prawidłowo zbudowanych :( ostatnio było 17%.od wczoraj tylko łzy i pocieszanie M.poprawiła się ruchliwość tylko ta budowa :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
mycha to już nie musisz temperaturki mierzyć, super bardzo się cieszę, że przynajmniej raz w miesiącu dobra nowina. moniś dobra strona tego wszystkiego jest taka, że wiadomo co leczyć, prznajmniej twój M z toba chce rozmawiać i podtrzymuje cię na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis jeszcze wszystko bedzie dobrze... pamietaj ze tak naprawde liczy sie ta jedna sztuka co dotrze do jajeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny.ale cały czas zastanawiamy się co pogorszyło morfologię?ruch jest super tylko ta cholerna budowa...cały czas mamy pod górkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis a robiliscie badania w jednym laboratorium bo wiesz ze to moze byc roznie i jeszcze jak patrzy 2 roznych lekarzy? ja mam gdzies zapisana nazwe dobrego aczlowiek drogiego leku na poprawe nasienia, dostalismy od gina gdyby wyniki byly slabe. ponoc dziala. Pamietaj ze nasz organizm to nie robocik, zdarzaja sie lepsze i gorsze dni. nie zawsze wszystko jest idealne. wierze ze doczekasz sie ukochanego malenstwa w ramionach, sciskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dziewczyny jadę do szpitala...obudzilam się kilka minut temu i zobaczyłam, że plamie. Jest to plamienie kawy z mlekiem ale był jeden skrzepik malutki. Ale wolę jechać żeby mieć pewność że wszystko ok. Powiedzcie że będzie wszystko ok:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha moja gratulacje:) Stokrotka będzie dobrze plamienia na początku ciąży się zdarzają najważniejsze że nie jest to żywa krew. Moniś będzie dobrze.Może powtórzcie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jestem w szpitalu zobaczymy co powiedzą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to wszystko ok ją narazie. Dostałam luteine 2 razy po 2 tab dopochwowo. Dzidzia jest i już myga kropeczka czyli serduszko :-D. A nasze malenstwo ma 10 mm :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka nie martw się,tylko bez nerw i będzie dobrze. Madziusek napisz jak nazywa się ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis a moze to jest tak ze procentowa wydajnosc nasienia zmienia sie i wzrasta ,skoro pisalas zw bylo 17% to pewnie wrici do tego albo i wyzszego poziomu.A moze powtorzcie badanie i juz. Wiem jak wam ciezko ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo caluuuuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest serducho:) dobrze ze jest wszystko ok.Stokrotko teraz chyba będziesz spokojniejsza jak zobaczylas ze bije:) Monis ten lek sie nazywa proxeed plus.ponoc działa w przeciwieństwie do tych wszystkich suplementow reklamowanuch.poczytaj na necie moze ktoś używał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczko i ja dolaczam sie do zyczen o cuuuuudownym i wyczekanym a przedewszystkim zdrowym wyniku ciazowym a Ty Stokrotka uspokuj sie i lej na wszystko teraz Ty i dzidzia jestescie najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
trałiłam na fajną pania dr. młoda jeszcze 30 napewno nie miałam ale czekałam na nią tylko ok 15 minut. Dzidzia taka mała a taka duża się wydała. 7 tydzień potwierdzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×