Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Monis ja nie mam nigdy 2pecherzykiw tylko jeden i to nie zawsze peka wiec nie placz mi tu bo yo ja Ci zazdroszcze wiesz Marysia spokojnie @przyjdzie ;) Justa ciesze sie ze dzidzia rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja nie mam nigdy 2pecherzykiw tylko jeden i to nie zawsze peka wiec nie placz mi tu bo yo ja Ci zazdroszcze wiesz Marysia spokojnie @przyjdzie ;) Justa ciesze sie ze dzidzia rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella może to i racja żeby nie narzekać bo nigdy nie wiadomo kiedy może być gorzej,nam chyba kiedyś zła passa minie i zaczniemy wierzyć w cuda. Mój M już czyta o najwcześniejszych objawach ciąży i robi quiz masz czy nie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Monis twój m ma poczucie humoru:) fajny gość i widzisz bierz z niego przykład:):):) dobrze wam bo juz mozecie próbowac sił i robic quizy a ja czekam w nieskonczonosc buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i jakii efekt quizu wyszedl ?? Bella ja tez nie mialm nigdy wiecej niz jeden pecherzyk , nawet przy wszesniejszej stymulacji byl tylko jeden a w szczesliwym cyklu bylo ich 5 a w czasie inseminacji juz tylko 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś fajnie, że na wesoło podchodzicie z m do tematu:) ja dziś się dowiedziałam że w rodzinie kolejne dwie kuzynki w ciąży są, jak one to robią? wiatropylne czy jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampan mógł mieć rację:) ciekawe jak moja wróżka która przepowiadala pierwsze dziecko na koniec przyszłego roku. Ciekawe tylko czy chodziło jej o ciążę czy o poród:) czekam na te wirusowe zarazki. Ale mam teraz tyle zajęć i planów ze nie zamartwiam sie myślami o dzidzi:-) widocznie moje malutkie będzie uparte i leniwie po mamie i wszystko będzie robic na opak:-) i przyjdzie do mnie jak mu sie zechce Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Hej dziewczyny, jak tam week? Bo u mnie spoko:-D. Jestem trochę niewyspana bo całą noc dziwne niepokoje miałam że zaraz zacznę plamic bo jagodo-Olaf się kręcił chyba bo bolało mnie raz z lewej raz z prawej. Niby nie przemeczalam się ale jakoś taki niepokój mnie ogarnial i co chwilą sprawdzalam czy nie plamie a usnelam dopiero gdzieś koło 3 a o 6 trza było wstać. Jeszcze tylko 2 dni bromka biorę a potem mam przerzucić się na luteine 2 razy po 2 a potem po tyg jak wszystko będzie ok to 1 raz po 2. Dziś moje wykiki badań są do odbioru ale i tak nie dowiem się jakie są wyniki bo badania trafiają do poloznej a potem do mojej karty a tam nikt tel nie odbiera.:-S. Ale jeszcze 2 tyg i będzie następna wizyta :-D. Będzie to 12 tc więc może lekarz już coś ujrzy u mojego dzieciątka między nozkami :-D:-D:-D. A powiedzcie mi, czy w 9 tc możliwe jest aby brzuchola wywaliko już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Madziusek ale mnie rozbawiłaś-wiatropylne :) że też ja nie pomyślałam żeby latem siusiu na łące zrobić :P moja kuzynka w sobotę urodziła zdrowego chłopa,dodam że ma 41 lat.na pierwsze dziecko czekali 5 lat a drugie 10. Quiz wyszedł raczej negatywnie bo objawów zero ale może maluch figla nam spłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
I znów ten ból wrócił.....czuje wilgotno i brzuch mnie boli tak rwie......myślicie że nospa pomoże? Czy może dziać się coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka nie denerwuj się,na pewno jest wszystko w porządku :) a jeśli bardzo dokucza to nospa łyk i przejdzie jak ręką odjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jesli jesteś ciekawa płci to znalazłam w pewnej ulotce : 9-12 tydzień większość narządów jest rozwinięta.pod koniec 12 tygodnia możliwe jest rozróżnienie płci Tak więc czekamy na wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mam nadzieję że już ujrze. I będę mogła osobowo zwracać się do mojego brzucha :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka na 12 tydzien i plec chyba nie ma co se zbytnio nastawiac. Malo ktory malec jast sklonny na wyjawienie tej tajemnicy w tym czasie ;)) no ale a noz sie uda ?? a co do brzucha to mozliwe jest. ja juz tez mam taki wielki ze szok... w pierszej ciazy taki mialam w 5 lub 6 miesiacu jak mam teraz ;) pocieszam sie chociaz ze waga zbytnio nie szaleje ;)) W tym jednym wypadku pozwalam zeby rosl ;)) za pol roku bedziemy wlczyc aby znikl ;)) Mam nadzieje ze pojdzie tak jak w pierwszej ciazy.. .bez zadnych problemow ;)) moniś i jak samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio Justa wiem wiem, że tylko bystry lekarz przy współpracy z dzidzia może zobaczyć płeć :-D. Ale fajnie by było :-D. Wszystkie spodnie mam w gumke bo w pasek to mnie wszystko uciska i żołądek boli od sciskania a jak e leginsach smigalam cały week to tak mnie wywalilo że szok:-D. Jak się położę na płasko i przejade ręką po brzuchu tym dolnym to czuje iwidąc lgórkę :-D A mąż się śmieje że zaduzo jem ...jak ja mogę cały dzień nie jeść ale zmuszam się dla dzidzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj w kinie na filmie "mój rower" dostałam okres :) po 37 dniach od zabiegu... idę do lekarza w mikołaja czyli to będzie 12 dc. :) będę mogła zrobić usg i cytologię i może lekarz powie kiedy można zacząć staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka z tą płcią w 12tc to raczej loteria no chyba że usg 4d. Marysia dobrze że dostałaś.A jak film? Justa to to pewnie dowiesz się kto w brzuszku mieszka aczkolwiek moja bratowa dowiedziała się dopiero w 36 czy 37 tyg bo maleństwo było wstydliwe;) Moniś a może będzie jednak prezent pod choinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio wiem wiem ale fajnie by było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nninka ile ja już wymyślałam okazji że dzidzia zrobi nam niespodziankę,a to rocznica,im,urodziny,gwiazdka,zajączek i nadal cisza.a dziś taki fajny sms od kuzynki która jest w ciąży cytuję "może czas pomyśleć o jakiejś klinice w warszawie" fajnie prawda?albo ja mam pecha albo spotykam ludzi z cennymi radami,złote myśli roku.\ Marysi 3mam kciuki i czekam na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ja też wymyślałam okazje na niespodziankę typu święta, urodziny rocznice i inne cuda ale jak widać a raczej nie widać dzidzi ma inne plany i co poradzić:/ każda data będzie najcudowniejsza:) A rady i inne złote myśli niech wpadają jednym uchem i wypadają drugim, bo to nawet szkoda komentować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nas nie zabije to nas wzmocni także nie poddajemy się i staramy się dalej i czekamy na upragnione maleństwo. Dziewczyny a powiedzcie mi ,czy możliwe jest żeby przez te 3lata które się staramy nie pękł żaden pęcherzyk tylko zamieniał się w torbiel i wchłaniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś brak słów na takie słowa.Tak może tylko powiedzieć ktoś to nigdy tak naprawdę nie starł się o dziecko. Co do tych pęcherzyków to nie wiem.W piątek umówiłam sie na usg a potem do lekarza i zobaczę co mi powie na ten nieszczęsny progestron bo u mnie też wychodzi na to że rosną ale nie pękają przynajmniej ja sobie to tak tłumacze po wysokości estradiolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze chciałam, żeby dzidziuś był wakacyjny, bo oboje z mężem jesteśmy z lipca... mój aniołek miał się urodzić na koniec maja no ale cóż... liczę, że następny się urodzi październik/listopad 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpadam w coraz większą depresję. Coraz częściej płaczę tak bardzo tęsknię za synkiem.Te święta będą dla mnie koszmarem a miały być takie piękne bo zbliżałby się termin mojego porodu.Nie radzę sobie.Do tego ciągle coś się dzieje co stoi na przeszkodzie ponownego zajścia w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś nie wiem jak z tymi pęcherzykami, ale też mam wrażenie że moje nie pękają. A coś czujesz w trakcie owulacji bo ja to nie mam praktycznie żadnych objawów. Raz miałam torbiel - 6cm i kilka razy bolał mnie brzuch ostro i mocno - gin powiedział że to mogła być pękająca torbiel. Ninka przytulam mocno:* wiem, że nie tak miały wyglądać Twoje święta ale na pewne sprawy nie mamy wpływu niestety:( bądź dzielna i pamiętaj, że jesteśmy umówione na testy ciążowe z 2 kreskami pod choinką. Marysia trzymam kciuki, żeby się udało jesienne dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElisabethBennet
Witajcie, mi endokrynolog nie zalecił badania prolaktyny, tylko prolaktynę po mtc 60 min. Wyszła 182 ng ml. Nie mam więc do czego się odwołać, czytałam że norma to 5 razy więcej niż zwykła prolaktyna na czczo. Mam wizytę dopiero za 2 tyg., proszę potwierdźcie, czy to zbyt wysoki wynik? Naczytałam się o tym bromie - że obniża cisnienie... Jestem niskociśnieniowcem czasem mam nawet 90/70, obawiam się, że nie będę mogła go brać, a chciałabym jak najszybciej mieć dziecko, a poza tym potwornie wypadają mi włosy od 3 miesięcy, jeszcze chwila, a będę całkiem łysa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka bardzo Ci wspolczuje tego i wierze ze naprawde jest Ci ciezko ale zobacz z drugiej strony Ty masz juz dla kogo zyc i z tego powinnas sie cieszyc ... a jak troszeczke wyluzujesz to napewno uda sie napewno. dziewczyny nigdy nie sprawdzalyscie czy pecherzyk peka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia my z m z czerwca i też myśleliśmy że będzie suprise na jego 30 urodziny a tu nici. Ninka pisz koniecznie co wyszło na usg,ja dziś mam taki dzień-ryczeć mi się chce,brak sił i woli walki. Justa ja miałam pierwszy monitoring i od razu zastrzyk dla pewności żeby pękł.jeden tak a z drugiego torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×