Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

byc grzeczna mama dla jednego calkowicie mija sie z bycia dobra mama dla drugiego ;)) Dzwonilam do gina i oczywiscie bylo a nie mowilem aby zostac jeszcze w szpitalu. Poki co kazal lezec i jak do jutra nie ustanie albo zmieni sie w czerwone to przyjezdzac Stwierdzil ze to moze byc reakcja organizmu na te wszystkie uciski jakie robili badajac brzuch a nie macali go zbyt lekko ... wiec leze i modle sie aby tylko na tym sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba spanie wejdzie mi w nawyk ;)) cale szczescie plamienia nie ma troche brzuch boli tak jakby mial okres przyjsc zaraz ale tym zzbytnio sie nie stresuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniab83
ninka2222 ja miałam lh 1,8 a fsh 8,48, ale lekarz nie widzi żadnego problemu....ja widzę bo wynik powinien by zbliżony do 1:1, a u mnie niestety tak nie jest;/ Miałam tez robione badanie hsg,hormony lh. fsh, prl, estradiol,progesteron testosteron,tarczyce. Teraz biorę Clo (niby na wzmocnienie owulacji). Myślałam że w końcu się uda ale dziś przyszła@:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia spokojnie przyjdzie @ tylko twoj irganizm jest troche rozregulowany pamietam jak ja czekalam.na @po zabiegu tak sami jak Ty bedzie ok zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha-04 nie powiedziala mi jaka grubosc tego endometrium , mysle zeby zrobic jeszcze progesteron bo jego nie robilam a cos mi tu smierdzi ze moze procz prolaktyne z tym tez byc problem , mi sie juz 16 dzien okres spoznia i biore ta z wiekszona dawke bromka z pol na cala i fatalnie sie w nocy czuje po nim , jak po polowce bylo git malinka tak teraz nie jest za milo , mam jeszcze tydzien z hakiem czekac na okres jak nie przyjdzie to duphaston, a na poczatku tak bagatelizowala jak mowilam ze problem bedzie z zajsciem bo tak czulam a sie okazuje ze jednak jest cos na rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bromergon
Hej...w lipcu wykupiłam 2 opakowania bromergonu (są nadal ważne), nie zaczęłam go brać, gdyż udało mi się zajść w ciążę. Jeżeli któraś z was potrzebuje to mogę go oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtinarpie ja mam podobny problem..zaczęło się od 2 torbieli..potem jeszcze prolaktyna..zazywalam bromergon, duphaston, clo tez..i jak na razie nic:( prl mialam 35,wiec duzo a moja gin powiedziala,ze to jest calkiem normalny wynik,wiec jej uwierzylam..biore pol tabl bromka na noc caly czas..teraz mialam brac anty przez 2 miesiace zeby zatrzymac owulacje i zeby nie tworzyly sie nowe torbielki,ale sie wstrzymalam i umowilam sie na konsultacje do innego gina..nie bede stopowac swoich jajnikow,bo moze sie to okazac zbyteczne..u mni teraz nowy cykl ale tez oprocz problemow zdrowotnych to jeszcze maz na wyjazdach caly czas i modl sie zeby byl na czas..a teraz bedzie prawdopodobnie w 15 dni cyklu wiec moze byc juz za pozno..i kolejny miesiac z głowy;( przesrane to zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak po weekendzie? U mnie pracująco, już nie mam siły na nic, usypiam na stojąco a jeszcze tak ze 3 dni będzie:( Boję się, że @ przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzisiek ja tez teraz tak mialam,że na 3 dni przed okresem przez pierwsze pół dnia wygladalam jak widmo..mialam cicha nadzieje,ze to przed ciaza,ale niestety przyszedł @ Ale u Ciebie może byc oznaka ciazy i tego Ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
U mnie week dobrze....tylko wczoraj po zjedzeniu mięsa smazonego zaliczylam pierwsze wieczorne zyganko. Leżal mi ten kotlet na żołądku i nie mogłam go strawić. Potem szklanka przegotowanej wody i spalam do rana. Idę dziś zobaczyć mojego kurczaczka :-D. Napisze cios po 20 :-D Madziusiek który dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Maja:) modlę się o to codziennie. Na test to chyba jeszcze za wcześnie, zresztą boję się rozczarowania. Wczoraj byliśmy u rodzinki, tam jest 7 miesięczne dzidzi, takie przesłodkie że nie wiem, nie wypuszczałam z rączek cały wieczór:) Ah jak bym chciała już swoje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka trzymam kciuki za badanko Twojego kurczaczka :))) A u mnie 27 dc, piersi bolą od tygodnia, poza tym już nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to może się uda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a może warto zatestować ta senność tak pozytywnie brzmi;) Justa uważąj na siebie i odpoczywaj ile możesz. Ja dziś byłam zrobić progesteron i estradiol.Dostałam też skierowanie na powtórne usg w sprawie tch mięśniaków jednak lekarka stwierdziła że nawet jakby były to drobniuitkie mięśniaki nie będą przeszkadzać w ciąży powiedziała też że jeszcze takie wycieki z piersi mogą się zdarzyć.Zaczyna mnie bardzo boleć podbrzusze więc @ się zbliża. Gonaib powtórz jeszcze to fsh i lh to może się zmienić w kolejnym cyklu.A estradiol robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wiecie co, zrobiłam wczoraj test owulacyjny rano bo wyczytałam że niby wykrywa ciążę i były dwie ciemne krechy, może jutro się przetestuję naprawdę tylko stracha mam że się nie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
O ja cie, ale Justa27 masz przygody.. rzuć te pranie, sprzątanie i leż kobieciu i odpoczywaj, niech maleńkie sobie pływa spokojnie. Wierzę, że wszystko się uspokoi i będzie szczęśliwe rozwiązanie. Madziusiek poczekaj do dnia spodziewanej @ i wtedy testuj, będziesz miała pewność, a ja będę czekać na dobre wieści. Stokrotka napisz koniecznie jak kurczczek wygląda i jak serdunio głośno bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a jak ostatni cykl miał 32 dni a przedostatni 28 a jeszcze przedostatni prawie 50 to kiedy myślicie że będzie wiarygodnie się testować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Ninka widzisz wszystko powoli nabiera rozpędu, tylko czekać na II kreski :) A ja dziś kupiłam sobie folik i zaczynam brać. Dupka, którego miałam przepisanego również kupiłam i będę brać od 10 do 25dc, mam nadzieję, że mi pomoże i w nowy rok wejdę jako 2w1. @ spóźniła mi się 6 dni, ale jest i niedługo mogę zacząć staranka od początku i muszę zająć się czymś, żeby poluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I trzeba wierzyć że te dwie kreski wkrótce się pojawią.Gosia a ja mam takie pytanie czy duphaston czasami nie trzeba brać po stwierdzonej owulce bo on ją blokuje?Ja go brałam od 17-26dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
madziusiek to ja bym testowała 30dc, tak dla pewności. Ale wydaje mi się, że jak ciąża jest to i wyjdzie jak będzie 28dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Ninka nie mam pojęcia, bo będę go brała pierwszy raz. Gin-endo powiedziała, że od 10 do 25dc, a na ulotce przeczytałam, że od 11 do 26dc. A ty go brałaś, albo wiesz coś ciekawego na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Spokojnie testuj.....jak ciaza jest to wyjdzie słaba kreska a po terminie @ będzie ciemniejsza. Podobno po 14 dniach od pozytywnego testu owu ciazowy wychodzi pozytywnie więc madziusiek jutro testuj albo jeszcze i dziś :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×