Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Niezapominajka

***************SLIM PROGRAM z Vitaxa******************

Polecane posty

Gość Koniarka
Hejcia ludziska...Ja także od wczoraj lecę na herbatce z Vitaxa ;) Mam 16 lat i ok. hmm...4 kilo nadwagi?? Jakoś tak :P Aktywnosć fizyczną mam dżą, jężdżę konno ok. 10 godz. tygodniowo, wiec to powinno coś dawać, do tego ćwiczę też w domciu ;) Efekty były, ale ja mam skłonności do popadania ze skrajności w skrajność ;) Albo się glodzę, albo obżeram :P ale teraz tak naprawde się zaprałam i wierzę w sukces :P Slim figurkę też próbowałam i nie powiem , pewnie dałaby mi jakieś efekty, ale neistety finansowo bym chyba nie wyrobiła, bo ona strasznie droga ejst ;) Jest tu ktoś moze w moim wieku, co się odchudza?? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie odchudam i mam 15 lat:) ale niepwoiem wam wzrostu i wagi bo powiecie ze mam cos na bani i powinnam przytyc juz słyszałam takie komentarze ale ja chce byc chudsza i pije slim figurke a w zasadzie wczoraj zaczełam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 17 lat, pije herbatki slim program vitax od dzisiaj. Przy wzroście 171 cm ważę 61 kg. Może ktoś powie że mam dobrą wagę, ale nie podoba mi się mój wygląd (brzuszek i biodra :-/). Codziennie ćwiczę w domu po 15-20 min, nie jem kolacji, a jak już, to coś lekkiego. Mam skłonność do obżerania się, jednego dnia jem jak szalona następnego prawie nic. Występuje u mnie dziwne zjawisko, otóż przez pierwsze 3-4 dni od rozpoczęcia odchudzania męczy mnie strrraszny apetyt, a w dalszych dniach gdy tylko spojrze na jedzenie od razu odrzuca mnie, i juz nie mam kłopotu z nadmiernym apetytem :) Poza tym zamierzam zacząć chodzić na siłownię od przyszłego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie wiem czy te herbatki coś pomagają, bo ja sama wypiłam, Vitax, Herbapol..... a ni deka od herbatek nie ubyło!!!! to kolejna ściema???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te herbatki maja przede wszystkim poprawić przemianę materii, ograniczyć apetyt i pomagac w spalaniu tłuszczu (podczas ćwiczeń oczywiscie) Do tego dieta niskowęglowodanowa (dieta max 2 tygodnie-dla zdrowia). Kiedyś pomogło mi to, i wierzę że teraz też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 latka
Przed kazdym posiłkiem zaparzam sobie po dwie torebeczki w małym czajniczku!!! i pije sobie!!! pita przed jedzeniem!!!! pomaga oszukac zołądek !!!odchudzam sie od 23 dni z rezultatem pięciu i pół kilograma !!!!!!!!!!oczywiście stosując dietke!!!!bez cherbatki nie wystarczało mi samo jedzonko!!!! a teraz pije najpierw pol litra wody niegazowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko, To Ty w 2003 (tak mi się zdaje) założyłaś topic o diecie kopenhaskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitus
Zastanawiam się czy mam kupić sobie hrebatki z vitaxa(2 fazy) czy z herbapolu(3fazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetusta23
Heyka .Od wczorja pije herbatke.wlasnie popijam juz 4:) bardzo smaczna...mowi sie ze przy odchudzaniu potrzebny jest ruch...wysilek fozyczne.ale taki wysilek to mam w pracy przez 8 godzin za kasa w wiekszym sklepie...powiedzcie czy to mozna nazwaz wysilkiem.ale po pracy nie chche m isie juz nic uwierzcie:(((waze ok 65 - 67 kg przy wzroscie 167 mam plaski brzuch ale pupa big:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anius
Jak myślicie, która kuracja bardzie pomaga (herbopol czy Vitax)?? Która bardzie wam pomogła???? ktorą polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na sniadanie...
ja piję juz od dobrego roku rózne herbatki na odchudzanie i niestety nic nie działało jak przestałam duzo jesc to wtedy chudłam czyli herbata sama w sobie nie działa. chyba tylko jako dodatek do diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitus
właśnie kupiłam herbatki z Vitaxa jestem ciekawa czy zadziałają. Komu udało się już zrzucić pare kg. za pomocą tych herbatek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornisia
Heyy Koniarka ja mam 15 lat i warze 60 kilo nawet nie duzo ale niemoge patszyc na moj Brzuch!!!!;( Wiec postanowilam pic Herbate Slim Figura niewiem kiedy ja kupie ale chce ja miec! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kornisia
waŻę i patRZeć - zamiast wydziwiać nad swoim tyłkiem czy brzuchem, zadbaj moze najpierw o znajomosc ortografii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajcie uwaznie!! rozumiem jak ktoś chce sie odchudzic bo wazy sporo za duzo ale nie jak jest sie w normie i ma sie 15 czy 16 lat. przeciez taki organizm sam sie w koncu ukształtuje i nie ma co wspomagac natury. wiec jesli wazycie tak jak powinnyscie dajcie sobie spokoj bo to wam tylko szkód narobi. nie ma co obsesyjnie myslec o tym ze trzeba schudnąć bo tak robia koleżanki czy taka jest moda. do anoreksji jest niedaleko, uwiezcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tumek
ja jestm grubas, waze 150 kg i mam 18 lat! Odkad pije herbaty HERBAPOL jestem szczesliwy, przez pol roku zrzucile z 180 do 150, teraz jestem szczesliwy i ide napic sie wódeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakam
widze ze nikt tu juz nie piesze od roku ale ja napisze jak znajdziecie troche czsu (ktorego bardzo ciezko zlapac) to odpiszcie ja dzis se kupilam taka herbatke i zaczynam od srody;) lol2 nie mowie ile waze bo i tak waze za duzo jak na swoj wzrost i na wiek :) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwi18
ja zaczęłam to pic jutro 2 dzień i nie jest taka zła w smaku wiadomo że cudów nie bedzie ale przynajmniej na psychike działa i jak dla mnie łatwiej jest odstawic coś kuszącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaLiNkaaa
Ja właśnie skończyłam pić herbaty Slim Program i szczerze powiem, że żadnych efektów nie widzę więc jeśli chodzi o mnie to nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca
Dziewczyny! Ja schudłam 25 kilo, ale nie tylko za pomocą herbatek czy innych preparatek, bo jeżeli ktoś myśli, że schudnie tylko za pomocą herbaty to jest bardzo naiwny. Do tego potrzebne jest dużo sportu i dietka(ciemne pieczywo, owoce, warzywa). Nie wierzcie w cuda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez skusiłam sie na te herbarki, jka nrazie jestem z nich zadowolona, nie wybrałam jescze calej serii slim program a juz schudłam 2kg, na mnie nie działa przeczyszczajaco jak na innych ale to zalezy od organizmu, same picie herbatki nie pomoże, ja kieruje się wskazówkami do zastosowania od zaraz które znajdują się na opakowaniu, przede wszytskim odrzuciłam pieczywo i zastapilam je chlebkami ryzowymi, ograniczylam słodcze do minimum a herbaty wogle nie slodze, jem regualrni na sniadanie jajka, na obiad mieso a na kolacje dwie kromki ryzowego chleba. Najadam sie nimi bo jem ok 20 min to jest bardzo wazne zeby jeśc długo. Nie głodze sie jem wtedy kiedy jestem głodna ale nie jem produktów gdzie jest duzo wegowodanów. Nie mam czasu na cwiczenia ale przypuszczam gdybym ćwiczyła efekt byłby jeszcze lepszy. Jescze raz powtarzam : NIE GŁODŹCIE SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewelina
Dziś kupiłam. Od miesiąca, może dwóch ćwiczę. Od tygodnia nie jem słodyczy, chipsow, majonezu, białego pieczywa. Ograniczam ziemniaki i tłuszcze. No i po 17 nic nie jem (miałam tak też wcześniej-ok miesiąca, ale nie wytrzymałam i zrobiłam przerwę na święta;/). Zobaczymy jakie będą efekty:) OBY ZADZIAŁAŁO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewelina
Dziś 4 dzień. Na pewno zmniejsza łaknienie! :) i schudłam ale wydaję mi się, że to bardziej zasługa diety i ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×