Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blekitnooka

które PROFESJONALNE kosmetyki do pielęgnacji włosów najlepsze?

Polecane posty

Gość Maga

Nie używam profesjonalnych tylko apteczne i jestem zadowolona. Od lat jestem wierna marce PIlomax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, a ja polecam kosmetyki z Apisu, nie tylko do włosów. Maja bardzo duży wybór a co najważniejsze przystępne ceny! Zrobiłam pierwsze zakupu skuszona zniżką na instagramie i nie żałuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał problem z suchymi włosami, puszącymi się, fajnie mi się sprawdził szampon Solverx Sensitive, dobry skład, dobra cena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy istnieją kosmetyki profesjonalne, które warto kupić? Czy są one raczej "na wielkie wyjścia" i w żadnym wypadku nie nadają się do regularnego stosowania?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja fryzjerka używa miedzy innymi kerastase i szczerze mowiac, mam po uzyciu pewnych kosmetykow z tej serii włosy pachnace tak jak po fryzjerze i tak samo gładkie jak swiezo po wyjsciu od niej.

No i muszę tutaj polecić kosmetyki od Kemon - szczególnie ich seria Disciplina.  Nie wiem tylko czy dostaniesz stacjonarnie, ja widziałam w internecie https://bellita.pl/kemon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dbanie o włosy jest bardzo ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach gdy wielu ludzi zwraca na nie uwagę. W temacie padło mnóstwo świetnych porad i wskazówek. Warto się zastanowić jak dobrać oraz stosować odżywkę do włosów bo często znajdziemy sprzeczne informacje. Odżywkę dopasowujemy do do rodzaju i stanu włosów. Za zadanie ma proprawić ich stan, nawilżyć, zregenerować oraz domknąć łuski rozchylone podczas mycia. Dzięki temu zabiegowi włosy będą pięknie odbijać światło. Dobrze jest ją stosować podczas każdego mycia, nakładając na wilgotne ale nie mokre włosy. Pozostaje jeszcze kwestia jakie kosmetyki do stylizacji włosów wybrać? Produkty wysokiej jakości znajdziemy w takich sklepach jak - https://wyczesani.com/stylizacja gdzie zaopatrują się także profesjonaliści. Najlepiej jest przekonać się o ogromnej różnicy na własnym doświadczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam coś niedrogiego, wydajnego i bardzo fajnego. To kosmetyki pozbawione SLSów i parabenów. Idealne do codziennej pielęgnacji. To kosmetyki marki Wax pilomax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olejowanie-zdecydowanie najlepiej sprawdza się przy kapryśnych włosach. Ja stosuję Ajurwedyjską terapię do włosów z Orientany i działa super. Włosy są gładsze, łatwiej się układają i nie puszą u nasady.

https://www.hornandmore.pl/jak-wybrac-szampon-i-odzywke-do-wlosow/

Na stronie jest też wiele porad jak w odpowiedni sposob wybrać szampon oraz odżywkę do włosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joico to bardzo dobra firma amerykańska do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosuje olejowanie włosów na mokro. Metoda jest prosta i bardzo skuteczna. Mam niefarbowane, długie, geste włosy do pasa. 😏💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×