Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RenataPolo

pończochy czy rajstopy

Polecane posty

Gość RenataPolo

Co wybieracie na ślub? Pończochy czy rajstopy? Jeśli pończochy to które do paska czy samonośne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka...
Pończoszki samonośne sa bardzo wygodne i wygladają o niebo seksowniej niz rajstopy. Poza tym nie musisz się męczyć ze ściaganiem w toalecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum
pończoszki samonośne, bardzo sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona na ślubie miała pończoszki samonośne, beżowe. Bez wątpienia pończoszki są bardziej seksy, niż rajstopki no i o wiele wygodniejsze od rajstop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej z tyłka samonosnie nie zjadą (jak rajstopy) i nie bedziesz miala nieprzyjemnego uczucia kroku rajstop w kolanach :P zdecydowanie samonośne. kolor obojętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka20011
a takie pończochy się nie zsuwają z nogi? Przecież na weselu sie dużo tańczy, skacze, biega :) więc mogą sie zsuwać prawda? Pytam bo nigdy pończoch na nogach nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pończoszki samonośne są pewnie trochę wygodniejsze niż te do paska, ale trzeba się liczyć z tym, że mogą się zsunąć z nogi. Zdarza się to dość rzadko, ale jednak zdarza. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że trudno jest dobrać idealny rozmiar. Samonośne są produkowane najczęściej tylko w dwóch rozmiarach 1/2i 3/4. Często bywa tak, że te w miejszym rozmiarze są za małe, a te większe za duże i wtedy mogą się zsunąć zwłaszcza, gdy kobieta ma szczupłe uda. Najlepiej założyć pończoszki do paska, bo są o wiele seksowniejsze, niż samonośne i na pewno nie zsunął się z nogi (pod warunkiem, że będą prawidłowo przypięte). Jeżeli jednak nie masz takiej możliwości, bo np. nie masz pasa do pończoch lub masz obcisłą sukienkę z pod której będzie przebijał pas załóż samonośne. Jednak kup sobie je wcześniej i pochodź przez jakiś czas i zobaczysz czy dobrałaś dobry rozmiar i czy nie będą się zsuwać. Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na ślubie miałam samonośne i super się sprawdziły.Nie zsunęły się,ale nawet gdyby,to i tak miałam długą suknię.Ale dziś idę na bal w sukni do kolan no i naczytałam się o tych zsuwających pończochach i wybieram rajstopy.Cykor jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam pończochy samonośne, bo sa bardzo wygodnie, nic się nie zsuwały. trzeba pamięta żeby NIE smarowac się balsamem- wtedy silikon dobrze przylgnie do nogi i nie bedzie nic spadalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thom 34
Witam Panie! Bez wątpienia pończoszki są o wiele seksowniejsze i wygodniejsze, niż rajsotoki i co do tego chyba się Drogie Panie ze mną zgodzicie. Czy samonośne czy do paska to już pewnie kwestia gustu i upodobań. Pomimo, że samonośne być może są wygodniejsze i tak trzeba na nie uważać, bo nie zawsze można dobrać odpowiedni rozmiar, a obwód uda też jest różny u różych Pań. Cały problem polega na tym, że trafić na swój, odpowiedni rozmiar i być może będzie OK. Pozdrawiam wszystkie Panie, noszące pończoszki (bez względu czy są zwolenniczkami samonośnych czy do paska) - gratuluję dobrego wyboru. Caluski, Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kity23
A ja do ślubu miałam obcisłą w biodrach długą suknie, rozkloszowaną od ud,a pod nią pas firmy :rago-jak na obrazku: http://nylony.hostingpro.pl/rago_pliki/1365_mid.jpg i białe ponczochy do paska. Pas super modeluje biodra i brzuszek i do tego zakrywa co trzeba, tak że nie musiałam zakładać pod niego majteczek. Było super. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Gratuluję, że jednak wybrałaś pończoszki a nie rajstopy, ale ten pas z linku, który przesłałaś jest jak dla mnie, be! Niechciałbym, aby moja żona taki onsiła! Te tradycyjne są o wiele seksowniejsze i dużo, dużo ładniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kity23
Taki pas wybrałam specjalnie, zwykły słabo trzyma pończochy i nie modeluje figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KITY 23! Powiedz lepiej, że ten szeroki pas bardziej ci odpowiada ze względu na nieciekawą figurę, jaką masz i że ten bardziej tuszuje twoje niedoskonałości. Ale nie mów, że zwykłe pasy słabo trzymają pończochy. To jakieś bzdury! Gdyby tak było, to żadna kobieta nie nosiłaby takiego pasa. Pas słabo trzyma pończoszki tylko wtedy, gdy są one źle przypięte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuka21
A czy któras z was nie zakłada majtek pod pas,szczególnie latem,tak jak kity23, to chyba wygodniej w upał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsfdbfdsb
nie zakładać majtek pod pas, choćby taki????????? hehehehehehehehehehehehehehee bez komentarza co do reszty, dzięki wszystkim za rady (nawet te od transseksualisty a może zwłaszcza te), poczytałam i też skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieradz
Dziewczyny zakladajcie ponczochy!!! Daja super efekt przy "nocy poslubnej", wiem bo zona miala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooolaaa
dziewczyny ja mam slub w sierpniu i wtedy zazwyczaj jest cieplo a nawet bywa goraca to moge miec gole nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiii...młoda
Nie wypada. Elegancja wymaga czegoś na nogi! Jak będzie upał załóż pończochy.Tylko uwazaj na samonioski- mają silikonowe paseczki które po paru godzinach upału odparza ci uda.Lepiej załóż pas do pończoch i klasyczne pończochy do pasa ,najlepsze są z Levante, Veneziany,albo dużo droższe z Palmersa i Wolforda. Pas tez musisz mieć dobry, dobrze dopasowany, z porządnymi zapięciami, najlepszy byłby z sześcioma paseczkami,żeby w czasie tańca ,chodzenia nie odpięły ci sie pończochy.Nie wiem jaką masz miec suknie, bo pas nie może przebijać spod niej. Ale spoko są takie pasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ślubu to chyba nie wypada iść z gołymi nogami, to zbyt doniosła i wielka uroczystość. Jakby nie było panna młoda musi być elegancka. Pończoszki są jak najbardziej wskazane i to nie tylko w dniu ślubu, ale potem też! Pozdrawiam, Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie wypada z gołymi nogami :O ja mialm w czerwcu i było goraco a miałam samonośne i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie! Nie ulega wątpliwości, że do ślubu nie wypada iść z gołymi nogi nawet, gdy suknia jest dość długa. Zawsze będzie trochę wiadać kobiece stopy. Poza tym nie ma się co sprzeczać i przekonywać, trzeba jednoznacznie stwierdzić, że pończoszki są o wiele lepszym i seksowniejszym rozwiązaniem, niż rajstopy. Obecnie produkowane pończoszki są bardzo ładne i dobrej jakości. Wybór jest dość duży i napewno każda Pani coś fajnego dla siebie znajdzie i będzie zadowolona. Polecam wszystkim Paniom, aby nosiły pończoszki i to nie tylko od wielkiego święta, jak np. ślub, ale także na codzień. Całuski, Tomuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuka21
Ja też myśle,ze pończochy są lepsze, a z pasem to już szczyt elegancji. Jest przewiewniej, a rajstopy są aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO yuka21 Masz rację! Pończoszki to jest to! Szkoda tylko, że w dzisiejszych czasach jest tak mało kobiet, które je noszą. Większość zakłada te uciskające, mało seksowne rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×