Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

dot_h: kochana nie nerwuj sie, teraz to juz i tak nic nie zmieni Ochlon i sie zastanow co dalej Sciskam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
dzieki dziewczyny.... ale tak naprawdę to ja już w nic nie wierzę... nie mam celu w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h: wierze, bylam kiedys w takiej samej sytuacji z tym ze.......widzialm to na wlasne oczy....... Za to teraz jestem szczesliwa, pamietaj ze po burzy bedzie slonko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s czyli mąż się przyznał......co za h.......[zły} Nie załamuj sie to on powinien teraz kajac sie przed tobą....myśleć...kombinować...stresowac sie .....abyś mu to wybaczyła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wierze w \"wybaczenie i cudowna przemiane\"......... dot_h: rozumiem Cie jak nikt, mialam to samo, na szczescie z innym facetem, nie z M. tzn, przed M Koszmar, nic nie mowie juz, bo wiem ze teraz zadne slowa nie maja sensuuuu Caluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik 🌼 Serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Nareszcie mamy fasoleczkę :) doth......Nawet nie wiem co napisać. Ale myślę dokładnie tak jak joannaz...... skur**** Chyba bym go zatłukła. Bardzo mi jest przykro że cierpisz i że taki stres przeżywasz.... Boże to się w głowie nie mieści... Ja nawet nie umiem postawić się w takiej sytuacji.....Nie wiem co bym zrobiła. Trzymaj się dzielnie kochana ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! CHolernie zaczał się ten poniedziałek... potym co przeczytałam to już zupełnie nie chce mi się pracować 😡 doth_s--->TRZYMAJ się!!! a właściwie to po co ona zadzwoniła????? Łeb bym urwała!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka 🌼 Wyjazd się udał świetnie :) Wypoczeliśmy. Staranka pełną parą ;) Może ktoś z tego wyjdzie ;) Kupiłam sobie testy owulacyjne. Nie wiem może się uda z ich pomocą trafić w dobry dzień. Kasik 🌼 Kochana czy Ty w tym cyklu robiłaś testy owulacyjne? Czy rzeczywiście jak zbliża się owulacja to te dwie kreski są w jednakowym natężeniu? Ja zrobiłam wczoraj i wyszła mi taka słaba ( ale widoczna) ta druga kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI----->to może u Was tez nie długo fasolka zawita???? trzymam kciukasy!!! MOCNO!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam testy owulacyjne i lekarz powiedział ze jeśli będą 2 wyraźne krechy to owulacja za 24 godziny a jak wcale lub słabe to już po lub przed (zależy ktory dzień cyklu)...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Kasik, super wiadomość :) gratulacje i życzę wszystkiego co najlepsze ❤️ ❤️ Prócz tej radosnej wiadomości, to mam wrażenie, że przez ten weekend jakieś pandemonium przeszło - strasznie mi przykro doth_s :( :( :( Na innym forum, (gdzie gadam) po 7 latach na 1 m-c przed ślubem facet zostawił dziewczynę i też niezła załamka :( Doth_s nie wiem jak między Tobą i mężem bywało. To co zrobił jest strasznym świństwem, ale ja w przeciwieństwie do Dziewczyn wierzę w miłość, która potrafi wybaczać (pytanie czy on jest tego wart, czy jest mu przykro, czy ma czelność prosić o wybaczenie i czy Ty masz dość siły w sobie, żeby to wybaczyć, czy to był czysty seks, czy głębszy, długi związek, ale tu sama już sobie odpowiesz i zdecydujesz). Trzymaj się Kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ❤️ Dziękuję :):):) ❤️ Oczekująca 🌼 Dzięki serdeczne za informacje o testach :) Dzisiaj znowu zrobiłam ten test i znowu blada kreska mi wyszła. Dzisiaj jest mój 15 dzień cyklu a cykle mam 30 dniowe. Więc może jestem jeszcze przed....Cholercia wie.... No staranka u mnie tak wyglądają że staramy się co drugi dzień się kochać tak nam też gin doradził....:). No ale ta metoda też się nie sprawdza :) Widocznie jakimś cudem omijamy ten najlepszy dzień :) Najważniejsze to za bardzo o tym nie myśleć bo wtedy to już wogóle się nie uda. Doth 🌼 Jak się czujesz? Odezwij się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik kochana, jeszcze nie mialam okazji, ale teraz z calego serca ci gratuluje. Nawet nie wiesz jak sie ciesze :) Doth_s kochana ja tez nie wiem co powiedziec, poza tym ze cisna mi sie na usta podobne epitety, ktore wypowiadaly dziewczyny. Ponadto ja tez nie wierze w cudowne przemiany, ale tylko teoretycznie bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji. Pozdrawiam cie, trzymaj sie slonce i odzywaj sie do Nas. Buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik kochana GRATULUJE z calego ❤️!! super! Oli 3mam kciuki..aby sie posypaly te ciaze!! Doth..brak mi slow..ja w czasie takiego stresu..podobnego..schudlam 15 kg..z kosci na osci..nie potrafilam wybaczyc..teraz jestem szczesliwa z moim mezem..a tamten..choc nie zdradzil fizycznie..jest dla mnie kims kto duzo zniszczyl..za duzo..zaufanie u mnie jest cieniutkie..choc tyle dobrze ze jest..jakies 3 lata z hakiem bylo = ZERO! 3maj sie, wspolczuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisalam..posypaly tzn zeby bylo ich wiecej i wiecej...zeby bobaskow bylo wiecej! no i jestem juz ciocia..moja kumpela wczoraj ur synusia 3500, rodzila praktycznie od 19 do 9 rano! ale jest caly i zdrowy bobus! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak ja, kto raz zdradzil: zdradzi 2 i 3 itp....... W ogole jestem w euforii laski: wlasnie wrocilam od gina i SZOK: mam dominujacy pecherzyk- ma 13 mm- w czwartek jade na 2 USG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Az sie wierzyc nie chce, a to dopiero 2 cykl z.............ziolkami nr 3 i Bromkiem:):):) Zobaczmy co bedzie dalej........... Ps. Oraz zdazylam sie z M.pokłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Dzieki za gratulacje!!!Z chęcią przyjmuje:):):) Co do testów owu to robiłam ale miały za zadanie byc ciązowuymi:) Doth_s przykro mi bardzo ze tak sie stało..rozmawiałas z mezem,co on na to co zamierza zrobic.Zycze Ci duuzo siły i wiary w lepsze jutro.I pamietaj ze masz nas i ze razem zawsze łatwiej,chocby troszenke łatwiej.. Buzi duuuze dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz---->a widzisz...mówiłam że Brom nie jest zły ( jesli chodzi o efekt ) 🌻 i te ziółka Kochana jeszcze chwila i będzie 2 mamuśka na forum 🌻 TRZYMAM KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, na to ze......................JESZCZE CZEKAC MUSZE :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mimo ze darowalam sobie ten cykl a tu prosze: 1 w zyciu pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: wiesz to chyba skutek tego ze................wzielam na luz, darowalam sobie ten cykl, a tu...........taki szok!!!!!!!! Sama nie wiem, czekam dalej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno luz jest tu najważniejszy...tylko ze łatwo się mówi :P :P :P ale kto wie? poczekamy Joasiu i zobaczymy... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
Chcę zajść w ciążę ale nie wiem czy po usunięciu spirali np 2 dni później odbywając stosunek w dni płodne jest możliwość zajścia w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird..nie wydaje mi sie to mozliwe za szybko..zreszta kto wie..roznie bywa z tym szczesciem... kasik tak sie ciesze... doth tak wspolczuje... dziewczyny...3mam kciuki! dobrej nocki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladybird76
Justyna M ... rozumię i dzięuję za odpowiedź... szoda ale to bardzo szkoda :( Ciepliwość i nieustanne próby - to mnie czeka, lecz pytanie czy wytrwam jeśli Ja bym chciała już, teraz, zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×