Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szereg

kilka nieistotnych przemyśleń

Polecane posty

No co? Ja tylko niosę pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale faceci to taka zaraza\" Jak fajnie być zarazą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, nie odpowiadam tylko za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz... :) Widzę, że wciąż szukasz \"Aniołów\" ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ty...Ty..Ty cholero!a masz?[usmiecha sie ladnie i uroczo z nadzieja, ze odpowie : TAK ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ TAK!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa ułoży sie. to już sie nia ma co układać. powinnam jak najszybciej o tym zapomnieć, ale nie potrafie. non stop siedze i patrze to na telefon (moze jednak zadzwoni?) to na gg(bo moze napisze?) zachowuje sie jak idiotka. i serdecznie dziękuje za taką \"zaraze\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=, tylko dlaczego ja jeszcze nie mam?😠 wyslesz?:D koniec i...kropka, jak czekasz, a i tak wiesz, ze nie napisze, to nie wchodz na gg i wylacz telefon. to pomaga:) kiedys w koncu zapomnisz i bedzie nastepna zaraza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg wylączone, teraz pracuje nad wyłączeniem telefonu ;) w sumie taka nowa zaraza to byłby sposób na tamtą :) trzeba bedzie sie rozejrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec i...kropka, dobrze Ci idzie:)teraz czas szukac nowej, lepszej zarazy:D(tylko zeby nie byla zbyt zarazowata;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
A może pomoc profesjonalna? Po co sie tak męczyć? jeśli odczuwasz ból istnienia, niepokój i niemoc to jesteś nadwrażliwy. Jakiś lekki psychotrop by Cię wyciszył, uspokoił i przestałbyś się tak miotać... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×