Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martwię się...

RUCHY DZIECKA- BRAK...

Polecane posty

Gość Martwię się...

Jestem w 19 tygodniu ciąży i nie czuję ruchów dziecka... Czy to normalne... Boję się o nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiffku
Może zmarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plisss
albo go w ogole nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się jeszcze poczujesz. Ja pierwsze ruchy poczułam pod koniec 22 tygodnia. Tak że spokojnie czekaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może spi
nie stresujcie dziewczyny! idz po prostu do lekarza...to najlepsze wyjscie. Poza tym niektore dzieci sa spokojniejsze, inne bardziej kopią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaa
nie sluchaj debili, ja poczulam wprawdzie w 18 tyg. ale to bylo zaskakujace i nagle.. prawidlowo powinno sie poczuc od 20 tyg. glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwscfs
dzięki za pocieszenie dziewczyny. Już myślałam, że wszystkie kobiety czują tak wcześnie... a u lekarza byłam 3 tygodnie temu. Miałam robione usg i ruszało się bez przerwy z tym, że ja tego nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie bo to niepotrzebne. Zapewne pierwszy raz jestes w ciazy a u pierworodek norma jest czuc ruchy dziecka od 20 tyg. ciąży:) I nie spodziewaj sie jakis mocnych kopniakow od razu:) Przynajmniej ja na poczatku czulam takie pukanie, jakby pojedyncze tętnienia, czasem tylko rano albo tylko wieczorem:) Byc moze juz czulas ruchy tylko nie jestes pewna ze to dzidzius ale niedlugo wszystko bedzie wyraznie czuc:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaa
najlepiej czuc jak sie lezy, polóz rece na brzuszku i wsuchaj sie.. usmiech i glowa do gory 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiamama
nic sie nie martw ja poczulam ruchy juz w 16 tyg i to przy pierwszym dziecku!!ale niektore z nas odczuwaja to poznije,jednak gdybys nie czula ruchow w bardziej zaawansowanej ciazy to biegiem do lekarza,moj dzieciaczek nie ruszla sie caly dzien w 34 tyg i mocno sie wystraszylam,ale okazalo sie,ze sobie odpoczywal hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja jestem w 19 tygodniu i tez nie cxzulam jeszcze\\ruchow dziecka czasami klade reke na brzuszku i mam wrazenie ze\\cos sie tam kreci ale nie jestem pewna, moj maz przyklada ucho i mowi ze on jest pewien ze\\ tam sie cos dzieje, nie martw sie, glowwa do gory to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×