Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezorientowana....

czy Wy tez tak mialyscie podczas pieszczot..

Polecane posty

Gość zdezorientowana....

Witam! Od niedawna zaczęliśmy się "odważniej" pieścić z moim chłopakiem i tu pojawia się mój problem, mianowicie zbyt szybko się podniecam, jest mi niesamowicie przyjemnie (ale to CHYBA nie orgazm) i po tym przechodzi mi ochota na dalszą zabawę (przynajmniej na jakiś czas) dlatego też staram się najpierw jego pieścić, nie bardzo wiem jak mu powiedzieć co się wtedy ze mną dzieje i dlaczego każę mu przestać. I tutaj mam do Was pytanie: czy któraś z Was tak miała na początku zabaw erotycznych? czy mogę jakoś przedłużyć tę przyjemność lub ją powstrzymać?! To jest mój pierwszy chłopak i proszę nie odsyłajcie mnie do książek bo nie jestem żadną gówniarą, po prostu brak mi doświadczenia;) z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana....
naprawde żadna z Was tego nie doświadczyła nigdy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas tam jedna
A moze to jednak orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu gdy podniecenie narasta a nie ma finału czytaj orgazm;) to nagle narasta frustracja i zniechęcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana....
może, ale dlaczego tak szybko?:| chyba zazwyczaj problem jest odwrotny hehe, czyli powinnam jakoś powstrzymać tę rozkosz żeby pieszczoty trwały nieco dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana....
Miarka ale to nie jest frustracja, chyba. Po prostu w pewnym momencie jest mi cudownie a po tym jakoś dziwnie się czuję (nie potrafie tego wyjaśnić) i nie mam ochoty na nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżlei czujesz sie \"cudownie\" ;) to pewnie masz orgazm , wtedy nie ma się ochoty na dalszą zabawę;) Choć po chwili znowu można spróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to...
wiesz chyba wiem o co ci chodzi! tez tak miałam! najpierw super a potem czułam się tak jakby hmm nie umiem tego nazwać! moze to zawstydzenie, lub pewne naruszenie barier...w kazdym razie nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana....
znam to... chyba rzeczywiście wiesz o co mi chodzi:) ale dlaczego to tak szybko przychodzi!!!! ja chce dłużej;) dzięki dziewczyny:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak jest na początku;) jak nabiera sie nowych doświadczeń. Ja miałam zawsze wyrzuty sumienia, po fakcie;) z czasem to przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana....
to mnie pocieszyłaś;) bo czasami po fakcie myślę sobie, że robie coś złego...chociaż wiem, że tak nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez wlasnie to jest cos zlego
ty mala dziwko dobrze ci sumienie podpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana....
ooo widzę, że nawet jakaś dziewica orleańska sie odezwała, jak miło, że mając takie poglądy przesiadujesz na forum erotycznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×