Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

Privjet! Co tam cizie?:classic_cool:Mi został tylko 1 egzamin:classic_cool: Urodzona o kurcze madafaka rządzisz normalnie pani magiiisteeer:D Wiedziałam,ze sobie poradzisz:):classic_cool: Odezwijcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka co do daty to nie ma jeszcze żadnej:P Nie miałam ny myśli tego, ze juz mamy date slubu czy cos..;) Poprostu wiemy,ze chcemy byc razem juz zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel..spoko :) ja kurna na chwile we Wro jestemi uciekam dalej :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co Angel..ale zes sie wysiliła,,bueheheh :) ech...wiecie co sie stalo? ide sobie a kolo botanicznego pelno karetek,strazy policji..poducha nadmuchiwana..i koles na balkonie stoi i krzyczy..pozniej sie dowiedzialam,ze on zabil swoich rodzicow i chcial popelnic samobojstwo... :( co sie dzieje z tymi ludzmi... ja nie wiem..straszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie patrze a tym w panoramie trabia :( nie wiem czy mowilam Wam..ale miesiac wczesniej...jak bylam na spacerze nad odra..to dziewczyna (22 l) rzucila sie z mostu warszawskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assia03
witam wszystkich z wrocka wakacje a ja sie nudze :( jak mops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkeję z innego forum, na które zaglądam, posty jednej dziewczyny, która szuka siostry: \"Wczoraj o godzinie 12 w południe wyszła z domu moja siostra, do tej pory nie dała znaku życia.Ma na imię Ania, wzorost 162, włosy ciemny blond, bardzo wychudzona buzia oraz reszta ciała.Ubrana była w jasno wrzosową bluzkę, jasno szare spodnie sportowe i beżowe sandały, miała przy sobie torebkę brązowo czarną .Ania jest bardzo chora, ma zaniki pamięci, miesiąc temu wyszła ze szpitala, wymaga leczenia.Prawdopodobnie wsiadła do pociągu w kierunku wybrzeża, jest w depresji.Jeśli którakolwiek zobaczy podobną dziewczynę proszę zadzwońcie na policję, zostało zgłoszone zaginięcie!\" \"Ania ma 30 lat ale wygląda na starszą, wyniszczyła ją choroba.Ma tocznia, przeszła zapalenie opon móżgowych, jest strasznie chuda, mam myśli samob ójcze.Prawdopodobnie pojechała nad morze, muszę ją znajść , to moja jedyna siostra, ja już wariuję.Jeśli możecie prześlijcie ten post wszędzie gdzie się logujecie.Może ktoś ją widział!Ja jestem z Wrocławia mój numer komórki to 506 988 938.Błagam pomóżcie jej szukać!Ewa\" www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34c08f682addb84d.html To jest Ania! Może ktoś będzie mógł pomóc? Jesli nie pojechała na Wybrzeże, to moze Wy będziecie mogli pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, wierze. Tylko nie bardzo wiem co mam sobie darowac? Podejrzliwosc w dobie klamstw? Ty akurat piszesz prawde, ale nie kazdy to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arache
to moze sie tez zaprzyjaznie:) hmmm to moze na początku sie przedstawie -Gosia 21 lat tak sie jakos złożyło ze na studia dopiero w tym roku ide a w tamtym poprzednim mialam przerwe na odpoczynek. Jakos nie rajcuja mnie glupie babiszony lazące z imprezy na impreze tylko tak spokojnie posiedziec w jakims pubiku albo na trawce, wyskakac sie na koncercie albo po prostu spotkac e znajomymi i mamwrazenie ze normalnych ludzi z podobnymi upodobaniami gdzies wywialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiedziałas, czy to prawda, czy nie, ale juz pokusiłas się o taki komentarz - \"blebleble\". Sorry, chciałam pomóc dziewczynie, którą troche znam, a skomentowano mnie \"blebleble\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arache
a ja sie ciesze ze jednak da sie znaleśc jeszczeserdeczne normalne osoby trzymajcie za mnie kciuki jestem na etapie gorączki związanej ze skladaniem podan na studia aaa strasznieduzo tegoalemoze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arachesc Ja trzymam kciuki:A na co zlozylas papiery?:) alia111 jezu juz ci wyjasnilam dlaczego tak zareagowalam. Chyba nie jestes na tyle nadwrazliwa dziewczynka zeby teraz to przezywac przez tydzien. Nauzykaa ide Ci odpisac bejbe:classic_cool:Ja tez lubie skakac i na trawce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arache
wiem ze to dziwny wybor ale prawdopodobnie bede sie przenosic do innego miasta i studiowac w sosnowcu, zlozylamna filologie chorwacka i rosyjska, tutaj tez sproboje ale jestem nastawiona chyba na tam jesli wroclaw to historia sztuki albo filologia klasycznai kultura wśródziemnomorska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to widze,ze wiele nas łączy:D Bo ja studiuje filologie rosyjska i ja tez mysle o przeniesieniu sie do Sosnowca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arache
o a moge zapytac jesli to nie zaosobiste pytanie dlaczego akurat sosnowiecbo sama przyznasz zejesli ktos nie ma jakiegos konkretnego sensownego powodu to przeniesienie sie na sląsk nie malezy do popularnego wyboru bo ja mysle z kilku. mój narzeczony mieszka tami z powodu jego specyficznej pracy pewnie sie osiedlimy wlasnie na slasku bo i mieszkanie i wszystko bedziemy miec wiec jesli moge to proboje juz sie tam blizej znalesc. no i mysle ze bedzie mi sie latwiej dostac bo przynaje ze takie sobie mam wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko! :) no i co tam? Arache witaj :) A ja sie dostalam na uni w walii :)..bosko..wyjezdzam pod koniec sierpnia :P Moj M powiedzial,ze ja chce to on moze pojechac ze mna..a ja szok..bo nie chcialam zwiazku na odleglosc...i juz myslslam o rozstaniu..i chyba tak bedzie..bo kurcze nie chce zeby z mojego powodu on rezygnowal ze swoich planow..szkoly..i wogole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arache:)Łączy nas coraz wiecej:P Mam Ukochanego w Sosnowcu:)Mieszka tam,pracuje i się uczy:)Chcielibysmy w koncu moc widywac sie codziennie!!:)Poczatkowo myslelismy o tym,zeby on sie przeprowadzil do Wroclawia. Jednak w Sosnowcu koszty utrzymania sa o wiele nizsze. I cena mieszkania jest nizsza i cena studiow i nawet cena zwyklego jedzenia. Malutka szooook!! Jestes genialna!! Strasznie Ci gratuluje!!:))) Rzązisz:classic_cool:A ten facet to taki siwezy i juz sie tak deklaruje?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :P Dzieki ;p Wylatuje 19go dp Londynu, spedzam tam jeden wieczor co by ze znajomymi poszales i nastepnego dnia wyjezdzam..ale sie boje..normalnie jak nie wiem co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka a napisz cos wiecej, jak mozesz o tej nauce :) dostaniesz jakies stypendium czy cos? i czego sie chcesz uczyc? ale z Ciebie zdolna bestia :classic_cool: nie boj sie, dasz sobie rade napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Nauzyka..jaka tam zdolna..chociaz z ta besta sie zgadzam :) A wyjezdzam do Wali..to wiecie..kierunek..tourism management.. studia kosztuja 1200 funtow,ale mozliwe,ze mnie zwolnia z czesnego (tam sie nie dostaje stypendium,tak jak w polsce, tylko ogolnie za studia sie placi i mozna wyslac pismo o zwolnienie z tych oplat..co tez uczynialam..bede cos wiedziec 15go sierpnia, powinnam juz dawno dostac pismo,ze chociaz moje papiery tam doszly..zadzwonilam tam,zeby sie spytac o co kaman i babeczka powiedziala mi,ze maja tyle roboty,ze nie wiedza jak sie nazywaja i ze do 15go..no to bede czekac ;p) zlozylam tez papiery na UWr,na geografie, ale sie chyba nie dostane..wynikow jeszcze nie ma..hmm..cos jeszcze..nie wiem..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjmjymuy
chce przyjechac do wrocławia na dluzszy weekend jest tam jakis tani hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×