Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atomowa_Betty

Ciąża a pies

Polecane posty

Gość Atomowa_Betty

Jestem w ciazy i mam kochana sunie z ktora uwielbiam lezec w lozeczku i odpoczywac. Czy pies ma jakis zly wplyw na rozwoj ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteryniarz
no jesli Cie nie zgwałci, to nie raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślałam że najgłupsze pytania
już tu padły. Okazuje się, że jeszcze wiele przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna21
Czemu głupie pytania? Nie widzę tu nic głupiego. Np. wiem, że nie powinno się miec kontaktu z kotem, bo wiadomo-toksoplazmoza. Ale o psie nic nie słyszałam. Chyba niczym to nie szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też najpierw miałam psa ( afgankę) a potem stałam się mamą...ale ja nie pozwalałam mojej suczce włazić do łóżka....nie przeszkadzają ci psie kłaki w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaa
Ja mialam suczke jamniczke z ktora spalam od zawsze,w ciazy tez.Jak wrocilismy z dzieckiem do domu to tak jak radzil wet pokazalismy jej dziecko,to znaczy polozylam mala na lozku a pies ja obwchachal i chyba nawet mlasnal jezykiem.I nic sie nie stalo a wrecz przeciwnie-dziecko nie ma przynajmniej alergii na siersc a suczka pokochala ja jak swoje szczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam psa ,kudlatego brzydulka,ktorego kocham..ale w czasie ciazy i teraz jak urodzil sie moj synek ..mamy inne troche zasady...nie ma spania w lozku..bo przynajmniej moj psiak lata po parku a tam psie odchody...nie ma lizania dziecka.jest ciagle mycie rak..i mycie podlogi czesciej niz bylo to potrzebne kiedys... dziecko i psiak moga byc super przyjaciolmi..tylko trzeba uwazac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Dziekuje za odpowiedzi dziewczynom ktore zrozumialy moje obawy. Chodzilo mi wlasnie o takie problemy jakie moga byc przy kocie. Kocham moja sunie i nie chce sie jej pozbywac wiec ciesze sie ze mozemy dalej razem spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×