Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

ja dziś zemdlałam w pracy, koleżanki mnie ratowały i musiałam wrócić taksówką do domu, bo nie byłam w stanie prowadzić... jestem blada jak śmierć... cały czas mam mega krwotok... idę do lekarza za tydzień w czwartek, zbadam prl, usg i cytologię mi zrobi ... mam okres od niedzieli, więc powinno być już mniej a tu lipa... mycha gratuluję Ci strasznie!!!! lipiec to super czas na poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella ściskam Cię mocno... ja w każdy piątek myślę o tym, że to kolejny tydzień od zabiegu eh :( a ja jak już kiedyś wspominałam mam pracę związaną z odbieraniem dzieci oraz z tymi, których rodzice nie chcieli... smutne to wszystko, w głowie się to nie mieści.. jutro jadę na wizytację do domu dziecka i zawsze mi tam jest smutno ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu ściskam mocno,nie smutkaj się i Ty Bella również,dziewczyny i nam musi spaść gwiazdka z nieba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia nie podoba mi sie to twoje omdlenie,moze nie idz kilka dni do pracy co??? organizm czasem potrzebuje odpoczac. Dziekuje za pocieszenie Marys zle mi strasznie. Monis kochana czekam na ta gwiazdke i czekam i rok temu myslałąm ze po kilku miesiacach znow bede w ciazy ale......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella a po jakim czasie lekarz dał Ci zielone światło do starań? po 3 m-cach? kurcze ciekawe czy w Twoim przypadku to jest kwestia psychiki... hmmm być może... czy może stres... a w pierwszą ciążę zaszłaś bez problemów? tzn. bez żadnego wspomagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella sciskam Cie mocno. popłacz sobie a napewno bedzie Ci lzej. Jeszcze parę miesiecy i bedziesz cieszyc sie swoim szczesciem. Twoj Anioleczek pnapewno powróci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha gratulacje! Marysia może leć do lekarza bo się jeszcze anemii nabawisz przez takie krwawienie, a na pewno jakieś witaminki będą Ci potrzebne aby szybko się zregenerować. ściskam mocno.Bella słońce, Tobie też przesyłam uściski i moc pozytywnej energii :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia rózni lekarze róznie mówili jeden mowił ze moge po 3 miesiacach inny ze powinno sie czekac do 6 miesiecy. Ja odczekałam 3 miesiace i poszłam zrobic prl a ta wyszła w górnej normie wiec kolejne 6 miesiecy ja zbijałam ,teraz szczepienie na rózyczke i tak cos ciagle moj gin mi wyszukuje :( ale jego zdaniem bede swietnie przygotowana do kolejnej ciazy...mam nadzieje bo płace mu za duzo. W pierwsza ciaze zaszłam w drugim miesiacu staran . Dziekuje dziweczyny kochana moje za pocieszenie:) Justa Madziusiek to podtrzymuje na duchu szczególnie jak mojego kochanego m nie ma obok:( za to jutro ide na kawusie z Ewka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie że Andrzejki już tuż tuż?:) mam nadzieję, że każdej z wróżb wyjdzie śliczny różowy bobasek w najbliższym czasie:) Bella Tobie szaman już wywróżył, więc już niedlugo jeszcze chwilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha wspaniałe wieści-gratulacje. Bella doskonale wiem jak się czujesz.Przytulam.Jak będziesz w Krakowie zapraszam na kawkę. Marysia mnie lekarz dał zielone światło po trzech prawidłowych cyklach. Idż koniecznie do lekarza coś za duże te krwawienia. Madzia jakby to było pięknie gdyby wróżby andrzejkowe pokazały np wózek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka dziekuje,hmmm ja juz na zawsze andrzejki kojazyc bede z szokiem po zabiegu a tak lubiłam to swieto:) dziekuje za zaproszenie bywam w Krakowie i owszem to sie kiedys umówimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mycha to super, że takie dobre wieści przynioslas nam:-D. To który tydzień? U mnie dziś 9 tc i 2 dni i czuje się dobrze....zyganka nie ma, cycki czuje jakby były wypełnione jakimś płynem ale jak sciskam wentylka to nic nie leci:-D. Dzidzia chyba coraz bardziej przesuwa się ku górze bo brzuszek mam jużlładny tzn jak wezme ręce do góry to bardziej widać :-Db a mąż się śmieje że zaduzo jem. Ja jakoś nie mam na nic ochoty ....jeść jem bo muszę ale jak na mieso spojrzę to od razu mnie odrzuca. Bez wody się nie ruszam bo nie znam godziny i minuty jak mnie przyciska do picia . Moja zmorą są schody.....masakra jakąś wejdę na polpietro i już czuje jak dzidzia się dusi bo brak mi powietrza. Zaczynam odczuwać wieczorne boleści brzucha.....jest to taki tepy ból ale przypominający rozciaganie macicy. Krwawic nie krwawie i z tego się cieszę :-D Od wczoraj jadę na samej luteinie więc zobaczymy:-D. Jeszcze 10 dni i znów zobacze nasza dzidzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella tylko nie plotkujcie z Ewa za bardzo o nas ;))) Zycze miłej kawki ;)) Moze zrobimy Ci listę miast w ktorych mieszkamy i w razie co bedziesz do nas wpadac ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Dr Justa i zostane objazdowa poltkara w ten sposób :) my z Ewcia plotkujemy o naszych m ,starankach i słuzbie zdrowia w UK Marysia jak sie dzisiaj czujesz? krwotok ustał? idz do gina ,odpoczywaj. Ja jednak mam dzis lepszy humor całuje was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to mycha będziesz męczyć się na porodowce w dzień w którym będziemy z mężem obchodzić 2 rocznicę ślubu i to już w trójkę :-D. Ją mam termin z om na 22. Czerwiec ale usg pokazuje 2 lipiec :-D Ale podobno terminy z usg się zmiieniaja wg wielkości dzidzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka no to widze ze obie mamy przesuniecie wg USG znaczy dzidziuchy mniejsze niz przystalo a obie robilysmy testy owulacyjne ;) my mamy rocznice miesiac wczesniej wiec moze Tobie sie zdarzy w nasza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio nieźle :-D. Strasznie się zdziwilam jak lekarz powiedział że ciaza młodsza bo jak wyszedł pozytywny test owy dokładnie 6 października to tej nocy z 6 na 7 się przytulalismy i potem już nie nio i potem 15 października pozytywny test ciazowy :-D Czyli dzidzia sobie długo wędrowała :-D a co za tym idzie mamy większe szansę na dziewczynki :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka bo test owu nie jest pozytywny jak jest owu tylko nawet do 36 godzin przed jest pik LH, więc zanim była owu i jeszcze zanim plemniczek dotarł do jajeczka to faktycznie mogło minąć trochę czasu:) ale faktycznie zwiększa się szansa na dziewczynkę:) cieszę się że Wasze maluszki są zdrowe i że dobrze się czujecie:) Gocha jak tam staranka? :) Marysia jak się czujesz? NInka jak humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Niee.....męskie plemniczki na chłopaka muszę być wpuszczone i zaskoczyć bardzo blisko owu nawet w tym właśnie momencie a na dziewczynkę to przed owu się się działa i plemniczki żeńskie czekają na jajeczko :-D W moim przypadku poczekaly i to dość długo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś troszeczkę lepiej... chyba już mniejsze to krwawienie, ale ogólnie dość słabo się czuję :( ale i tak dużo lepiej niż wczoraj... zażyłam żelazo i magnez... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysiu po takiej utracie krwi to troche minie zanim bedzie lepiej... to jednak bardzo oslabiajace... stokrotka no dziwne to nasze opoznienie no ale skoro lekarze twierdza ze wszystko ok tylko pozniej sie zagniezdzilo to nalezy myslec pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio trzeba pozytywnie myśleć.:-D. Mnie już kręci aby robić zakupy dla dzidzi ale wiem że do połowy nie mogę i dlatego najpierw robię zakuoy dla siebie :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek to piękną choinkę będziesz miała. Justa to chyba w miarę wam wyszło, biorąc pod uwagę to jak daleko mieliście klinikę. Ale kłótni i nerwów nikt nie jest w stanie wycenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Mycha, a słyszałaś bicie serduszka? Bardzo się cieszę, że wszystko ok. Marysia może powinnaś wcześniej do lekarza śmignąć, bo tak to wykrwawić się można, ale jak już dziś lepiej to będzie i jeszcze lepiej. Madziusiek u mnie 13dc wczoraj i przedwczoraj widziałam trochę rozciągliwego śluzu, ale był biały, tylko się rozciągał. Ale staranka idą pełną parą, powiem wam, że nigdy aż tak nie zwaracałam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×