Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marchewkowa

Przebarwienia i kamień nazębny

Polecane posty

Gość gość
Wystarczy ajona, dobre podejście do pielęgnacji - wiem jak to wygląda. U mnie zmiana totalna, diametralna, zęby całkowicie inne, ale przecież wiadomo, że takiej zmiany nie da się uzyskać natychmiast, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorters
Nie ma reguły. U mnie np. udało się bardzo mocno odmienić sytuację - zęby zaczęły wyglądać dużo lepiej, są ładniejsze i zdrowsze. Pewnie, że natychmiast takiej zmiany wywołać się nie da. Wiele zależy od danego przypadku. U mnie ta zmiana była totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie systematycznie ajony i wtedy będzie widać efekty. Pasta bez fluoru robi dużą różnicę, mocno odmienia sytuację i doprowadza do normalności. Zanim uzyskałam to co chciałam minęło sporo czasu, ale sama systematyczność wiele dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wybrać się do dentysty to jedyny sposób na skuteczne pozbycie się kamienia. A poza tym jak ma się dobrego stomatologa to taki problem w ogóle nie istnieje. Polecam www.klinikabochinska.pl do której chodzę, doskonała opieka stomatologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamień najlepiej u dentysty. Można piaskowaniem albo skalingiem. Co do przebarwień wszystko zależy od koloru kości. Niektórym pomagają pasty i paski z drogerii ( u mnie niestety nie :/ ) innym tylko wybielanie u specjalisty. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te rożne magiczne metody niestety za bardzo nie działają, a wcale nie są tanie. Lepiej wybrać się raz na jakiś czas do dentysty. Ja na usuwanie kamienia i leczenie zębów zawsze chodzę do gabinetu Jardent http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaMirek
Regularne usuwanie kamienia, osadu, a także dokładne szczotkowanie zębów naprawdę może ustrzec przed próchnicą… a ja jestem tego żywym przykładem. Wg mnie lepiej zapobiegać niż leczyć. Kamień nazębny gromadzi się na naszych zębach i niestety nic na to nie poradzimy… Ja regularnie go usuwam w gabinecie White Dental Clinic w Warszawie. Robię to najczęściej u pani Agnieszki :) Myślę, że każdy powinien to robić, jednak z tego co się orientuje niewielu ludzi wyrobiło w sobie ten dobry nawyk regularnego usuwania osadu i kamienia… a szkoda, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×