Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamka*

Czy po prodzie miałyście problem z hemoroidami?

Polecane posty

Gość mamka*

Jeśli tak to czym się leczyłyście? Ja karmię piersią i nie wiem jakich leków mogę używać? moje hemoroidy są okropne! Bardzo proszę o wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka*
dzięki! ja już się męczę piąty miesiąc, żadna dieta nie pomaga, od tych diet tylko chudne, i tak wyglądam, jak szczaw! spróbuję tego posterisanu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PADLA MUCHA
kefir na CZCZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka*
dzięki, napewno wyoróbuję! spróbuję wszystkiego co może mi pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka zza płotka
na hemoroidy najlepsze nasiadówki z kory dębowej, mi pomogło bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniaaaa
filek twoj blo jest super powiedz jak to sie zaklada tz podaj stron na ktorej pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Ja wogóle mam skłonności do hemeroidów, a w ciąży i po porodzie to był koszmar. Stosowałam tez posterisan ale nic mi nie pomógł. W aptece poleciła mi pani zwykły ziołowy tani zel neo-aseculan, który trzyma się w lodówce i to dopiero mi pomogło. Poza tym nasuszyłam sobie jarzębinę, z której robi się potem nasiadówki i to mi dodatkowo pomagało. teraz żel mam zawsze pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenecjana
a ja po porodzie mam takie coś, nie jest to bolesne, nie krwawi, nie daje objawów żadnych ale WYSTAJE MI Z TYŁKA, taki kawałek czegoś ... nie wiem co to, bo chyba nie hemoroida ? :-0 Macie pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verbena
Wenecjana- to może być hemorida, ale nie jestem pewna, sama musisz ocenić! U mnie objawia sie to ogeomnym bólem przy wupróżnianiu i krwawieniem! w aptece polecono mi Avenoc, czopki homeopatyczne i na razie nie wiem czy skuteczne bo stosuje do wczoraj! spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziołowe czopki
Polecam ziołowe czopki Herbapolu - Aesculan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety pojawiły się.Krwawiłąm i ledwo co mogłam usiąść.Byłam u lekarza ogólnego (nie powiem wstydziłama się) wtedy karmiłam piersią i przepisał mi HEMORECTAL jest on na recepte kosztuje ok 8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
Czopki propolisowe...tanie, same zioła super pomagają. Najlepsze jednak jest zadbanie o cały organizm to nei tylko dieta i leki - rewelacyjny suplement spożywczy www.akuna.pl ALVEO Tylko to mi pomogło. Jestem jak nowonarodzona. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Sofineta
Tylko śpiewać codziennie piosenkę '' jarzębino czerwona..."". Po takim półrocznym całodziennym śpiewaniu, hemoroidy nie dadzą znać o sobie aż do następnego śpiewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×