Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicollette

czy wyszly Wam negatywne testy a i tak bylyscie

Polecane posty

Gość nicollette

w ciazy?? tak sie wlasnie zastanawiam czy jest to mozliwe... znacie takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
test wychodzi dodatni dopiero po 10 dniach od zapłodnienia.Wskazane jest wykonywanie z moczu porannego gdyż jest bardziej zagęszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
tak... dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicollette
annii - serio? wyszly Ci 2 negatywne testy a i tak bylas?? wow !!!! skad wiedzialas ze Jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agisek27
Ja robilam dwa testy bo spoznial mi sie okres. i niestety byly negatywne. a od ewentualnego zapłodnienia mineło juz sporo czasu. Fakt , ze testy robilam popołudniu ale ten niby nowoczesny test mial wykazac ciąże o kazdej porze dnia. No a u mnie nie wykazał:) a w ciązy jestem:) z czego sie baaardzo cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde o rany
ja robiłam 7 dni od zapłodnia i wyszedł negatywny był mi bardzo przykro no moze jestem byłabym bardzo szczeliwa ale nie mam zadnych objawów narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa
a ja byłam 3 tygodnie w ciąży i wyszedł negatywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam 3 testy dopiero test u lekarza wyszedl pozytywny..a tak juz myslalam ze umieram na jakas nieznana przypadlosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
10 dni po zapłodnieniu negatywny, a w dniu spodziewanej @ pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz1234567
przecież na teście jest napisane, że jest pewny na 99 % z hakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAjlepszy test domowy
to quick view wszystkie inne wyszły negatywnie tylko ten pokazał ze jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
nicolette, dwa razy byłam w ciąży i pierwsze testy które robiłam wychodziły negatywne. Dopiero te robione kilka dni po dacie miesiączki wychodziły pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rentgenowa
nie straszcie dZIEWCZYNYja od stycznia nie mam okresu, w styczniu tylko jeden, a urodzilam poltora roku temu, ostatnio bylam na tomografii, musialam zrobic test, wyszedl negatywny, ginekolog tez nic nie wykryl, bylam z dzieckiem na rentgenie, a okresu jak nie bylo tak nie ma:o chcialabym drugiego dzidziusia, ale niekoniecznie napromieniowanego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaaa
przepraszam ze sie wtrace a czy ktoraz z was np miala @ bedac w ciazy... bo u mnie sie wlasnie pojawila @ 3 dni po terminie... tydzien po zaplodnieniu (najprawdopodobnym zaplodnieniu) zaczely boolec mnie okropnie piersi... a potem po uplynieciu 3 tyg nadeszla @ nie wiem co robic... ktorac z was tak miala ?? jeszcze raz sorki za wtracnie innego tematu ale jestem ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooowwww
Przede wszystkim mówiąc, że robicie test 7 dni PO zapłodnieniu, nie wiecie, czy do niego doszło. Więc trzeba powiedzieć, po dacie owulacji. Poza tym pamiętajcie, ze zanim jajeczko zagnieździ się, to jego wędrówka przez jajowód trwa średnio tydzień i dopiero od chwili implantacji zaczyna się wytwarzanie gonadotropiny kosmkowej, którą wykrywają testy. U róznych kobiet róznie ten hormon przyrasta i u wielu nawet tydzień po dacie miesiaczki test wyjdzie negatywny. Dlatego jedynym 100% testem jest badanie beta hcg. Hormon najpierw pojawia się we krwi dopiero potem w moczu, dlatego tylko test z krwi może być pewnikiem. Natomiast ciaża połączona z miesiączką w jej terminie jest rzadkością. Bolesnośc piersi po owulacji jest raczej czymś normalnym, tak samo jak bóle jajników (pracują), czy skórcze macicy (przygotowanie do @). Dlatego nie można tak się nakręcać a potem płakać, że nie wiecie co macie robić. Jesli podejrzewasz że może być ciąża idź na badanie z krwi. Ten test was nigdy nie oszuka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaaa
wiem ze takie rzeczyjk bole pierci czy jajnikow i podbrzysza to normalne przy miesiaczce ale mnie zawsez bolaly nie wiecej 3 moze 4 dni przed data miesiaczki... ( pisze 3 moze 4 bo nie zawsze byla regilarnie)... a tutaj sie zaczelo jakies 2 tyg prze @ takze to dla mnie bylo podejzane ... robilam test 2 tygodnie po danym zagnierzdzeniu i w dniu spodziewanej @ ale ona nie nadeszla spuznila sie prawie 4 doby..... takze to tez bylo dziwne..... narazie patrze co sie dzieje z moim organizmem .. wiem ze miesiaczka wystepuje w czasie ciazy do 4 czy 3 miesieca... 9 moja mm miala przez pierwsze 4 miechy ) dziekiiiiiii !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×