Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
Madziusiek to znaczy, że ty już nowy cykl zaczęłaś? Jejuuuu, a ja sobie na @ pewnie poczekam jeszcze z tydzień, bo chyba owu mi sie przesunęła i przytulania w tym czasie nie było i tak jak myślalam, guzik z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czy to jest forum zmknięte i tylko o sobie piszecie a nowej osobie nie doradzicie??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella to naprawde trafilas na super lekarza dzis takich malo....Jutro jak tylko wroce z pracy odrazu odpalam tableta i zagladam co u Ciebie Moze pomysl nad tuym zeby wziasc m ze soba-nie odtracaj go bo ona na pewno tez bardzo to przezywa to moze badzcie razem przeciez sie kochacie i pisz do nas kochana po to jestesmy Sciskam Cie mocno Madziusiek ja tez dostalam @ w 25dc moze przez to przesilenie wiosenne....ale juz mi sie konczy... Zuza88 ja mysle ze to raczej nie ciaza choc sa przypadki ze dziewczyny maja slaby okres na poczatku najlepiej kjesli masz jakies podejzenia zrob test albo bete i bedziesz wiedziala... Ja juz uciekam do wyrka obejze m jak milosc i spac bo na 6ta do pracy... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu a robiłaś test? czasami @ wystepuje przy ciąży, ale raczej rzadko. Najlepiej zrobić test albo betę jeśli masz podejrzenia. Gocha u mnie nowy cykl, już @ się skończyła nawet. Także w tym roku dzidzi nie bedzie już :( Natie może faktycznie to przesilenie, ja jeszcze dużo pracowałam. Nie wiem sama co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test zrobiłam 28 dnia cyklu wyszedł negatywny a 3 godz. po tym dostałam okresu. Staram się nie nakręcić ale np dziś czyli 6 dzień cyklu miałam bóle jakby miała zaraz okresu dostać:( nie mam się kogo poradzić czy to normalne:(przecież to jeszcze nie są dni płodne że takie bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żużlu- zrób Bete to będziesz wiedziała czy to ciąża czy nie Bella- trzymam kciuki za jutro i mam nadzieje na mały cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu skoro zrobiłas test i wyszedł negatywny to w ciąży pewnie nie jesteś tym bardziej że dostalaś @, takie bóle jak na @ też się zdażają, to nie jest zamknięte forum ale teraz mamy większe zmartwienia ... Bella trzymaj się, jeszcze zaświeci slońce, przytulam mocno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella wez z soba Meza ... jesli bedziesz chciala byc sama to go wygonisz ale w kazdej chwili bedziesz mogla sie do kogos przytulic i wyplakac w ramie. Zawsze tez lepiej bedzie wrocic ... Jak widac ludzcy lekarze tez istnieje ....wez od niego skierowania na badania. jak bedziesz na silach to je zrobisz ... Trzymaj sie kochana.. jestesmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm większe zmartwienia...rozumiem że ktoś ma ciężko ale to jest forum dlatego pytam i tylko chcialabym odpowiedzi za które bardzo dziękuje bo wiem że macie większe doświadczenie. chyba jednak myślę że to nie ciążą;(może te bóle są normalne przy brom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emdi milo.ze jestes bo juz sie martwilam ze nie starasz sie i nie bedziesz tez pisac mam plan na nierobienie niczego,nie chce sie juz na nic nastawiac wiec i ja w d... mam badania i starania Justa pojade sama ,on mnie bajwyzej odbierze samichodem pozniej Najlepiej mi jest samej wytlumaczylam mu to,i niech mnie zrozumie.To ja czulam mdlosci i bole piersi a teraz brak syndromow mnie dobija ja wiem.ze to nasze dziecko ale dopuki sie nie uspokoje m musi to wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge spac za pierwszym razem wisialam na m sama bym nie dala rady przez to przejsc a moj m okazal sie wspanialy silny pomocny Jednak teraz widze ze razem nie jest nam chyba dane miec dzieci bo jak widac nasze komorki co sie nie lacza;( Wiec ja go odpycham moze dlatego ze to natura kaze mi szukac innego partnera???? Nie wiem co myslec mize to glupie ale nie moge na niego patrzec,siedze i nie gadam z m i wcale mi nie jest przykro. Moze sie to jeszcze zmieni jak hormony oklapna ale nie wiem jak dlugo m to wytrzyma. Dobrej nocy Paniom caluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
bella póki co to hormony szaleją ale mam nadzieję ze niedługo będziecie znowu szczęśliwi. Niestety takie czasy ze coraz wiecej kobiet ma problemy z zajściem w ciąże i problemy z jej donoszeniem . :( ale Wam sie uda przez to wszystko przejść . Musicie byc silni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę jak wy się czułyście po bro.??i jaką dawkę brałyście??aha no i jak szybko zaszłyście w ciążę??:)czekam na odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu ja bromka bralam z przerwami 2 lata . Jak tylko odstawialam to prolaktyna znowu byla ponad norme . Ja ogolnie bylam po nim bardzo senna dlatego bralam go tuz przed spaniem. Bella trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
jestem i ja, czekam na wiadomości. Miałam dziś straszny sen, aż zbudziłam się godzinę wcześniej. Śniło mi się, że lekarz mnie wezwał i powiedział, że mam jakieś zmiany w piersiach i, że to może być rak, a ja do niego, że od kilku dni bolą mnie sutki (bo mam na prawdę jakieś wrażliwe, a nigdy tak nie miałam. No chyba, że podrażniłam sobie bluzką jak byłam bez stanika). Jeżuuuu co za chore sny..., a dwa dni temu sniło mi się, że szef mnie zwolnił. Normlnie jakaś tragedia. Nie chcę mieć takich durnych snów. Zuzu ja po bromku czułam się dobrze, brałam go z przerwami przez 2012r, w ciąży nie jestem i bromka od października 2012 nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja biorę pół tabletki rano razem z kwasem foliowym. nie chce się nakręcać bo myślę że nie jestem w ciąży w końcu miałam okres całe 5,5dnia:( ale zaszłaś w ciąże??bro. ci pomógł?? moja gin powiedziała że 4 mc i będę w ciąży.co wy o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej czyli nie pomógł ci:( mi się dziś śniło że spacerowałam z wózkiem i w nim była moja córcia:) obudziłam się i pomyślałam och chciałabym...rany to jak to jest z tym bro. pomaga w ogóle komuś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu ja też brałam bromka prawie rok i dobrze sie po nim czulam. Dziś jestem w ciąży po 9 miesiącach brania zaszłam ale u mnie nie tylko prolaktyna była problemem. Masz owulacje? Miałaś monitoring cyklu? BELLA TRZYMAM KCIUKI !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i czekam zapowiada sie dlugie xzekanie..... Mnie bromek nie pomogl w zajsciu w ciaze bralam jak Ty zuza 1/2 tabletki czulam sie fatalnie,wszystkie mozliwe skutki buoczne .Po 6 miesuacaxh gin odstawil mi go bo prolaktyna byla w normie.Nie martw sie kazda z nas jest inna Tobie moze pomoc . Zle mi tutaj czekam na wyrok w sprawie smierci wlasnego dziecka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to było to tak -w połowie września odstawiłam tabletki ale jeszcze z gumką a od połowy stycznia już bez zabezpieczenia 1 msc i nic-koleżanki do mnie idź do lekarza przebadaj się a ja nie bo to mnie nakręci-niestety musiałam iść bo jakieś krostki mi wyskoczyły tam na dole. Lekarz zrobił mi krew prolaktynę, tarczyce i coś jeszcze-tarczyca ok prolaktyna trochę ponad normą. Gin powiedziała że nie miałam jajeczkowania dlatego nie zaszłam- luteina 10 dni pod językiem i od 1dnia okr. brom. więc tak biorę. Nic więcej nie robię i nie monitoruje już nie wiem czy to dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorkus tak moje pęcherzyki nie rosły więc tea nie miały jak pęknąć. Raz miałam stymulację CLO (nie pamietam jak brzmi pełna nazwa) i nic pęcherzyki nie chciały rosnąć. Później dostałam Femara i za pierwszym razem nic ale rosły tylko nie sprawdziłam czy pękł. Poszłam do innego lekarza i od razu HSG więc poszłam do swojego i poprosiłam jeszcze raz o femare (naczytałam się na necie, że za pierwszy lub drugim razem zachodziły dziewczyny). Mój lekarz powiedział, że jak teraz nie uda się to laparoskopia w styczniu. Też nie sprawdziłam czy pękł bo była wigilia ale urósł. 10 stycznia już miałam potwierdzoną ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo teraz bede miała stymulowaną owulację CLO..Jak brałam połówkę to udalo się ale widocznie za szybko odstawioną miałam luteinę bo poroniłam...Teraz lekarz chce spróbowac jeszcze raz tylko z całą tabletką...Trzeba walczyć dalej...Chociasz czasem opadam z sił.. Jak narazie czekam na okres który sie spóźnia dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wiecie ...chyba jak dobrze pamiętam odpisuje na posta zuzy.....przynajmniej ja odbralam twojego posta o tym że forum jest zamknięte bardzo negatywnie.....nie miej do nas pretensji że nikt się wtedy twoim postem nie interesował bo bella jest w tym momencie najważniejsza........ją też czekałam kilka dni aż dziewczyny mi odpisza......więc nie dziw się i czekaj cierpliwie. Bella najważniejsza......w tym momencie. Czekam na wieści......mam nadzieję że dobre :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziekuje Stokrotka..... ja dalej czekam,obok mnie szczesliwe usmiechniete pary w ciazy;( Zaczynam miec powoli dosc ,lekarze srednio mili i obojetni nie rozumieja ze czekanie obok kobiet w ciazy dla mnie to horror ale czekam samotna i prubuje byc twarda z calych sil,dobrze ze jest internet i mam was pod reka bo inaczej zawiezli bym mnie na psychiatrie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Bella współczuje. Te czekanie naprawdę może wykończyć człowieka. Ty czekasz na lekarza, my czekamy na info od ciebie i każdy na coś czeka. Madziorkus to może niech @ spóźńi się tak z 9 miesięcy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×