Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona242424

ból kości kulszowej? łonowej?

Polecane posty

Gość zmartwiona242424

czesc wszystkim przyszłym mamusiom! Mój problem przedstawia się następująco: od jakiś 2 miesięcy (teraz jestem w 25-26 tygodniu ciaży) odczuwam ból w okolicy kości ogonowej, tzn tam gdzie juz sie zaczyna pupa, ale nie na srodku, tylko lekko po prawo. nie wiem nawet co to jest i jak to nazwać. Ból pojawia się jak duzo chodze, albo jak ide i "kręce" bardziej biodrami, czyli ogolnie jak mam luzne, nienapiete miesnie w okolocy bioder. jak siedze to raczej nie boli. bardzo sie martwie co to jest... ...pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawdopodobnie
ucisk na nerw kulszowy i niestety wiele pań w ciąży ma ten ból. Nie powinnaś się tym martwić, może być nie przyjemne ale nie zaszkodzi Ci. Dzidziuś czasem uciska na nerki, nerw kulszowy, na pęcherz.Po porodzie wszystko powinno przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona242424
ale czy to normalne ze ja ten ból mam non stop??? tzn wtedy kiedy sie zle ułoze. bo jak teraz sobie siedze przed kompem, to nic nie boli i jest ok, jak chodze po pokoju to nie musi bolec, ale wystarczy ze stane i zaczne wymachiwac biodrami na prawo i lewo uginając przy tym kolana, to juz czuje ten bol. teraz juz jestem przewrażliwiona... i chyba od rana mam kiepski humor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam :( strasznie boli zwłaszcza jak wstaje, jestem w 34 tyg i boli mnie tak mniej więcej od 3 tyg :) mój lekarz powiedział że nie do się z tym nic zrobić :( mam nadzieję że po porodzie minie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona242424
u mnie są dni kiedy tak o tym nie mysle i nie wyginam sie zeby sprawdzic czy bedzie bolało, ale dzis mam kiepski nastrój i co chwile czuje ten ból. Jak leze na boku, to zaczynam ruszac prawą nogą i kombinowac, i tylko sie złoszczę ze mnie ten prawy bok boli. zeby sie dzisiejszy dzien szybko skonczyl :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constantine
Pocieszę Cie jak miałam takie bóle od 2 misiąca i do końca ciąży z różnym nasileniem to trwało . Były momenty ze nie byłam wstać normalnie z kanapy ...i to właśnie była rwa kulszowa ... Po u rodzeniu dziecka przeszło ...ale nie tak od razu Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawdopodobnie
Musisz się z tym pogodzić, nie da się tego wyleczyć. W niektórych pozycjach dziecko Ci uciska nerw, w innych nie i dlatego raz boli, a czasem masz spokój.Po porodzie przejdzie, ale do tego czasu musisz się uzbroić w cierpliwość. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona242424
dzięki bardzo za wasze odpowiedzi:) troche mi poprawiły humor:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×