Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Font

Damskie skorzane spodnie

Polecane posty

Gość Font

Uwlielbiam patrzec na kobiety w skorzanych spodnaich, zaluje ze tak malo kobiet je ubiera szczegolnie czarne. dla przykladu podaje link na ktory uwielbiam wchodzic www.geocities.com/sylvie_press_book/fur.html www.geocities.com/.../leather_pants.html po prostu wdziek,elegancja bardzo mnie to podnieca Czy kots ma podobny punkt zainteresowan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj BDSM:D on też to lubi;) jeśli oczywiście nie jest Tobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FONT
Ja nie jestem nim,ale dziekI Moze to Cie smieszyc ale niektorzy nazywaja to przypadloscia, ja natomiast jestem chyba estata i w jakims stopniu fetyszysta jesli chodzi o temat powyzszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
a ja o takich marzę ...ale nigdzie nie ma :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja wyglądaja
tandetnie nie wiem jak można mówic że to ładne- pogrubia i wygląda pokracznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
e tam pogrubia. Jesli są obcisle , klasycznie proste, biodrowki z mieciutkiej skorki....i jak dziewczyna ma dlugie sszczuple nogi - to super wyglada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolekcjonerka
Zgadzam się w zupełności- spodenki ze skóry są rewelacyjne!:) Muszę przyznać, że mam słabość do ich kupowania i mam co tu ukrywać już 7 par! (beżowe, brążowe, czarne);D Nie żebym chodziła w nich codziennie (nie mam też żadnych zapędów sado-maso;D), ale do butów na obcasie fajnej koszuli, golfu czy bluzeczki wyglądają super:) Zaznaczam,że nienawidzę wersji skórzaki+glany+sprana bluza z jakimś zespołem:/ Fakt,że nie każdemu dobrze w takich spodniach i nie każdy się w nich dobrze czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.B
WY WSZYSCY JESTESCIE JACYS NIENORMALNI-co wam odbija z tymi skorzanymi spodniami, kompletnie nie modne i glupio sie w nich wyglada jesli nie jezdzisz w nich na motorze...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
nie to ladne co ladne ale to co się komu podoba. Skoro wolisz biale kozaki to sobie chodz - nic nam do tego. -------> KOLEKCJONERKA A gdzie kupilas takie czarne spodenki ? MArzą mi się takie strasznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.B
nigdzie nie napisalam nic o bialych kozakach a dla twojej wiadomosci sa rownie tandetne jak te spodnie(swietnie by razem te dwie rzeczy wygladaly,wiec moze powinnas je sobie sprawic,bedziesz wygladac tak trendy:/),ale widze ze bierzesz czynny udzial rowniez w innych topicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolekcjonerka
Jedne kupiłam na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku (niestety były najdroższe i najmniej mi się podobają:/), drugie kupiłam w takim sklepie z duńskimi ciuchami- są z firmy Vila, trzecie czarne natomiast znalazłam w lumpeksie (piękna skórka ale były za duże, na większą babkę,więc dałam je do kuśnierza i je ładnie na mnie dopasował). Polecam rozwiązanie z lumpeksem- jest w nich mnóstwo taniutkich spodni skórzanych ala lata 80-te, zwężane nogawki, itp.- wystarczy wybrać sporo za duże, z ładnej skóry i przerobić u kuśnierza na kształt dżinsów:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
---> kolekcjonerka.. Chcialabym raczej klasyczne. Z niskim stanem i prostymi nogawkami. ----> l.B Biorę i co z tego ? Jesli podobaja ci sie biale kozaki i skorzane spodnie to sobie kup i daj mi spokoj. Czemu się czepiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.B
widze ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem,nie napisalam ze to mnie sie podobaja, wprost przeciwnie...Boshe...ale wy jestescie tepe na tym forum...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
Boszsz - jaka t o TY jestes tepa... To byla zlosliwa ironia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.B
tak samo jak z mojej strony:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FONT
Kolekcjonerko, bardzo dziekuje ze jestes i ze masz taki styl, powiem Ci ze ja mam troche bzika na punkcie tych spodni, musisz wygladac w nich bardzo sexwonie a Twoj chlopak to szczesciarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście musisz być
fetyszystą skoro podnieca cię i ekscytuje kobitka starsza około 40-letnia i tylko dlatego że ma na sobie skórzane spodnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co 40 latka nie moze byc piekna ? wolę popatrzeć klasyczną urodę 40 latki niż usmarowaną fluidem blondynę 20 tkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FONT
Tak, zgadzam sie to sa jak najbardziej objawy fetyszyzmu. Jednak musze dodac ze kazdy chcac nie chcac jest w jakims mniejszym lub wiekszym stopniu fetyszysta. Nie skupiam sie na fakcie tylko spodni,ale caloksztaltu - figura,aparycja ... obawiam sie ze ta kobieta rowniez podoba sie znakomitej wiekszosci jednak nie wszyscy beda podzielac moje zdanie - przekora to odwieczna wada zakompleksionych polakow. Kayka, jak najbardziej podzielam Twoja opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.B
brakuje mi emotikonki < sciana > zeby wyrazic to co czuje gdy czytam takie kretynskie posty ale Pozdrawiam bo coz innego moge zrobic...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaah D D D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolego FONT milo Cie poznac !!! tez uwazam sie za fetyszyste skorzanej odziezy damskiej - sczegolnie spodni !!! zapraszam Cie do poczytania mojego tematu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3226461&start=0 jak rowniez wpadnij na forum http://www.leatherforum.fora.pl/ i podziel sie swoimi uwagami i fotkami jesli takie posiadasz :) P.S. kolekcjonerka - naprawde chcielibysmy zobaczyc tWoja fotke w takich spodniach (jesli chcesz zacjowac anonimowosc zawsze moze byc \"bez twarzy\") - prponuje zamiescic ja np. na www.fotosik.pl POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kayka - poszukaj na allegro - napewno cos znajdziesz ! Napewno bedziesz w nich super wygladac !!! jeszcze słówko do FONTa - widze ze lubisz kobiety skorze w średnim wieku! ja naromiast jestem milosnikiem mlodych lasek w skorzanych spdniach (ale to byc moze dlatego ze sam jestem młody) - takie 40-tki mnie osobiscie prawie w ogole nie ruszaja (co nieznaczy ze ta twoja Sylwia jest zła) , no moze za jak bede starszy, w tej chwli moje max. to ok. 30 -tki... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jedne sa ok i dobrze się w nich czuje ,ale zakładam je tylko jak popmykam gdzieś motorem(oczywiście nie jako kierowca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelajta26 - to moze Ty zamiescic swoja fotke w takich spodniach ?? ;-) np. na www.fotosik.pl lub innym serwerze ! CZEKAMy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z temperatura w skorzanych spodniach? Np. w zime czy nie jest za zimno a w lato za goraco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze ktoś rozgrzebał staro zapomniany temat ;) co się stało ? Pamiętaj że skóra jest materiałem naturalnym przeupszczającym powietrze (w przeciwieństwie do jakiś materiałów skóropodobnych) a zarazem nie przepuszczającym wilgoci! Owszem latem przy 30 stopniach w cieniu to i nawet w bardzo przewiewnej bawelnie jest gorąco - nie mowiąc już o materialach grubszych (w tym skórze czy futrach :) W naszym klimacie skóra jest idealna na jesień , zimę i wczesną wiosnę! A praktycznie na każdy chłodniejszy i deszczowy dzień (a takie zdarzają się nawet latem) lub każdą noc (nawet w upalne lato bo przecież w nocy nie będzie przygrzewać slońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×