Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dieselka

Pasek - alergia - pomocy!

Polecane posty

Wiecie moze, czy mozna gdzies kupic pasek, w ktorym klamra (czy jak to sie fachowo nazywa) bylaby ze specjalnego tworzywa antyalergicznego? Mam alergie na metal i wszystkie paski z metalowa klamra mnie uczulaja, po 2, 3 dniach noszenia takiego paska mam \'piekna\' wysypke na brzuchu :( Rozgladam sie za paskiem z plastikowa klamra, ale niestety nigdzie nie moge dostac. Wiec pomyslalam, ze skoro mozna dostac okulary ze specjalnego tworzywa antyalergicznego (ktore wyglada jak zwykly metal), to moze tez sa produkowane paski dla alergikow? Ktos moze cos wie na ten temat? Moze ktos ma podobny problem? Jak sobie z nim radzicie? Dla mnie problem stanowia jeansy czy inne spodnie, ktore przewaznie maja od strony wewnetrznej metalowa tylna czesc od guzika, probowalam sobie kiedys radzic w ten sposob, ze zaklejalam plastrem. Niestety plaster sie odkleja, przykleja sie to do skory.. Gdy jest chlodno, mozna radzic sobie w taki sposob, ze nosi sie podkoszulke, ale gdy jest cieplo :( Nie ma to jak alergia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________LOL_____________
Ach mam ten sam problem tez jestem "stworzona do metali szlachetnych" hehe i niestety nie znalazlam jeszcze sposobu na to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis na zakupach w Auchan - byly paski - plecione ze skory, roznokolorowe, kolory - okropne, rozowo-fioletowo-niebieskie itd... Metalowa klamra tez byla pokryta takimi rzemykami, zdaloby to moze i egzamin, ale te kolory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Też mam ten sam problem, zbliza sie lato a ta wysypka z brzuszka nie chce zejść:( jak juz trzeba pasek ubrac to potem trzeba sie meczyc z pozostałosciami po jego noszeniu, ale te plecione....hmmm całkiem ciekawy pomysł, trzeba sie rozejrzec na pewno sa różne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba .. i ja to znam :(( na pasek znalazłam sposób noszę go na wierzchu tak by nie stykał się ze skorą . Zaś guziki od jensów podklejam od spodu plastrem....one niestety też mnie uczulają . O kolczykach i wisiorkach już nie wspominam ... do licha jesteśmy niczym księżniczki :)) tylko szlachetne kruszczce nam sprzyjają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja niestety cierpię z tego powodu:( Paski: właśnie dzis poszukiwałam. Kiepsko w sklepach, ale znalazłam na allegro- taki właśnie pleciony, o którym piszecie. Spodnie/guziki: mi nawet podklejanie plastrem nie pomaga, wkładanie koszulki czy bluzki pod też nic nie daje. Po prostu jakby związki tego metalu przenikały przez te wszystkie \"podkładki\". Straszne. Dla mnie jest tylko jedno wyjście. Wyrywam te metalowe guziole i wszywam plastikowe, gorzej wyglądają, ale chociaż mam spokój. Znacie może jakieś SKUTECZNE doustne środki na naszą przypadłość? Zaznaczam, że Zyrtec, jakieś CetAlerginy na mnie nie działają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Kumpela stosuje maść Triderm, jest na recepte, twierdzi że pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
a ja poprostu obszywam materiałem wszystkie nity( od wewnątrz) i zero uczulenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxmara - ja nosze pasek zawsze w szlufkach w spodniach, ale to przeciez nic nie daje, bo klamra zawsze dotyka do skory :( Ale sposob, aby nity np. w jeansach od srodka obszyc, chyba wyprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam dzis do mojej Mamy - podobno upolowala mi w lumpeksie jakis pasek z plastikowa klamra. Jeszcze nie wiem, jak wyglada i czy w ogole bedzie sie nadawal do noszenia, ale jest nadzieja :) Wczoraj myslalam, ze sie zadrapie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaa
Tez to mam:(Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viro
co skraszne! ciągle muszę się drapać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viro
straszne nie skraszne sory za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudda
Hej a nie wiecie może czy da sie zwykła klamre od paska np. posrebrzyć u jubilera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×