Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Madziule słońce nie płacz przytulam z całej siły. madzia mam prosbę w tym cyklu obie zaskakujemy umowa stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
łoo ninka ja też się dołączam, też chcę zaskoczyć w tym roku z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to dobrze, że test dzisiaj zrobiłam, przynajmniej wiem od razu, nadzieje nie rosną z każdym dniem spóźniającej się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny do dzieła:) A ja już wiem chyba dlaczego progesteron miałam niski po prostu @ zaczęła przychodzić wcześniej dziś już mam plamienia i pewnie się rozkreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Miałam dziś szefowej powiedzieć o ciąży ale się boję. Jakie mam warunki że mnie nie zwolni? Jestem w 8 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka nie mow jeszcze jak nic sie nie dzieje to sie nie mowi przed uplywem 12 tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka z tym progesteronem to jest tak ze jak jest za niski to przychodzi @ szubciej i w dodatku czesto poprzedzona jest plamieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio właśnie wiem .....ale szefowa może mieć żal że tak spozno powiedziałam....a tego nie chce. Ale też mam umowę na określony:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie mow wczesniej bo jeszcze mogla by Cie zwolnic zawsze mozesz powiedziec ze do 12 tygodnia ciaza to nic pewnego i nie chcialas zapeszac jesli nie pojdziesz od razu na zwolnienie to sie nie bedzie gniewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ją nie chce iść na zwolnienie. Nie chce siedzieć w domu. Lekarz powiedział mi że w 12 tyg da mi zaświadczenie. Masakra....czuje że patrzy się na mnie a ją mam wypisane to na czole.....i ciężko mi z tym ukrywaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka niektore ukrywaja przed rodzina nawet tylko po to by powiadomic w pewniejszym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam dziś wyniki badań i tak: różyczka Igg 109 (jeszcze nie ma Igm) toxo Igg 0,2 Igm 0,01 cmv Igg 129 Igm 0,1 więc chyba ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka póki nie masz zaświadczenia to nie mow. Po co masz sie steresowac. To ważne tyg dla malucha a szefowa moze różnie zareagowac. Lepiej bezpiecznie poczekać ten miesiąc. Szybko zleci a i tak szefowa będzie miała sporo czasu na zorganizowanie pracy w zastępstwie skoro mówisz ze zamierzasz pracować a nie iść na l4. U mnie @ sie zaczęła a więc cykl był 28 dniowy. Przynajmniej regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :) melduje się po długiej nieobecności.w piątek kolejne usg bo jeden pęcherzyk pękł a drugi nie.w niepewności do końca tygodnia muszę pożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio i nie powiem puki nie dostanę zaświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka jeśli pracujesz powyżej miesiąca to jesteś chroniona od pierwszego dnia ciąży i nie moze Cię zwolnić. Madzia u mnie się wczoraj @ rozkręciła więc będziemy na tym samym etapie.Musimy działać aby mieć najpiękniejszy prezent świąteczny. Gosiab a ty z nami:) Monia super gratuluję pękniętego pęcherzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Umowę mam o pracę tylko na określony na rok w lipcu podpisalam więc jestem chroniona od początku dobrze rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Stokrotka ja bym nie mówiła jak najdużej o ciąży, ale ja na zleceniu rypię od kilku lat, także u mnie to śmieciowa, a poza tym kończy mi się z 2012r. Ninka my starania już od wczoraj rozpoczeliśmy, bo @ za mną i mam nadzieje, że może coś w końcu się na się wykluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze rozumiesz Stokrotka.Mogłabyś się bać na okresie próbnym teraz nic Ci nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Monis jak milo ze jestes u mnie pierwszy dzien @ taki boooolesny a tu tyle pracy ze szok Jesli chodzi o powuadomienie pracodawcy to ja tez bym sie nie odzywala za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
dziewczyny dobrze rozumiem, że lekarz zaświadczenie o ciąży może dopiero wystawić w 12tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura ja dostałam takie zaświadczenie w 7tc.Miałam straszne mdłości,samopoczucie tragiczne i plamienia a chcieli mnie z pracy wysłać w delegacje na drugi koniec polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Ninka a jeżeli dobrze znosi się ciążę i nie ma żadnego zagrożenia to też można poprosić o zaświadczenie? A orientujecie się jak to jest przy zleceniach? Ja mam co roku na rok podpisywaną taką umowe, mam odprowadzane składki zdrowotne i emerytalne, ale raczej chroniona nie będę jak zaciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Właśnie zaświadczenie dostaje się w 12 tc a wcześniej jeżeli są problemy to l4 . Tak mi lekarz powiedział. Umowa zlecenie niestety nie podlega ochronie więc dupa...:-(. Jaką ją glodna jestem.....masakra....ssie i ssie:-D a jadlam przed chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
właśnie wiem, że dupa z tą umową, ale własnie po to są, żeby jeździś po kobietach jak po łysych kobyłach. I dziwią się, że nie ma przyrostu w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mówię dostałam je bez problemu w 7tc a nie brałam l4.Umowę też miałam na czas określony i nikt mnie nie zwolnił a moja firma jakby mogła zrobiłaby to z całą pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×