Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 135790

szkoda mi ich troje

Polecane posty

No według mnie Ich Troje, kiedy wyskoczyli przed laty z piosenka Keine Grenzen (?) no to nie przedstawili się najlepiej. Stać ich na coś więcej i na coś normalnego. A te zielone włosy Michała i jego piękne szoł na teleiwzji to mnie dobiło. W sumie to Polacy rzadko wygrywają Eurowizję :D W którym roku Edyta Górniak wygrała Eurowizję, czy kto to tam był..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szko
no zajela wtedy 2 miejsce a to bylo dawno gdzies w 1995, 6, 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---LOL---------
Polska zajęła w półfinale 11. miejsce, czyli pierwsze, które nie kwalifikuje się do finału !!! Dziesiąta w półfinale była Macedonia, wygrała z Polską 6 punktami. Macedonia zdobyła 76 punktów, Polska 70, a Belgia, która była dwunasta, zdobyła 69 punktów. W półfinale Polska dostała sporo punktów średnich, czyli nie niskich i nie wysokich, mam tu na muśli punkty "4,"5", "6". Najwięcej dostaliśmy od Ukrainy, bo aż 10, potem od Litwy 8 punktów. Po raz drugi byliśmy zaraz pod kreską. W 2005 roku Ivan i Delfin był 11 i zabrakło mu 4 punktów, w tym roku Ich Troje było także 11 i znów zabrakło punktów, tym razem 6. Wyniki półfinału Eurowizji 2006: 1. Finlandia - 292 pkt. 2. Bośnia i Hercegowina - 267 pkt. 3. Rosja - 217 pkt. 4. Szwecja - 214 pkt. 5. Litwa - 163 pkt. 6. Armenia - 150 pkt. 7. Ukraina - 146 pkt. 8. Turcja - 91 pkt. 9. Irlandia - 79 pkt. 10. Macedonia - 76 pkt. 11. Polska - 70 pkt. 12. Belgia - 69 pkt. 13. Islandia - 62 pkt. 14. Albania - 50 pkt. 15. Cypr - 57 pkt. 16. Słowenia - 49 pkt. 17. Bułgaria - 36 pkt. 18. Estonia - 29 pkt. 19. Portugalia - 26 pkt. 20. Holandia - 22 pkt. 21. Monako - 14 pkt. 22. Białoruś - 10 pkt. 23. Andora - 8 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że Orłoś nie będzie czytał. Aaa. Fajnie, że Lordi wygrali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to p5rawda
mi sie bardziej rusek podobal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to p5rawda
Polska znow ma pecha:( a wystep ich 3 bardzo mi sie podobal i nie tylko mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---LOL----------
A to cytat ze strony Ich Troje "no cóż - tym razem się nie udało ... ale to nie jest mój ostatni raz !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba żartujecie
że Ich troje wam się podoba??????????? co wam sie w Wiśniewskim podoba?? to że nie ma koleś głosu? gustu?? smaku? taktu za grosz??????????? :P:P:P:P To że miał ciężkie dzieciństwo nie oznacza że nadaje się na reprezentanta Polski w konkursach europejskich!!!!!!!!!!! A te jego występy z własnym haremem są żenujące a nie piękne !!!!!!!!:P:P:P:P Pomyślcie nad tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak może być wam szkoda
ich troje - przecież to miernoty, które nawet śpiewać nie potrafią:D:D Nie rozumiem co ludzie w takich pajacach jak wiśniewski widzą ? może siebie? :D:D:D:D:D:D:D:D Przecież to żenada ten ich popis :D:D:D:D Wstydzę się że polska wysłała takich cmoków na eurowizję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to p5rawda
nie , nie podoba mi sie michal wisniewski , nie lubie zaspolu ich troje jego charakteu , wygladu ale ich wystep zaslugiwal na wejscie do finalu! nie oceanjcie kogos ze nie lubicie ale co pokazal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie Michał zrobił zbyt wielkie szoł z tą całą ciążą swojej Ani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×