Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

właśnie gadałam z kumplem,znaleźli coś tańszego - 799zł- ale to ponoć jakaś dziura:o ale jest organizowana wycieczka do Istambułu! łoj już sie napaliłam:D,tylko ciekawe ile za taką wycieczke i co to dokładnie za dziura jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaaana olej istambuł:D Miejscowość, do której ja jadę nazywana jest chorwacką Ibizą:D Imprezy non stop, dzien w dzien od wieczora do rana na plaży:D Zaraz Ci zdjęcia pokażę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLochaaanee..a ja nigdzie nie jade :) :P A kierunek to tourism management :P no :) zobaczymy..nikt jeszcze nie wie, z rodziny :P ojciec zawalu dostanie..jego kochana coreczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec..mnie poje...jeszcze nie..dopiero wszystko w toku..musze jeszcze napisac list motywacyjny :P a ten...moj angielski to na podstawowym poziomie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci jedno - jesteś zajebista, że probujesz:) Naprawde!!! SYn znajomej mojej mamy zrobil to samo co Ty. Angol podstawowy, ale sprobowal:)I co?Drugi rok juz siedzi w UK na uczelni:D Próbuj Mała, prób, ja Ci mowie, Ty dobrze kombinujesz:) Ja tylko zaluje,ze mi 2 lata temu odwagi zabrakło..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Istamubułu nie oleje,bo zawsze podobało mi sie to miasto:) i jak bede miała okazje to je na bank zwiedze:) a imprezy są w każdym turystycznym miasteczku:)jak ma sie dobry humorek:)to każda impra jest zajebista:D malutka>jak zaczynasz od września to jeszcze masz kupe czasu żeby sie podszkolić:)a o napisanie listu poproś jakąś kumpele co zna dobrze angielski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam informatyka
ktos moze polecic mi jakiegos informatyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakuol
Ciiiiiiicho !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magazynier to bede ja po poniedziałkowym egzaminie, tym bardziej,że jutro mam zamiar pobalować do rana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,pocieszm sie tym,że jeszcze nigdy nie słyszłam że ktoś oblał obrone:D po pijaku zajebiście sie uczy:D,nie ważne że sie nic potem nie pamięta....:classic_cool: na egz nie raz szłam na kacu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo właaaaśnie, a poza tym jesteś mądra cizia to zdasz:classic_cool: Ale mam dziś zajebiście lajtowy humorek:classic_cool: Pomijając pewne przykre zdarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano,jestem mondra i ynteligiętna..:D kurna mam tzw kurwice mózgu..za dużo stresów,trza sie odreagować:) też w sumie mam fjany nastrój:)zobaczymy jaki będzie w środe wieczorem:o a co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwica mózgu buaahahahaha:D niszczące określenie:D A stała się kapa. Kolegę mi pobili.Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(współczuje mi brata kiedyś obili,ale naszczęście nie groźnie... wykaraska sie z tego?tzn fizycznie i psychicznie? bo psycha przy okazji też troche siada w takich okolicznościach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psyche ma ok,bo..nic nie pamięta:o A fizycznie troche kapiasto..czaszkę ma pękniętą i na jedno ucho nie słyszy. Kopali go najprawdopodobniej po głowie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×