Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystarczającocudowna

no więc tak, przespałam się z nim, ale bez samego bzyku

Polecane posty

Gość wystarczającocudowna

sluchajcie, zostalam na noc u faceta...spotykamy się juz jakis czas ale niedlugo... i mam takie pytanie: czy wasz wam mowil, ile mial kobiet? i czy facet, do ktorego was nie ciągnęło z czasem okazal się atrakcyjny? czy zakochalyscie się z czasem? :) aha, wyzwiska mnie nie ruszają, proszę nie rzucać k..ami, ch...ami itp.z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może najpierw napisz konkretnie ile z nim jesteś, bo jak 2 tygodnie to trudno żeby od razu ci opowiadal o swoich bylych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczającocudowna
no wlasnie powiedzial mi z iloma kobietami spał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palua....
:o ale powiedział z iloma spał czy z iloma byl w zwiazku bo to jest ogromna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to dziwne, ja i owszem zakochałam się od drugiego wejrzenia dopiero jak go poznałam bardzo dobrze. przedtem odrzucał mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczającocudowna
mowil z iloma spal podczas studiow..dawno skonczyl 30 a twierdzi,z e byl z jedna panna 10lat i sie w koncu nie pobrali...dziwne to wszystko jakieś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczającocudowna
a moze to gej...:o co prawda ja sama spytalam o te baby czy to mozliwe wszystko jest? zycie jest jednak dziwne czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
wystarczającocudowna, to raczej dosyć normalne, tak mi się zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie musiał mówić bo wiedziałam ile, nigdy sam nie zaczął o tamtej rozmowy, a nawet ciągnięty za język niezbyt chciał (dla niego było to skończone, zapomniane i nie warte rozmowy, zwłaszcza, że byl swiadomy, że w jakiś sposób moze tak czy siak mnie to zabolec -pomimo ze to ja pytałam). Będąc z nim lubiłam go i szanowałam, był od paru lat moim przyjacielem, ale nigdy nie traktowałam go ani nawet nie myslałam o nim jako o potencjalnym swoim facecie, a jednak skubany zdobył moje serce i teraz juz nie chcę wcale życ bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczającocudowna
no ale wasz nie ma prawie 40lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczającocudowna
dzięki za odpowiedzi a co Was w nich ujęło? moze od tego sexu z nimi się zakochałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza x
Ma 54 lata. Wiem, że był z wieloma. Jeśli o nich mówi, to krótko , fragmentarycznie. To nie przespanie się z nim mnie urzekło. Po prostu zakochałam się w nim mając 11 lat (mam 48) i tak to trwało. Jesteśmy razem od 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palua....
kochalam wczesniej ale seks zbliza jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczającocudowna
co jest oznakąc tego, ze czlowiek jednak się nie zakocha? ..czekac chba trzeba..:(ok, niewazne, dzięki za wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczającocudowna
tylko, ze teraz kazdy facet mnie wkurza..on też :( na dluzszą metę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczającocudowna
jutro mimo wszystko obciagne mu z polykiem i nastawie dupke niech mnie wemie od tylu, raz kozie smierc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×