Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Hejka:D wczoraj cały dzień odsypiałam nockę dyżuru w pracy i przyszła @ i dziś się rozkręca, widzę że nie tylko mi:) Zsynchornizowałyśmy się hahahah, a co do umów to racja - rok macierzyńskiego, tylko kto na tym skorzysta bo teraz prawie same śmieciowe umowy, a o etacie dla kobiety to można będzie zapomnieć, ale przecież ci w sejmie najmądrzejsi jak zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
mi się wydaje, że cały czas jest problem z umowami. Jeszcze muszę się jakiegoś prawnika podpytać jak to jest jak np. przed zakończeniem zlecenia okazałoby się, że jestem w ciąży i co wtedy.. i czy w sądzie by się wygrało taką sprawe jeżeli by zwolnili? Sądzić się pewnie nie będę, bo to nie na moje nerwy, ale ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
madziusiek oni tylko o swoją kieszeń się martwią. Ja mam wrażenie, że jak ludzie mają jakąś władzę w rękach to im się w du**** poprzewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha a nie e jest tak przypadkiem ze umowa zlecenia wygasa z dniem na jkai zostala zawarta i pracodawca nie ma obowiazku przedluzyc jej do dnia porodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha ale z tego co się orientuję umowa zlecenie nie jest pod ochroną.Ale też nie jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella to juz jedna z ostatnich @ ;)) niedlugo dostaniesz swiatelko do dalszych staran ? i w koncu ile czekasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
pewnie tak jest, że wygasa. Ale moja niby wyczerpuje znamiona umowy o pracę z tą różnicą, że u mnie nie ma odprowadzanych jakiś składek mówiących o ochornie pracownika. Tak mi kolega powiedział, który swoją firmę prowadzi. I pewnie w sądzie jest to do wygrania, ale ja niechce latać po sądach tylko spokojnie cieszyć się z ciąży jak już w nią zajdę. a myślicie, że jakiś zasiłek mi chociaż będzie pzysugiwał z urzędu pracy jako bezrobotna zaciążona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nic a nic nie będzie przysługiwać.....żeby dostać zasiłek musisz minum rok pracować na umowę o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no to zajeb***, stokrotka a jesteś tego pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo do zasiłku masz jeśli przez ostatni rok jesteś zatrudniona na umowę o pracę na cały etat lub na najniższą krajową. Problem straszny z tymi umowami.A juz żeby państwo Ci pomogło nie ma na to szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym Panstwie jest dobrze jesli Ty musisz placic a jesli juz Tobie to niestety nic nie mozna sie doprosic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
w przyszłym tygodniu będę miała odpowiedzi o d prawnika na moje wątpliwości co do tej umowy i zasiłku. Ale pewnie jest tak jak mówicie, bo wkońcu dlatego jest to śmieciówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek jestesmy zsynchronizowane hahahaha moze i rodzic bedziemy podobnie;) Justa poczekam do stycznia i zazynam dzialania;) ju huhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella jak dobrze pójdzie to będziemy rodzić podobnie faktycznie hahaha:) A jak mąż pracuje a kobieta nie to może za nią płacić składki? bo co z ubezpieczeniem zdrowotnym? szpitalem, rodzeniem itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jestem tego pewną bo moja siostra była w takiej sytuacji. Była zatrudniona na 1/4 etatu ale pracowała do 9 msc jak fryzjerka na cały etat. Gdy urodziła poszła do zus po zasiłek to pani w zusie wysmiala ją że kto na rakie warunki się godzi i dostała 215 zł macierzyńskiego. Potem poszła do urzędu pracy bo w między czasie szef zlikwidował saloni pani w urzędzie pracy powiedziała że nic się nie należy bo nie uzbierala roku z umowy i dupa blada szwagier charowal na. Troje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella staranka w styczniu i moje i Twoje :) a u mnie jeszcze zero śladów okresu... eh.... ja od 1 stycznia dostanę umowę na czas nieokreślony i mam nadzieję, że wtedy.... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
własnie madziusiek dobry pomysł, przecież urodzić gdzieś trzeba będzie to ktoś musi za mnie składki jakieś odprowadzać, żebym opiekę w szpitalu miała za free. Ja cie pierdziele jaki tan kraj chory, aż naprawdę człowiek zaczyna się zastanawiać czy wogóle wydawać potomstwo na świat, żeby i on późńiej się tak męczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziś maż mi podesłał arytukuł, że we wrocławiu do endokrynologa zapisuja na 2020 rok, przeciez to za 8 lat!!! to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madzia daleko nie trzeba szukać koło nas w szpitalu na szaserow na tomografię zapisy na 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie mialam mega stresa... robilam kolejna bete... tak mnie cos podkusilo... i babka powiedziala ze mi poda przez telefon... no i podala... 83,49 podczas gdy tydzien wczesniej bylo 699,7... rozwylam sie zadzwonilam do lekarza co teraz... kazal mi sie pakowac do szpitala... odlozylam sluchawke a tu telefon dzwoni... prosze pania ja sie pomylilam pani ma ponad 7 tys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladna pomylka ... teraz powinna do Ciebie z kwiatami leciec i przepraszac Ciebie i Malenstwo za te nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
O kurwa zajebalabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
o jeżuniu Mycha już mi ręce prawie opadły jak to przeczytałam, że znów coś nie tak, ale dokończyłam czytać i ciśnienie spadło. Ale mogą nastraszyć człowieka, już Mycha niech ci nie czytają wyników przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
stokrotka a ty z wawy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Okolice wawy ale bliskie prawie już wawa :-D a cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha współczuję nerwów.A swoją drogą właśnie przecież nie wolno mówić o wynikach badań przez tel.No ale grunt że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a nic, bo ja w wawie tylko po zachodniej stronie wisły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×