Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

o fuck,cięzko:( co do słuchu to może odzyka z czasem... zdecydoawnie za dużo jest pojebańców na tym świecie...:O znając życie policja i tak ich nie znajdzie,a jeżeli nawet to nic im nie zrobią:(:(:( **ujnia generalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjanci są żałośni, bo mówią, że nie mogą nic zrobić. A mogą. Znaleść po komórce. Bo ukradli koledze komórkę, której nawet nie wyłączyli..i jest ona ciągle czynna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel..co do kolegi.. kurwa mac... Przed chwila wrocilam..nie wiem co mojemu kumplowi odbilo..nie odprowadzil mnie... dobrze wiedzial,ze sie boje i dlaczego :( dluga historia.. jakis koles zaczal za mna isc...przyspieszylam kroku.. zlapal za torebke..za ramie..za szyje..krzyk..kurwa mac..drugi raz..ale nie tak bardzo jak kiedys.. :(.. nawet nie mam jak zadzwonic...przyjaciolka zostawila telefon w mojej torebce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... wchodze tutaj i czytam same nie ciekawe informacje :( malutka - bardzo mi przykro, naprawde. jak bede jakos mogla pomoc to dawaj znac ;) .. poza tym to nie wiem co powiedziec, lepiej jak pomilcze niz palne glupote. angel, przykro mi z powodu Twojego kolegi... ja w ogole zjawiska takiego jak agresywnosc nie rozumiem... eh. powodzenia na egzaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie mnie kilka dni... nadrobie wszystko jak sie juz uporam z pewnymi sprawami ;) do zobaczenia wiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Angel jak tam kolega? ech..co do mnie..to mnie jakis skurwysy.n napsdl! :( juz mi troche przeszlo..chociaz..nie wiem.. zastanawiam sie troche czy jemu nic sie nie stalo..bo iderzylam go piescia w grdyke..a to moze zabic czlowieka :(..nie no chyba nie..bo by cos bylo.. :( wczoraj bylam na koncercie satrianiego..moj idol :) aha..i w koncu spotkalam sie z tym KIMS,kogo poznalam na przysnatnku..bardzo sympatyczny..ech..nie bede sie rozpisywac,bo nie chce sie nakrecac na niegoo..zobaczymy czy zadzwoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega dobrze:)Jest już w domu od tygodnia. Wspomnienia go nie męczą,bo nic nie pamięta. Napadł Cię..?Coś CI się stało?:( Masakra.. Gdzie to się stało?:( Rwij kolesia Mała!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie..no..chyba chcial mnie okrasc,bo probowal mi torebke wyrwac ;/.. mi nic nie jest,,tylko przestraszona troche.. juz raz mnie koles napadl..w zeszlym roku..ale w innym celu :(.. fatum jakies... teraz jak jest ciemno,to z domu nie wychodze ;/ bo sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:o Masakra!! Strasznie współczuję:( Trzymaj się jakoś🌻 Jutro mam przezaj***ty egzamin😭 Jak zdam to chyba padne trupem z radości~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sie nie martw, że mu coś zrobiłaś!!!!!:o Takie śmiecie zasługują tylko na śmierć:o O boooże booże egzamin jutro z rana😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel!! Trzymam kciukasy!!! Daj znać jak poszło! Kurka..no...chyba mi na nim zalezy..a co jak nie zadzwoni? ja nie zadzwonie pierwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel! no to gratulacje! jak to ja pierwsza mam zadzwonic? ew..zadzwonie w piatek..ale nie teraz...za to on by mogl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa tam pieprzysz:P Na Twoim miejscu bym się bała, że on nie zadzwoni, Ty też nie i może coś ważnego przejdzie Ci koło nosa..:)Tylko dlatego, że nie chciałaś zadzwonić!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem..nigdyu nie dzwonilam pierwsza,bo mi nie zalezalo..i zawsze dzwonili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel..no kurka..nie dzwonilam,bo mie NIE zalezalo..a teraz mi zalezy..i nieporafie zadzwonic..bo sie boje..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze w to co zrobilam..wyslslam smska..dostalam odpowiedz :P spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×