Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzannka

czy ktos wie???????????

Polecane posty

Gość zuzannka
co do boga to nie wiem moze da bo podobno koch wszystki swoje dzieci i podobno wybacza kazdemu i za bledy i daje szanse na poprawe i pozwala naprawiac bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja usunęłam
Ja usunęłam ciąże w 16 tygodniu, szczerze potem tego żałując ale nie miałam warunków do wychowywania dziecka, po pół roku znowu byłam w ciąży obecnie córka ma 11 lat jest zdrowa i fantastyczna, aborcję przeprowadziłam w szpitalu. głowa do góry będzie dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tabletki
tabletka jesteś żałosna .osądzasz kogoś nie wiedząc jaką ma sytuację ,co wpłynęło na to co zrobiła.skad wiesz jak to przeżywa jak sie czuje z tym problemem .nie zdązyłaś dziewczyny wysłuchac i już mówisz ,,szujo nieczysta" (ta szuja to w ogóle nijak sie nie ma do tego ,ze dziewczyna usunęła) ,,kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamien''......każdy z nas popełnia w życiu błedy i maja szczescie ci którzy popełniają te mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tabletki
Do ,,ja usunęłam" ,chyba musiało to byc straszne usuwac tak dużą ciąze ,współczuje ci .szczerze mówiac myślałam ,ze w tym miesiacu nie podjąłby sie tego zaden lekarz i raczej wtedy poronienie nastepuje raczej przez ,,poród" fajnie ze masz córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannka
straszne dzieki ja mam nadzieje ze bedzie ok i wiecie co ten brak tolerancji w polsce jest przerazajacy ludzie niby sie ucza internet maja obce jezyki znaja a jak przychodzi do problemu np takiego jaki poruszylam to chuzia na juzia ale wszystki zeczliwym bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannka
"ja usunelam"gratulacje za odwage i za coreczke mam nadzieje ze i ja bede ta szczesciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutinka23
ja wciaz powtarzam ze ludzie zdziczeli, nawet kobiety, zrobily sie wulgarne, jak "suki" skacza sobie do oczu, scigaja sie ktora bardziej druga wyzwie i ponizy, nie wiem czy to sprawia ze czuja sie lepiej jesli tak to znaczy ze zatracily calkowicie swa kobiecosc... trzymaj sie zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannka
ja nikomu do oczu nie skacze i wiem ze jeste kobieta tylko nie lunie jak mnie ktos oczernia i mowi ze szmata jestem jak nic o mnie nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutinka23
bron boze nie pisalam zuzia o tobie, chodzi mi o te ktore tak oczerniaja, odrazu sie rzucily na ciebie.. ja staram sie cie zrozumiec, roznie w zyciu bywa ale wierze ze ci sie ulozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *dooot*
Całe szczęście ,że to forum nie klub wzajemnej adoracji . O ile jestem w stanie zrozumiec zuzannke i jej dylematy , to kutinko23 - Twojego podejścia do tematu nie . Jesli kobiecość ma polegać na "odwadze" do usuniecia ciaży - to moze zastanów sie , co piszesz. Jesli atrybutem kobiecosci ma być głupota i bezmyslość - to chyba szkoda ,że jestem kobietą . I nie dziw sie ,że wypowiadam sie w takim , a nie innym tonie . Gwoli wyjasnienia - nigdy nie byłam przeciwniczka aborcji - zawsze broniłam prawa do podejmowania takiej decyzji przez kobietę , ale nie na zasadzie - tą ciaże usune , a tamtej nie . Zuzannnko - biorac pod uwagę Twoje doswiadczenie mam wrażenie ,ze macierzyństwo bedzie dla Ciebie na chwile teraźniejszą duzą wartością , którą będziesz potrafiła w pełni docenić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutinka23
co do kobiecości- ty szujo ty szmato- czy to slowa swiadczace o domenie kobiet co do aborcji-jestem za w uzasadnionych przypadkach, ty nie i szanuje twoje zdanie, ale swego nie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutinka23
zycze zuzi z calego serca dzidzi, kiedys taka decyzje podjela i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannka
ja sobie tez idziekuje za pozytywne oceny izrozumienie a moze jest sa gdzies dziewczyny w podobnej sytuacji ktore chcaly by pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×