Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B4SIA

AMIGA 500/600

Polecane posty

ostatnio odgrzebalam w piwnicy dwie stare amigi, z tego co pamietam działające, 4 dzojstiki i cale pudlo dyskietek z grami. zasilacze tez sa. natomiast brakuje mi kabla dzieki któremu to cudo można podłączyć do tv (eurozłącze). w zwiazku z powyzszym zwracam sie z uprzejma prosba do wszystkich forumowiczow. moze ktos ma jakis stary kabel od amigi do tv, ktorego nie potrzebuje. jesli tak to prosze o kontakt. chetnie kupie. byle dzialal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popytaj w jakimś sklepie z osprzętem RTV, powinni coś takiego mieć, bo to chyba nie jest żadne dziwne złącze - jeśli dobrze pamiętam to zwyczajne - euro - chinch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie, z jednej strony euro z drugiej 2 cincze i taka szeroka wtyka do amigi. w sklepach tego nie maja nigdzie, juz pytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście - było coś takiego szerokiego. U mnie Amiga zawadza na półce - ale kabelków też niestety nie mam. Ale zobacz na allego, tam różne rzeczy znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaaaaa
podlacz kablem antenowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"podlacz kablem antenowym\" - ale ta szeroka to ze strony Amigi jest - wygląda jak złącze drukarki, ale jest \"rodzaju męskiego\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukalam wszedzie gdzie sie dalo dlatego teraz uderzam na forum, na samych cinczach nie pojdzie, na antenowym tez nie. licze na to ze komus zawadza na polce ale ze ma kable i odsprzeda za jakas rozsadna kwote taki kabelek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaaa
dlaczego na antenowym nie pojdzie, a600 ma wbudowany modulator tv i musi pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilas tak kiedys? wlasnie bylam sprawdzic:) no niby ma tam z tylu cos podobnego gdzie by mozna wetknac kabel antenowy, ale nie pasuje. wiec mimo wszystko czekam na jakis odzew od kogos kto ma kabel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaaa
na 100% kablem antenowym podlczysz do tv amige 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co to za kabel musi byc skoro w tv i w amidze jest takie samo wejscie? musi miec takie same koncowki? ja mam dwa kable antenowe i obydwa maja rozne koncowki. poza tym zadna nie pasuje do tego wejscie w amidze. za duzo luzu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mów
do A600 musi być specjalny kabel antenowy , końcówka przy Amidze przypomina cinch ale z bolcem. A kabel Euro to Euro - Video (końcówka przy Amidze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxl
a po co chcesz to w ogóle podłączać? chcesz pograć w stare gry to poszukaj emulatorów, są... amigi, nintendo itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce podlaczyc bo z PC moge korzystac tylko jak brata nie ma w domu - to niby jego komp. To sobie chociaz popykam w smieszne stare gierki z amisi:) przypomne sobie dziecinstwo itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baskaaa dzieki za info faktycznie dalo sie podlaczyc A600 przez kabel antenowy:) ale to i tak mi nic nie daje bo jak sie okazuje 99 proc. gierek mam na A500, a na 600 nie chca dzialac. wiec ponawiam moje pytanie, czy ktos ma niepotrzebny kabel tv do AMIGI 500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sordan
Amiga świetny komputer na yt znalazłem coś na wzór amigowych dem scenowych, może się komuś spodobać https://www.youtube.com/watch?v=u-aSiSlVr_w Pamięta ktoś jeszcze demoscenę ? lubię takie produkcje oglądać i sobie powspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie :) ja mam dzi dzisiaj Amigę 500 i Amigę 1200 przełomowe komputery a też mi się kiedyś marzył komputer Amiga 4000 ale cena była zbyt wysoka a wtedy jeszcze nie pracowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×