Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Niezapominajka

***************SLIM PROGRAM z Vitaxa******************

Polecane posty

http://img84.imageshack.us/img84/3513/dscf07258cl.jpg http://img84.imageshack.us/img84/5164/dscf07269oh.jpg SLIM PROGRAM - w kartoniku 30 sztuk > 1 zestaw na 5 dni :zmniejsza łaknienie, przyśpiesza > przemianę materii i oczyszcza: > Skład: liść pokrzywy, herbata zielona, ziele skrzypu, > ziele werbany, inulina, liść brzozy, ocet jabłkowy > (!), chlorek chromu. > > 2 zestaw na 10 dni: spalanie i utrata tkanki tłuszczowej > Skład: hibiskus, jabłko, Pu-erh, liść mate, dzika róża > (owoc), orzeszki Cola, nasiona guarany, ekstrakt z Garcia > Cambogia, L-karnityna Nawet vitax jeszcze tego nie ma na stronce, wróciłam chwile temu z Reala i sobie tam znalazłam taką niepozorną (a poszłam po slim figure..zaś nie było 1 i 2 wrr) Kosztuje z 8 zł, to program na 2 tygodnie Jeszcze nie widziałam nigdy herbatki z octem jabłkowym..znacie jakąś? Najwyższy czas, że ktoś na to wpadł:)) Czy ktoś już pił tego vitaxa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak - pierwsza część - oczyszczanie za mną. W trakcie oczyszczania z Herbapolu (dwójka) efekty były po każdej herbacie;) Przy vitax normalnie miałam zaparcia:/ Nie wiem czy tak powinna działać kuracja oczyszczająca:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-R-A
Na mnie działa super!!! Szczególnie przypadła mi do gustu herbatka Slim active (czyli pierwszy krok) Smak rewelacyjny bardzo jabłkowy. Działa Rewelacyjnie!!! Herbatka z drugiego etapu ma klasyczny smak podbiegajacy hibiskusem (zdecydownie polecam vitax, bo trzeci etap z herbapolu jest koszmarny w smaku!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja dzisiaj pierwszy dzień z Vitaxem. jak będzie dalej zobaczymy. narazie trzymam kciuki za was a o efektach nieco później, jak tę kuracje zakończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare dni temu skonczylam caly kartonik herbatek. Efekty?Zadne:( Ale widac, kazdy reaguje na swoj sposob-moja przyjaciolka lata do wc 4 razy dziennie na tych herbatkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja stosuję SLim system Herbapolu, ale to są poczatki, 1 faza spalanie, nic szczególnego się nie dzieje, jak coś ciekawego zaobserwuję, to wpiszę moje uwagi..... popijam te herbaty wg zaleceń na opakowaniu... do posmaku ziołowego można przywyknąć a to bardzo ważne, bo kiedyś piłam zioła Ojca Klimuszki to dopiero była ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piję dwójke ze Slim Figury zawsze jak mam problemy z zaparciami. Jest przepyszna. A te z vitaxu to wogóle są rewelacyjne w smaku. Schudłam w tym czasie 2 kg ale nie pytajcie mnie czy to od herbatki bo ja działam wielotorowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaa
hm tez kupiłam te herbate slim program z vitaxu pije ją od czwartku no i cóz narazie efektów nie widac ale na opakowaniu jest napisane ze trzeba czegos tam ograniczac + ruch wiec nie jest tak ze o pijesz herbatke i juz jak modelka wyglądasz:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka80
chyba też spróbuje vitaxa. do tej pory piłam slim figure i schudłam 4kg w 1,5 miesiąca. tylko ze jest troche przy droga dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaaaa
a slim figura to to 3 stopniowe z herbapolu tak/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.k.kol
no i co ze lata 4 razy dziennie jak o odstawi to nie bedzie mogla sie sama wyproznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam herbacianych odchudzaczy, Niezapominajko czy możesz bliżej opisać mi swój sposób odchudzania, bo ja jestem ogromnym grubasem i mam problemy z chudnięciem, udało mi się schudnąć 5 kg ale teraz waga sklacze troszkę do góry, oprócz herbatek Slim figura, łykam tabletki z octu jabłkowego to już zaraz będzie miesiąc i efektów żadnych, a moja nadwaga jest duża i lat też mam nie mało..... czy stosujesz dietę strażników wagi? opisz mi swoją metodę proszę pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia ja się odchudzam (tak na poważnie) od 2 lat. Wcześniej ciągle byłam w ciąży albo karmiłam a wagi dorobiłam się w pierwszej ciąży. Podobno im starsza nadwaga tym gorzej ją zwalczyć:] W sumie przez te 2 lata zgubiłam prawie 30 kg. Wiem, może szybciej, bardziej spektakularnie ale ja bym chciała jeszcze kiedyś móc na siebie spojrzeć w lustrze i zobaczyć człowieka a nie shar-pei\'a ;) Do lutego chudłam bardzo powoli. Miałam kompletnie rozwaloną przemianę materii ( genialne myślenie, że jak jem tylko kolację - bo na więcej nie mam czasu to też schudnę, przecież nie przekraczałam 500, 600 kcal na dzień:]) Więc długo trwało zanim nauczyłam się jeść 4,5 razy dziennie. W grudniu waga mi stanęła i się poddałam - kupiłam Lidę (nigdy nie wierzyłam i nie stosowałam żadnych wspomagaczy tak drastycznych:/) No ale od lutego do dziś w sumie zjadłam 43 tabletki dokładnie:D Robiłam 2 x po 2 tyg kuracje, resztę zjadłam w weekendy (surbitramina w lidzie zabija wszelkie instynkty obżarciuchom) ale lidy nie polecam. Tzn, jak udało mi się przekroczyć 30 BMI (w dół) to już wiedziałam, że nic nie będę brała. Nie miałam żadnych skutków ubocznych poza zaparciami, z którymi i tak mam całe życie problemy więc to nie dla mnie. No ale żadnych innych sensacji o których piszą. Dobra, ale to się wytnie, bo jak mówię nie polecam. Przy BMI 35 i więcej (dużej otyłośći) można się zastanawiać - bo taka waga wcale nie jest mniej groźna niż te tabletki:/ W kwietniu kopenhaska i przełom - w życiu nie wierzyłam, kopenhaska to dla mnie był szczyt głupoty, ale założyłam się, że przetrwam i przetrenuję silną wolę. Byłam sceptycznie nastawiona. W pierwszych 7 dniach zgubiłam 5 kg:D W drugim nic. Ale po diecie naprawdę wróciła mi przemiana materii - znajomi, rodzina patrzy z zadziwieniem - ja wieczny zmarzluch - teraz mi ciągle ciepło. I chodze do kibelka po każdym posiłku:D Nie jem min.3 godz. przed snem, odstawiłam chleb, więc i smarowanie do pieczywa;) Od wielu lat jem jarzyny gotowane na parze, nie używam tłuszczu do smażenia mięs (zainwestowałam w porządne garnki 8 lat temu)Codziennie choć chwilę ćwiczę w domu (tzn w czasie seriali zawsze:D) Jeżdżę na rowerze, min. 2,3 godz jak tylko nie leje deszcz. Nie przekraczam 1000 kcal (staram si ę;) ) Piję hektoliry wody mineralnej - najgenialniejszy sposób na cellulit - normalnie aż miło patrzeć na gładki tyłek hehe:D Bardzo dużo różnych herbat (ciepła herbata zabija u mnie głód) oczywiście nie słodzę ich. Czerwone, zielone, mam całą szafkę różnych cudów ze skrzypem, pszenicą , grejfrutowe (mogłabym tak wymyślać:D) W tamtm roku ćwiczyłam fat burning, teraz nie mogę się zebrać, ale się zbiorę - przy ćwiczeniach z tą płytką chudłam 1,5 kg tygodniowo. No i teraz czekam na chodziarza (gazelle)- będę ćwiczyć razem z Magdą M;) Wagowo mi już teraz mało leci, ale rozmiarowo jest dobrze. Bardzo dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Acha. W związku z tym nie jestem przekonana co do tej wagi, którą mam w stażniku. Nie jestem zwolennikiem chudzielców. Bardziej mi się podoba wysportowana sylwetka, jeżeli dojdę do rozmiaru 36 to nie będe już wogóle patrzeć na wagę;) Teraz ważę te 66 i w życiu bym nie pomyślała, że przy takiej wadze będę nosić ubrania 38/40. No ale faktycznie - mięśnie swoje ważyć muszą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko wielkie dzięki za informację, ja się odchudzam przez całe życie, ale tak naprawdę dopiero zaczęłam od stycznia tego roku, schudłam powoli 5 kg od stycznia do maja, zażywając takie ziółko wspomagające odchudzanie moroznik kaukaski, ale zniechęciłam się do tego zioła bo strasznie mnie przeczyszczał bolały mnie wszystkie wnętrzności, nie mogłam w taki stanie trwać a męczyłam się 4 tygodnie z nieustającą biegunką, i dlatego odstawiłam ziółko lecz nadal mam cel na zgubienie kilku kg i poszukuję, przez ostatni miesiac jadłam tabletki z octu jabłkowego ale żadnych efektów nie widać, popijam herbatkę, piję wodę mineralną niegazowaną i nic.....może za bardzo chcę schudnąć i dlatego mi nie wychodzi, a nadwagi mam 35 kg to jest ogrom, a latek tez sporo bo 42, czyli moje współrzędne są mało ciekawe ale nie poddaję się i będę walczyć dalej...myślę że moim dużym sukcesem jest to że zaprogramowałąm się na odchudzanie i to jest ważne..... od stycznia nie palę papierosów, nie jem pieczywa, żadnego jak mam smaka to tylko ciemne pełnoziarniste, makarony , kasze poszły aut....aż w tej mojej bezradności beznadziejnego odchudzacza zapisałam się do lekarza spacjalisty, idę jescze w czerwcu i juz nie mogę się doczekać, mój rozmiar ubrań to różnie 46-48, 48-50, 50, ale chcę koniecznie to zmienić... dzięki, dzięki pozdrawiam Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnnnna
jest ktos juz po całym programie z vitaxa?? ja zaczynam 2 krok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikami
Vitaxa nie piłam ale jesli chodzi o herbapol to po powtorzeniu programu 3 razy schudlam 12 kilo. zajelo mi to rok, diety nie prowadzilam, ale zwiekszylam aktywnosc fizyczna(tez nie do maximum). Uwazam ze plus dieta i cwiczenia mozna schudnac duuzo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniaaa
Witam zwolenników odchudzania. mamkłopot bo stosując rózne diety nie widzępozytywnych efektów wręcz przeciwnie piję bardzo regularnie herbatki Pu-Erh czerwone, no i przybyło mi w obwodzie, czy to powoduje przyrost gospodarki wodnej organizmu????? mam wydęty brzuszek chyba od opicia się ty, ale sama nie wiem. Właśnie całkowicie odstawiłam pieczywo i zastąpiłam je chlebkiem WASA, no i przymierzam sie do kupienia slim figury, ale obawiam się czy to mi pomoże. prosze o opinię osób które podoobnej kuracji stosowały, chyba że jest ktoś kto zna lepsze sposoby chętnei skorzystam. A i jeszcze jedno, czy przy slim figura z herbaplu muszę zwiększyćaktownść fizyczną, przyznam że przy mojej pracy po prostu nie mam na to czasu a chciałabym efektów, no i jesli któras z Was to urzywała z pozytywnym efektem to ile i w jakim czasie schudła. Czekam na opinie i z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anniaaa moim zdaniem nie ma takiego środka, który pomoże Ci schudnąć jeżeli nie będziesz się ruszać. Nie wiem co to za praca ale myślę, że nie ma takiej, żeby nie znaleźć 3 x w tyg po godzinie na solidny ruch a płaszcząc tyłek przed tv też można pożytecznie spędzić czas;) Grunt to dobra organizacja:D U mnie w tym tygodniu kolejny kg mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnnnna
niezapominajko, a ty jaką diete stosujesz i w jakim czasie tyle schudłas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie przekraczać 1000 kcal, dużo ćwiczę (w domu+rower+basen, rolki,teraz czekam na gazelle-chodziarza) Nie jem min. 3 godz. 5 snem, jem 5 x dziennie małe ilości i piję różne herbatlki w chwilach słabości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muza1984
Ja tez stosowalam program slim figura i naprawde mi pomol.Choc 3 to wypilam moze z dwa razy bo jest ochydna.Program ten wymaga ruchu fizycznego.w wakacje duzo jezdzilam rowerem i duzo biegalam i naprawde nie poznalam siebie w lustrze juz po miesiacu.Znikly wiszace faldki i miękki brzuch.Probowalam po wakacjach znow ten program ale poniewaz studiuje dwa kierunki i byl straszny sajgon nie mialam kiedy cwiczyc.Niestety wtedy juz te herbatki nie dzialaly.Zadnych efektow.Nic nie przybylo nic nie ubylo.Teraz pije drugi dzien produkt vitax i narazie nie bede sie wypowiadac bo nie mam doswiadczenia.Kupilabym znow slim figure ale ostatnio w moim miescie to sie !etap pod ziemie zapadl i nie ma go w zadnym sklepie.Takze zdecydowalam sie na vitax.Jezdze teraz ok5h rowerem(dzis nawet 6)wiec licze na efekty.Jak cos zauwaze to dam znac.(Bez herbatek tez jezdzilam rowerem ale gdzies nie zauwazam zmian)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-ada
Ja równiez odchudzam sie ale troche inaczej niz inni.Ja jem pieczywo bo jak sobie pomysle nie zjesc cieplutkiego chleba chodzby z masełkiem to cos mi sie robi a tak na powaznie to nie jadam słodyczy i nie jem od 18.Stosuje to 3 tygodnie wazyłam 60 a teraz waze 58 a czasami 57 ale jak ubieram ubrania to efektu nie widze.Zastanawiam sie czy kupic sobie te herbatki ?:/ co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×