Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady...

Uzalezniona od SEXU...problem...

Polecane posty

Witam!Mam 18 lat.Mam chlopaka od ponad pol roku.Jest starszy ode mnie o kilka lat.Mimo to jestem uzalezniona od sexu.On wyjechal za granice jakies 2 miesice temu.Nie chce go ranic,ale kiedy przy mnie jest jakies facet nie moge sie opanowac.Ja osobiscie nie wykazuje pierwsza inicjatywy,ale kiedy on ja wykazuje wtedy trace nad soba panowanie i dochodzi do wspolzycia:(Nie zawsze jest mi dobrze...wlasciwie bardzo zadko...Dlatego doszlam do wniosku,ze to uzaleznienie.Coraz czesciej zdarza mi sie to robic samej...Po tym od jakiego krotkiego czasu bardzo trzesa mi sie rece...Co to wszytsko moze oznaczac??:( Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mało magnezu , nie pij wódy i kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
dziwka z ciebie rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na pewno
to falliczny wplyw spozycia bananow na podswiadomosc, musisz ograniczyc ich spozycie, w Twoim przypadku powoduja zaburzenia seksulane i stad klopoty. mozesz rowniez moczyc nogi w rumianku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno to oznacza
że z otografią jesteś na biakier, więc polecam tobie SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY jako lekturę obowiązkową :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jadam bananow...:( he...Jak z tego wybrnac??:(Niechcem byc nimfomanka!!!!!!!!:(Jak to opanowac??!!Nie mam wciaz orgazazmo i nie trafiam do szpitlala!!To nie to...,ale czuje kiedy mi brak sexu:(Wtedy ona tam delikatnie pulsuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jadam bananow...:( he...Jak z tego wybrnac??:(Niechcem byc nimfomanka!!!!!!!!:(Jak to opanowac??!!Nie mam wciaz orgazazmo i nie trafiam do szpitlala!!To nie to...,ale czuje kiedy mi brak sexu:(Wtedy ona tam delikatnie pulsuje:( Nie jestem kurwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na pewno
ale sprobuj choc moczyc nogi w rumianku, nie musi ale moze pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jednak
dziwka z ciebie rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety robie sobie dobrze i za kazdym razem czuje sie winna potem...:(Wy tu kpicie,ale coz...Napewno nie jedno z Was ma jakis problem...,a te forum wlasnie po to jest,ale to swiadczy tylko o Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary Maciaszek poszed do lekarza: - paaanie doktorze, siurek mi się taki jakiś fioletowy zrobił - proszę pokazać..... hmmm, a często uprawia pan sex? - no z żoną to tak ze dwa razy na dzień - i to wszystko? - noo niee :) Walerkowa zajrzy, jo do sklepowej ze dwa razy na dzień pójde, no i sekretarka sołtysa jak z roboty wraca to też ją przelecę :classic_cool: - no to już jasne. Niech pan powie sekretarce sołtysa, żeby się kalką nie podcierała - ufff, ulzyło mi. Bom już mysloł panie doktorze, że do od onanizowania się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jestes dziwka tak czy siak! masz chlopa za granica i sie puszczasz z innymi bo myslisz o sobie?? no sorry ale to jest najzwyczajniejsze w swiecie dziwkarstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw commander
niezła prowokacja:) ave stooleya:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inya2000
No no...Mysle troche,ze z tym...dziwkarstwem to prawda poniekad,ale skoro tego niechcesz to unikaj kontaktu z panami czy tam chlopakami i czekaj wiernie na swego,ale czy on Ci wybaczy...Zapewne sie nie dowie i tak,choc kto wie....Ja Cie nie tepie...Jestes tylko czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inya2000
Nie dziekuj,tylko wez sie w garsc!!Jest jeszce szansa moze na naprawienie tego co sie z Toba stalo!!Ech...niezazdroszcze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobrze robi, niech się bzyka, a co ma sobie żałować... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym uległ, jakby mnie kobieta dotykała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosssienka
A po co sie pozwalasz dotykac skoro masz chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie drzyj się
dziwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosssienka
posprzatali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może..................
a może to- to Temat: PSAS - Takie kobiety to skarb 13:54 przedłurzacz orgazmów W jednym z odcinków popularnego w USA serialu medycznego "Grey's Anatomy" do szpitala trafia kobieta z gwałtownym atakiem padaczki. Przynajmniej na to wskazują objawy. Później okazuje się, że przyczyną jej nietypowego stanu są ciągle przeżywane orgazmy, a pacjentka cierpi na zespół ciągłego podniecenia seksualnego (PSAS). Wbrew pozorom tym razem amerykańskich scenarzystów nie poniosła fantazja. Taka choroba istnieje naprawdę i staje się poważnym problemem dla coraz większej liczby osób, głównie kobiet. Nie ma to nic wspólnego z nimfomanią - psychologicznym zaburzeniem wywołującym obsesję na punkcie seksu. Problem wynika z wadliwego działania organów płciowych, które są nieustannie pobudzone. Lekarzy odkryli PSAS w 2001 roku. Według informacji serwisu sieciowego ABC, opublikowano wtedy w "Journal of Sex and Marital Therapy" artykuł, który opisywał stany ciągłego podniecenia mimo braku zewnętrznych bodźców. W żaden sposób nie można się było od tego uwolnić. Przez długi czas sprawą zajmowali się jedynie nieliczni specjaliści. Teraz jednak także media donoszą o nowych przypadkach. Jedną z ofiar jest Nancy Brown chora na PSAS od sześciu lat. Twierdzi, że w tym czasie jej życie zamieniło się w koszmar. - To jest takie intensywne. Nie potrafię się skoncentrować na niczym innym. Ciągle jestem podekscytowana i wstydzę się tego. Najgorsze, że nikt nie może mi pomóc. - mówi ABC kobieta. Nieustające podniecenie wywołało u Nancy gwałtowne zaburzenia psychologiczne. Popadła w głęboką depresję, chciała się zabić. - Uważałam, że nie powinnam obciążać mojej rodziny tym stanem - wyjaśnia. Doktor Susan Kellogg pracuje w Instytucie Zdrowia Seksualnego w Filadelfii. W ciągu ostatnich kilku lat miała pięć pacjentek z PSAS. Wszystkie trafiły do niej w stanie poważnego rozstroju psychicznego. - Za każdym razem te same objawy - nieustające podniecenie przy braku jakichkolwiek fantazji. Większość chorych myślała, że są nimfomankami, które potrzebują dobrego psychologa. Okazywało się jednak, że problem tkwi w nieprawidłowej pracy ich układu nerwowego. Narządy płciowe są nadmiernie pobudzone - efekt to samoistne orgazmy lub potrzeba ciągłej masturbacji - mówi Kellogg. Wiele kobiet bagatelizuje pierwsze objawy, a później ukrywa swój stan przed rodziną. Aby przeciwdziałać takim przypadkom i szerzyć wiedzę na temat PSAS założono Fundację Zdrowia Seksualnego Kobiet. Inicjatywa wyszła od prawniczki Lisy Martinez, która chce nie tylko pomagać potencjalnym ofiarom, ale także uświadamiać lekarzom, że choroba staje się coraz powszechniejsza. Wciąż nie ma skutecznej terapii, która uwalniałaby od permanentnego podniecenia. Według Kellogg stwierdzonych przypadków jest nadal za mało, aby rozpocząć badania nad lekarstwem. Od 2001 do amerykańskich lekarzy zgłosiło się ponad 400 chorych. Na razie każda kobieta chora na PSAS traktowana jest przez lekarzy indywidualnie. Tam, gdzie nie pomagają środki przeciwdepresyjne, wkraczają internetowe grupy wsparcia, znane z terapii uzależnień. Nie wszystkie kobiety decydują się na takie metody leczenia. Niektóre sięgają po drastyczne środki, takie jak elektrowstrząsy. Silne skutki ubocznych (utrata pamięci) i słabe rezultaty nie wywołują optymizmu. Wygląda więc na to, że efektywna terapia PSAS nie pojawi się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak mam rozumiec swoje objawy:(ja pytam serio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio
dziwka z ciebie rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×