Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Font

Damskie skorzane spodnie

Polecane posty

A nie przeskadza w schylaniu czy w podnoszeniu nogi, bo skora w przeciwienstwie do plotna jest twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesety znow jestes nie doinformowany! Mianowicie jest wiele rodzajów - gatunkow skóry! Po za tym ważnym czynnikiem jest też jej \"obróka\" skóry no i jej grubość! Sztywna zazwyczaj jest gruba skóra krowia i świńska (to z niej glównie robi się buty ale też np. spodnie dla motocyklistów aby się nie przecierały)! Najdroższe rodzaje skóry - cielęca (z młodziutkiej krowy) i jagnięca (chyba nadroższa) są zazwyczaj NIESAMOWICIE mięciutkie i delkitane i elastyczne ! (z mięciutkiej cielęcej częśto robi się bardzo drogie skórzane rękawiczki!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy! zawsze chętnie podziele się swoją wiedzą! Tak więc jeśli możesz sobie finansowo pozwolić to kup sobie spodnie skórzane ze skóry cielęcej lub jagnięcej (pytaj sprzedawcy - zazwyczaj to są te najdroższe) i wtedy napewno komfort noszenia będzie bardzo wysoki i napewno nie będą sztywne - wręcz przeciwnie te skóry dobrze obrobione są bardzo eleastyczne. Jesli natomiast potrzebujesz spodni do jezdzenia na motocyklu - tutaj zwroc przede wszystkim jednak uwagę na grubość skóry i pewnie raczej takie spodnie będą dosyć sztywne. Uniwersalnym rozwiązaniem (stosunek ceny do jakośći) jest uniwersalna skóra świńska - jesli będzie dobrze wyprawiona to też pewnie będziesz z niej zadowolony (choć nie będzie tak miękkka i elastyczna jak te najdroższe). Natmoiast jeśli nie chcesz aby Twojespodnie skrzypiały to nie kupuj skóry bydlęcej (taki jej wlasnie urok że skrzypi podczas chodzenia - niektorym to się podoba innych bardzo denerwuje ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam kilka spodni w mojej kolekcji. Ja zakladam ich w celu erotycznym azeby zwabic facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooooooooooooooooooow
może zamiescic kilka swoich fotek w nich !!! np. na www.fotosik.pl i zamiesc link tutaj do nich! P.S. i co dziala to na facetów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×