Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

no to bylo na kaitach..raz mnie tak porwal wiatr ze runelam na ziemie z ok 3m i do tej pory mam cholernie stluczone ramie..i juz dwa tyg nie latam:( no ale nie ma tego zlego..wykorzystuje przez to meza do roznych prac domowych i uzalam sie nad soba od czasu do czasu...zwalajac wszelkie zlo na bol ramienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) prawda, prawda:) ja chce do domu!!! co za nudy!! dop 10:40....7godzin zostalo...nie moge..ide sie pokrecic..troche czas mi zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam! z pracy :D :D :D Udało mi się dorwać do netu :D :D :D :D Jak Wam mija dzień dziewuszki? Oczekująca1 i JustynaM widzę, że przyjemnie... :P :P :P Justynko nie będę pisać ile mi zostało do końca pracy-nie chcę robić Ci przykrości :) KAsik26, Zielona Koniczymko, doth_s, Wica, Aneta30, Joannaz, Emesze ( i wszystkie inne Kobietki z forum !! ) JAK U WAS? Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_s: wlasnie siedzialm i pol godz mozdzylam i porownywalam dane Twego meza. Wszystko jest Ok- w normie, poza **liczba plemników o prawidłowej budowie 11% a norma to pow 30% i ** Liczba plemników / ml: Wartości prawidłowe: > 40 mln a Ty masz: liczba plemników w ejakulacie 30 mln Wiec uwazam ze jest bardzo dobrze: jak mu dasz witaminy to max 3 mce i bedzie w porzadku, aczkolwiek teraz i tak zle nie jest. Polecam dobry preparat: MAXIWIT- ma wszystkie witaminy oraz...DUZO ZEN__SZENIA w sobie 9najwiecej na rynku) Oprocz tego juz mu nic wiecej nie dawaj bo wit tez mozna przedawkowac i sie narobi wiecej szkody niz pozytku:) A idziesz do lekarza z tym wynikiem? Moze cos przeoczylam albo cos wiec i tak lekarz Ci dokladnie powie- to mniej wiecej Powodzenia i pozdrawiam, takze chlopa nie załamuj:) Ps. Wlasnie wrocilam z pracy, na poprawe humoru kupilam sobie bluzke 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
joannaz - kocham Cię :D idę z tymi wynikami do lekarza + jeszcze moje... moze nam sie uda. ps. jaka ta bluzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h mysle ze nie bedzie zle z wynikami meza:) Naprawde, widzialam juz takie ze Boze Ratuj....Zycze powodzenia:) A bluzka dziecieca:x rozowa, na ramiaczka, w kwiatki, marszczone plecy, na ramiaczkach,. a z przodu odcinana pod biustem:x Tam mi sie spodobala ze nie moglam sobie odmowic:D Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza? gdzie wywialo wszystkie panie? he? wrocilam z przerwy, mysle poczytam co nie co a tu klops!!! oj nie dobrze, nie dobrze.. buziaki dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na forum 28 wstawiłam obrazek po wielu trudach....:D Nie ma to jak wrodzona inteligencja..jestem z siebie dumna....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Pewnie pomysllicie ze ze mnie wariatka i macie rację! Siedze sama w domu ,@ nie ma wiec kombinuje.Fakt faktem test ciążowy zrobiłam w pon ..negatywny ..no ale moze było za wczesnie. Robie dzis owulacyjny i co 2 grube krechy!!!Właże na starania.pl czytam i to moze oznaczac ze jestem w ciąży!!! ALBO ( co pewnie bardziej prawdopodobne) mam tak popieprzone hormony ze LH mam wysokie przed @.Jutro ide po ciążowy..i do jutra zwariuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co????W dupie mam wszystkich facetow, siedze i rycze, tak sie pozarłam z moim, co za debile!!!!!!!!!!!! Na zawsze nimi zostana i nigdy nie znadrzeja. Kocham go ale czasem mam ochote go zabic, wrrrrrrrrrrrrr kasik26_________--pozytywny owu moze oznaczac ciaze ALE NIE ZAWSZE!!!!!!!!!! Kup w aptece QUICK Vue (VEU) czy cos tak- jest najlepszy...Ile Ci sie spoznia @@? Moze od razu isc na hCg? Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wróciłam z urlopiku :) A tu widzę że niedługo mogą być dobre wieści Od Kasik :) Kasik 🌼 Trzymam mocno kciuki !!! A może się udało? Życzę Ci tego z całego serca. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, juz mi lepiej, M. lata jak kot z pecherzem, ja udaje ze nie widze i ze w nosie to mam a krztusze sie ze smiechu:D OLI__> witaj❤️ ano masz do czytania;) kasik26____________> zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja tylko sie przywitac..dzis co dziwne mam troche roboty.. kasik...3mam kciuki!!! b.b.mocno! joannaz....ta faceci to idioci..wiem cos otym..:) dorotka m jak tam? oczekujaca...wczoraj juz nie dalam rady zajrzec na 28...moze dzis wieczorem...jak tam leniu w robocie? mi cos na dzis wymyslili:) zielona, wica, co tam? hejka oli...buziole dla was wszystkich..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Cześć forumowiczki kochane. Joannaz uważasz ze powinnam męża zabrac do androloga, czy najpierw spróbować z wytaminami... sama nie wiem... on tak nienawidzi lekarzy... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrociolam: malowalam parapety w nowej chacie- rzygam farba olejna:P Dot_h: w sumie to sama nie wiem, ciezko powiedziec....Zalezy jeszcze jakie Ty masz wyniki: jak Ok to mozesz poczekac ze 3 mce i faszerowac go witaminami, a jak masz cos nie tak- to oboje powinniscie chyba isc, naprawde nie wiem... Ja swojemu daje witaminy bo u mnie w ogole....badanie nasienia nie wchodzi w gre......I go profilaktycznie faszeruje Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
joannaz... dr powiedziała mi, że jestem zdrwoa jak koń, hormony ok, prolaktyna ok, tarczyca ok... sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h to swietnie:):):) Masz na starcie duzo wieksze szanse jak ja:(:(:( tak siedze i mysle o Tobie: skoro maz mimo ze lubi lekarzy a jest szansa na to ze pojdzie- warto sie chyba tam wybrac...Co lekarz to lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszedł ujemny a @ dalej nie ma.Pewnie jutro bedzie..Jutro odbieram wyniki z tarczycy..to sie dopiero pewnie okaze jaka jestem sfiksowana.. do dupy..w sumie to chyba sie jednak łudziłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, joannaz uspokoj sie bo sie zatyrasz, a tak na przyszlosc przed piciem lyknij sobie ze dwie tableteczki magnezu i w trakcie pij duzo wody niegazowanej a jak sie przebudzisz /np. pod wplywem kaca/ to lyknij sobie jedna aspirynke i wszystko bedzie ok :) Dorotka tymi pomidorami z puchy, razem z zalewą polewasz juz ulozony makaron. A tak wogole to tematy krążą wokol grzybkow a ja jeszcze nie jadlam :( U mnie koniec urlopu, mam tyle roboty, ze nie wiem jak sie nazywam i w pracy i w domu, wlasnie wymieniaja mi drzwi wejsciowe. Wariactwo!!! Justyna przeciez jak ci odlacza internet to bedziesz musiala zrezygnowac z pracy :) U mnie @ zbliza sie ogromniastymi krokami juz mnie tak bola piersi, ze mam obawy przed ich gigantyczna eksplozją :). Doth_s mi tez sie wydaje, ze wyniki nasienia twojego chlopa są w miare ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Wica----> dzięki! następnym razem tak zrobię! :) :) :) ale i tak było dobre!!! :D :D :D Ten drugi przepis z makaronem penne też dobry!!! Kasik26----->trzymaj się! 🌻 Joannaz---->zgadzam się z Wicą poluzuj trochę! NIE szalej tak! :D :D :D Oli----> jak po urlopku ? Wypoczęłaś? Kolejny dzień z rzędu boli mnie głowa ( dobija mnie to już ) NIech mi ktoś powie dlaczego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj ja nie znosze penne, zrobilam swojemu facetowi, on sie tym zajada a ja jem cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam! nie przesadzaj! nie jest złe, a ja lubie od czasu do czasu nowości... tylko syte cholerstwo ... dobra ! kładę się! ta głowa mi chyba odpadnie!!! 🖐️ Dobranoc kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica zebys wiedziala to bedzie zalamka totalna..pozdrawiam was dziewczyny..jutro znow popracuje..ale to przed dlugim weekendem tak..pon. wolne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z malowania, uffffffffffff I wiecie co? Z glupoty zrobilam sobie test OWU i..........wyszly mi II krech, zaoram dzis chlopa:D Jedna bladsza- wiec albo owu byla i sie konczy albo bedzie jutro- nic straconego, sex mam ciagle{kwiatek] wica________> chyba se jaja robisz? Ja i luzowanie? Bym zdechal z nudow:P Pozdrawiam Ps. jutro moge neta nie miec, o 10:00 przychodza chlopy i przenosza mi wsio do nowej chaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×