Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość jestemfit
zrobiłam wczoraj test owulacyjny i była druga blada kreska... w 16 dc. Wcześniej nie robiłam testu ale zrobię też dzisiaj. W którym dniu powinna wyjść gruba krecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemfit - rób aż będzie:) u mnie przez cały cykl była 2 bardzo blada kreska, a przed owu tak ze 3-4 dni ciemniała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kicha straszna... musze czekac 2 tygodnie na wynik kolejnego badania... poki go nie bedzie nic nie zrobia... pozostaje mi modlic sie o cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kicha straszna... musze czekac 2 tygodnie na wynik kolejnego badania... poki go nie bedzie nic nie zrobia... pozostaje mi modlic sie o cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dobrym sprzecie plec juz mozna zauwazyc kolo 15 tygodnia no i oczywiscie dziecko musi chciec nam tę tajemnicę ujawnic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w 15tc córka nam się objawiła bez skrępowania;) Justa to może już niedługo poznasz płeć?Masz jakieś przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam przeczucie ze bedzie chlop... chociaz wolalabym dziewczynke. Kiedys mowilam ze chce dwie dziewuchy a teraz naprawde jest mi to obojetne... grunt aby zdrowe ;))... ja niestety wizyte mam dopiero za 3,5 tygodnia ...eh nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Justa a który tc trwa? Bo u mnie 8 i 3 dni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
To my justa jesteśmy w podobnym czasie, ja zaczynam dziś 15 tydzień, we wtorek badania i ciekawe czy będzie chlopak czy dziewczynka, ja czuje ze bedzie mala baba:) A Ty stokrotko jakie masz przeczucia co do płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to moze nawet bedziemy razem na porodowce ;)) ja termin nam na 20 maja.. akurat super prezent na Dzien Mamy ;)) Dzis kupowalam ubranko dla malej siostrzenicy to doslownie nie wiedzialam co wybrac bo dla dziewczynek takie slodkie te ubranka sa ... nie to co dla chlopaka... tu zbytnio nie mozn poszalec ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Mi też tak lekarz powiedział, oficjalnie to na 18 maja ale chciałabym 20 maja urodzić, mam wtedy urodziny i mój tata też...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest szansa na potrojne urodziny trzech pokolen ;))hmmm to ja juz czegos nie rozumiem ;)) Ty zaczynasz 15 tydzien a u mnie trwa 15 od czterech dni ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ja robiłam test owu i niby cel był robiony jak miał być niby czas na chopa ale ciaza jest młodsza niż testy pokazywały to musiało później dojść do zapłodnienia a co za tym idzie dziewczyna :-D. Zachcianki mam różne. Raz kwaśne chlep z masłem i solą raz bułka z maslek i dzemem i mlekiem....miałam mega zgage .....cycki to mi chyba już z 2 rozmiary urosły....co o dziwo cere mam ładna....taka delikatna tzn dziś jeden syf mi wyskoczył na lewym policzku i kilkanaście niestety na plecach :-( (borykam się z tym probleme odkad pamiętam.) Więc nie wiem ...pozyjem zobaczymy.....ale mąż chyba wolałby dziewuche :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
madziusiek fajnie by było tak śmigać na spacerki między wolą a włochami i na odwrót. Miejmy nadzieję, że szybko to nastapi:) mycha to pozostaje się modlić, myśleć pozytywnie i ściągac pozytywne fluidy na brzucholca. trzymam kciuki za dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a ja słyszałam, że jak ma sie urodzić chłopczyk to kobieta wtedy pięknieje, a jak dziewczynka to zabiera mamie urodę na czas ciąży oczywiście. Znajoma ktora urodzila córę na poczatku ciaży tak jej twarz wysypało pryszczami, a normalnie to ani jednej nie ma. Tak tylko mówią, a czy to reguła to nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny @ mi sie spoznia juz 21 dni , biore dalej tego bromka po jednej tabletce i coraz bardziej wydaje mi sie ze za niski progesteron tez mam , miala ktoras z was tak ze po bromku nic i dopiero po bromku i duphastonie cos ruszylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
mi bromek regulował cykle z 35-36 dni do 27-29. W ostatnim cyklu juz go nie brałam i mój cykl miał 35 dni, także nie bardzo pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki badanie (awidnosc igg) zrobilam prywatnie i pytalam czy nie da sie przyspieszyc i niestety nie ma takiej mozliwosci bo badanie jest czasochlonne... tesciowa w srode jedzie do lekarza chorob zakaznych bo ma wirusa watraby typu c i obiecala zapytac o moja sprawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dziewczyny i znowu pod górkę,drugi pęcherzyk nie pękł,powstała 3cm torbiel.cycki bolą więc @ jest tuż tuż. za miesiąc święta a powodów do radości brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis ale jeden pekl wiec wszystko nadal jest mozliwe . U mnie tez w szczesliwym cyklu zrobila sie torbiel ale z drugigo wyszedl maly cud; ) zycze Ci aby tak sie i u Ciebie skonczylo Dziewczyny zycze Wam abym wszystkim sie udalo dostac wymarzony prezent pod choinke w postaci dwoch kreseczek Dla pomocy przesylam jeszcze moc wiruskow Czujecie ze juz tylko miesiac zostal do swiat ?? a ja jak zwykle brak plomysłow na prezenty A jak u Was burza pomysłow juz trwa ?? a moze juz macie porobione zakupy Ja mam nadzieje ze w tym nastepnym tygodniu mojej laby bedzie chodz chwila luzu i mozliwosc wyskoczenia po jakies prezenty na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dziękuje serduszko za wsparcie.tak ten jeden pękł ale żadnych objawów dzidziusia,raczej wszystko jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co napisałaś daje mi dużą nadzieję że się w końcu udało. wiara podobno czyni cuda... a jak się czujesz??jak maluszek??wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Maluszkiem mysle ze wszystko jest ok - juz powolutku zaczyna dawac o sobie znac ;))USG mam dobiero 18 grudnia i mam nadzieje ze potwierdzi moje przypuszczenia. Brzuch tez juz nie boli no i plamienia ustaly. Poki co boli mnie troche gardlo ale juz wszystko idzie ku dobremu i mam nadzieje ze nic nowego sie nie przyplacze Monis niestety nic nam nie pozostaje jak wierzyc ze sie uda ... a uda sie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na usg już zobaczysz małego szkraba jak mamusi całuski przesyła :) ja jutro na krewkę,progesteron,powtórka toxo i te nieszczęsne tsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×