Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aicha

Co was podnieca w kobietach??

Polecane posty

Mezczyzni pisze co najbardziej maja podniecajace kobiety i czemu wy tak za nami latacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma fajną komórke
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psi ogonek
moja fajnie wygląda w stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma fajną komórke
jestem z nią tylko dla tej komórki, bo to jedyna komórka jaką posiada.:-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to kobiece forum
:-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasar
dlugie wlosy pupa piersi usta ponczochy i zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajniutko bo ja to wszystko mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piernicz. masz włosy, pupe i usta? zadziwiające.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita z rockowym polotem
Rolnik jestes the best hahhaha...A begerowa ma te piekne włosy,pupe usta na pewno niktórzy panowie chetnie by ja przelecieli hahahah:))) i morgi Rolniku tez z pewnoscia posiada:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begerowa mi nie pasi :classic_cool: Ma Bergera (i Heinego-Medina)... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma fajną komórke
maup to znowu ty ?????????????????????? :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :classic_cool: A twoja miała kiedy gumofilca w d...ie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a orgazm masz
maup :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita z rockowym polotem
Rolnik gumofilca w tyłku chyba ma kazda która pragnie ustrzec sie małego bobasa...ja tez czasami :))) ale prawda taka ze nie znosze tego opakowania!!!:)))...jeszcze gumofilc podczas uzytkowania ma taki dziny zapaszek ...jak podgniłe banany na straganie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj to jo nie wiedział co ze starymi gumofilcami zrobić... Bananami na perno nie śmierdzą - ino normalnie... obornikiem Rockowa - może kupisz?? Przydadzą ci sie do... dupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierny Ogrodnik >> w mężczyznach to tak, rozmiem że ten organ;) ale w kobietach? oj coś kręcisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita z rockowym polotem
Rolnik jestem jak najbardziej ZA...obronik natura TO JEST TO!!!!Ty lko musisz jeszcze niezle z muzyka przyczadzić i gumofilca kupie,ile dajesz za niego????....jezeli chcesz funt kłaków,to poczekaj do jutra jak sie bede depilowac to ci wiazke mała podrzucę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z muzyka nie ma problema... Kichne w trąbkę, pierdnę w puzon, poszarpie za druty... Funta kłaków...(?) - to za dużo!! One tyle nie warte 4 laski za lewego, za prawego 3 (trochę dziurawy jest) zrobisz - i są twoje.... Do sołtysa nie pójdziem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita z rockowym polotem
Rolnik hahhahahaha matko ale sie usmiałam...z laskami moze byc problem,wiesz jakos nie umiem strugac,ale jak sie solidnie zawezme to sie naucze i te laski bede twoje a moje super gumofilce :))pamietaj by tylko nie jechało od nich podgniłymi bananmi...podgniłe jabłka i inne owoce lekko przeterminowane -jak najbardziej TYLKO PRECZ Z BANANami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasek nie umiesz..., a jak ze struganiem wariata?? Coś przecież strugać napewno umiesz... A o banany sie nie martw - ostatnia plantacja w naszej wsi jeszcze przed wojną wymarzła. Gwarancja: rzeczone gumofilce jadą wyłacznie obornikiem krowim i moimi skarpetami. Gwarancja ważna 12 miesięcy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita z rockowym polotem
Rolniku cos tam wystrugam dla ciebie zeby wydebic te gumofilce( moze jakas fujarke??? i zagram na niej:)..NAPLIŁAM SIE NA NIE..a tak fetorek skarpeciany moze byc pod warunkiem ze skarpety po wyciagnieciu z gumofilca same stału w kacie ...TYLKO NIE OSZUKUJ,zapach obronika ....to jest jak afrodyzjak,PRECZ Z CHEMIA NATURALNE ZAPACHY GÓRĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stały w kącie.. ale krótko :( Bom je niechcący potrącił i się potłukły :( NATURALNE ZAPACHY GÓRĄ!!! W romocji dorzucę gratisa - zapach capa w aerozolu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×