Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patyczek

Szukam kobiety, która zrobi mi zdjęcia erotyczne

Polecane posty

Gość Patyczek

Mam 35 lat. Jestem fanem strony www.newbienudes.com Szukam kobiety z Poznania lub okolic, znającej się na fotografii, która zgodzi się na spotkanie podczas którego będzie mnie fotografować nago. Mam nadzieję, że znajdę taką osobę którą będzie podniecało robienie zdjęć facetowi, który siada przed całkowicie ubraną kobietą, rozbiera się do naga i daje się fotografować w całkowicie intymnych czynnościach. Uwielbiam pissing i masturbację w przeróżnych pozycjach i miejscach tak więc zabawy lekko perwersyjne ale wiem, że są osoby płci pięknej, które lubią na takie rzeczy patrzeć. Na forum www.newbienudes.com nawiązałem kontakt z sympatyczną dziewczyną, która chętnie by to zrobiła ale niestety mieszka w Kanadzie a chęć spełnienia fantazji nie jest jeszcze u mnie tak ogromna, żeby lecieć na drugi koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty przepraszam drogi gościu (nieznany mi z płci) poszedłbyś do zakładu fotograficznego i rozbierał do naga realizując swoje fantacje erotyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym będzie mi sympatycznie widząc, że drugą osobę to podnieca i robi to z przyjemnością a nie tylko dla pieniędzy jak pracownik laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi \"ale bujda\" ale nie mam na tyle dużo odwagi w swoich ekshibicjonistycznych marzeniach żeby to robić w miejscach tak upublicznionych. Mam przepraszam iść do fotografa i zapytać czy zgodzi się zrobić mi zdjęcia w trakcie jak się onanizuję. Może kiedyś będę na tyle odważny ale dzisiaj raczej nie wchodzi to w grę. To jest tylko nieśmiała próba realizowania swoich fantazji erotycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale bujda\" - nie rozebrałabyś się czy nie zrobiłabyś takich zdjęć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorkaaa
Patyczku, ja bym Ci chętnie zrobiła takie zdjęcia, nawet z przyjemnością. Problem widzę w odległości naszego zamieszkania. Mam pytanie a mógłyś wystapić w rajstopach? np. 15 den?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"amatorkaaa\" pewnie że mógłbym wystąpić w rajstopach - uwielbiam różne akcesoria i eksperymenty poczas swoich \"zabaw\" byleby druga strona się nie krzywiła i nie brzydziła. Pissing mimo że jest popularny u niektórych osób jest postrzegany bardzo negatywnie choć patrząc na zdjęcia na mojej ulubionej stronce \"newbienudes\" więcej tam widać siusiających kobiet niż mężczyzn. A skąd jesteś jeśli mogę zapytać, bo czasami jeżdżę służbowo po Polsce - najczęściej północny zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"malutkaa\" najchętniej zdjęcia cyfrowe, mam profesjonalny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorkaaa
No tak, pewnie Tobie nie po drdze - południowy wschód. Ja wolałabym Ciebie fotografować u Ciebie na miejscu, Twoim sprzętem. Do sprawy podeszłabym raczej profesjonalnie i raczej dla Twojej przyjemności, chociaż nie twierdzę, że nie lubię patrzeć na estetyczne obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"fotozeta\" - jeśli chodzi o sprzęt to mam Dynaxa 7D, uważasz że to nieprofesjonalne ? Jesteś kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"amatorkaa\" jak ma być mi nie po drodze, jeśli chcesz to robić u mnie, jeśli oczywiście mówisz poważnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorkaaa
Patyczku, zapomniałam dodać, że są to rozważania czysto teoretyczne, które raczej nie doprowadzą do skutku. Ja do Ciebie nie pojadę a inne miejsca nie wchodzą w rachubę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"amatorkaaa\" no i trzeba by odpowiedzieć na pytanie czy onanizujący się lub siusiający facet jest dla Ciebie widokiem estetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorkaaa
Piszę bo temat dość ciekawy... a może więcej przyjemności by Ci sprawiło malowanie Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorkaaa
lubię naturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"amatorkaaa\" dzięki za szczerość - wiem że realizacja wybujałych fantazji erotycznych nie będzie łatwa i szybkaaczkolwiek mam nadzieję, że mi się uda. Jeśli znalazłem już taką osobę za granicą to myślę że w Polsce też mi się uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorkaaa
Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja sobie myślę, że musisz być strasznym maszkaronem i pasztetem skoro nie ma kto zrobić Ci tych zdjęć... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludojad - to nie jest kwestia wyglądu. Jeśli ktoś jest nieśmiały to brakuje odwagi, żeby zapytać wprost - od tego jest forum. A tak prywatnie to nie jestem przepięknym dobze zbudowanym adonisem, ale też nic mi nie brakuje, mam nogi, ręce, głowę i niczym się nie różnię od milionów innych facetów którzy oprócz tego że mają w miarę udane życie erotyczne ze stałą partnerką marzą o spełnieniu fantacji erotycznych. No a sa tacy co marzą i tacy którzy próbują je urzeczywistnić. Ja należę do tych drugich. Choć przyznam, że strasznie mnie podnieca myśl o rozbieraniu się i robieniu tego wszystkiego przed kompletnie ubraną kobietą aczkolwiek może sie okazać że jeśli taką znajdę to realizacja tego pomysłu może być już mniej podniecająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj, no to przepraszam... :):):) ...życzę powodzenia i spełnienia fantazji... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotozeta - jak widzisz to nie jest proste zlecenie, byc może niezbyt jasno to opisałem od początku ale wydaje mi się ze intencje mam przejrzyste. Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, koniec dobrego - muszę wyjść do pracy tak więc uaktywnię sie dopiero wieczorem. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Fotozeta, szukam kogoś podobnego do mnie, aczkolwiek w przeciwieństwie do innych prób nawiązanie kontaktu absolutnie nie oczekuję żadnego wspólnego seksu ani tego żeby kobieta która mnie bedzie fotografowała musiała się rozbierać. Jakikolwiek kontakt fizyczny nie jest przedmiotem tej fantazji. Wydaje mi się że jest to pewna forma ekshibicjonizmu, bo takim ludziom nie zależy na bezpośrednim kontakcie fizycznym. Natomiast nie czuję się w pełni ekshibicjonistą bo myśl o tym, że miałbym paradować na golasa po jakimś parku i straszyć kobiety wydaje mi się absurdalna. Podnieca mnie myśl, że komuś może sprawiać przyjemność takie \"oglądanie\" w trakcie robienia zdjęć. No a jeśli \"fotograf\" miałby ochotę na jakiś malutki onanizm w trakcie sesji to tym bardziej by mnie to podniecało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1..2
.--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markuss
A mi się marzy naga sesja z kobietą fotografem w studio lub lepiej w plenerze ale bez żadnych podtekstów erotycznych. To musi być ekscytujące pozować nago do atów gdy fotografuje kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyczek.
Mam już zdjecia z jednej sesji w Lider Price,gdzie przystojni ochroniarze bawili sie moim brazowym wulkanem:) Polewali mnie też zsiadłym mlekiem i smarowali pasta rybna.A to dlatego,ze jestem niesmiały i nigdy nie miałem odwagi zblizyć sie do p.Halinki z rybnego.Teraz gdy nie jestem juz niewinny szukam nowych wrażeń. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markuss
mam jeszcze jedno marzenie. chętnie pozował bym nago do aktu malarskiego lub na lekcji rysunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×