Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Joasia bedzie dobrze,zobacz ile nas tutaj jest z Toba myslami i z M modlitwami..bedzie dobrze musi byc!!! Badz silna i pamietaj ze jakbys nas potrzebowała to pisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26__________wyglaszcz brzusio ode mnie, ja dalej sie nie ludze, czekam na wynik I lec sie kurowac, musisz dbac o Was❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia najwazniejsze by M był zdrowy a reszta sie juz ułoży...Brzusio wygłaskałam i powiedziałam ze to od cioci Asi:) Spij spokojnie..choc pewnie to trudna.. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ JustynaM______nie patrz na to ktory dzien cyklu, a ile dni temu byla owulacja;);););) Dzis dzwonie do Ordynatora oddzialu zapytac na kiedy termin ustalili rezonansu, jak odlegly, to bede zalatwiac prywatnie.... Caluje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie kobiety! Mam nadzieję, że dzień będzie dzisiaj dobry chociaż za oknem moją sąsiadka szyby w aucie szkrobie :) U mnie nadal cisza z zołzą :( mam tego dość buuu Joannaz no ta BETA - My czekamy JustynaM no rób teścior :)) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura 37.4 test flamastrowy, wynik = not pregnant. no i to na tyle. buziaki, milego dnia, moze temp skoczyla przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia----mam nadzieje ze słuzba zdrowia nie zawiedzie i termin rezonansu bedzie szybko.U nas w Łodzi moj tato czekał miesiac ale to nie było takie pilne.Ale wiem ze na tomograf zapisuja nie raz za 2 lata :( No ale mam nadzieje ze sie Wam uda..Pisz kotus jak M. i pozdrów go ode mnie:) Justynka---a moze test jakis lewy,a nie mozesz zrobic tam bety? Lady---ja juz wczoraj szyby skrobałam jak rano jechałam do lekarza:( Zima idzie:( Trzymajcie sie i udanego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę zimy - mówię jej w tym roku stanowecze NIE ! Jesio jak Ja nie lubię marznąć horror! JustynaM na BETĘ a nie testy! Joannaz \" Niech dobry Bóg zawsze go za rękę trzyma...\":) a po deszczu zawsze słońce niech świeci! \" Joasiu ciężko pocieszać kogoś gdy się nie jest w jego skórze.... Sama bym tego nie chciała przeżyć ... My jedynie co możemy zrobić dla Was to w duszy pomodlić się za Twojego M o szybciutki powrót do zdrowia..... a dla Ciebie o fasolkę .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta, Joasik bardzo, bardzo wspolczuje. Nie placz juz kochana, powolutku wszystko sie ustabilizuje. Czytalam co napisalas i sama mam lzy w oczach. Trzymaj sie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Jest tak JA mowilam: BETA U J E M N A !!!!!!!!!!!!1 Nie ma nic, poprostu znow mi sie hormony rozjechaly; cala terapia od nowa, ale nie wiem kiedy, teraz czasu nie mam na takie bzdety LADY________Powtorze sie raz jeszcze: same fakty i real, zadnego wmawiania sobie czegos czego nie ma:) Wica❤️👄 ja juz nie mam sil na plakanie.... Chociaz dzis w szkole sie poryczalam przy dzieciach; wyczuly ze cos jest nie tak, przyszly i powiedzialy ze nie mam byc juz smutna, ze mnie kochaja i ze bedzie dobrze❤️ Jakie One sa madre....Kochane Moje JustynaM____________mowilam nie rob tesciora i czekaj na termin @@@@, to zes sie pospieszyla;););) I WIADOMOSC DNIA: rozmawialam z Ordynatorem, termin rezonansu: 7-9 dni MAX, czekaja jak sie miejsce zwolni, rownie dobrze moze byc... jutro jak cos wyskoczy:):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna to Ja już zamilknę i tylko będę spoglądała cichutko na to co się dzieje! Mój cykl mnie wykańcza - jestem tym zmęczona wszystkim! niepotrzebnie mierzę te tempki. Mogłam zdać się na początek na matkę naturę a potem tempki jak coś by bylo nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To na 100 ciaza
LADY_________nie panikuj, jutro badz pojutrze masz termin @@@, wiec czekaj:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na 100 ciążą a ty co za babolek jeden? no Ja nie panikuję ale długość cyklu mnie przerosła jak nic do tej pory... tak długo to jeszcze nie niałam :( Wiem, że będzie zołza hi hi hi Ja to wiem :)) Tylko chcę już :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja, cos mi wskoczylo:D A dlugosc liczy sie od momentu domniemanej owulacji: czyli 14- 16 dni ksiazkowo;) Aczkolwiek masz na mnie zywy przyklad: jak to jest z ksiazkowymi II fazami;) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Witam wszytskie kobietki.Przepraszam na wstepie ze tak zadko do was zagladam ale cały czas praca nie mam czasu dla siebie.Duzo widze ze sie tu dzieje. Joannaz wspołczuje bardzo i jestem sercem z tobą.A co do ciazy to i przyjdzie kolej na ciebie tylko sie nie załamuj.U mnie po staremu dzisiaj jade na usg do gina do wawki.Zobaczymy co powie.Ja juz tez jestem zmeczona wszytskim ale musze dac rade. Lady nie łam sie wiem ze cie juz wszystko wkurza ze chiałabys juz ale zycie płata na figle i tobie tez sie wkoncu uda tak jak i nam:):):) Justynka z toba tez jestem całym serduszkiem.Buziaki przesyłam jak tylko bede mogła to sie odezwe.Całuje mocno wszytskie staraczki i szczesliwe ciezarowki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty masz krótkie cykle a Ja cholerka takie długie i męczące i bolący jest ten obecny :) Poczekam bo warto :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam krotkie cykle??????? Miesiac minimum:P Z lekami, bo bez lekow to i rok nie mialam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie @@@@ przyszla, wywolana na bank stresem, dobre i to. Starania odkladam, pojade za 2 tyg do gina po recepte tylko.... Buziaki❤️ Jade zaraz do dzieci, mam nadzieje ze przezyje jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za bezsens!!! robilam drugi w robocie! jedna wyrazna, druga delikatna....ale widac ja bez przygladania sie! paranoja, czuje sie wstretnie i zaczal mnie bolec brzuch! chyba biore jutro wolne i jade do lekarza! joannaz glowa do gory! ja pewnie zaraz do ciebie dolacze z @.... masz ci los co za metlik w glowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! u mnie też @... jak to kogoś pocieszy Joasiu----> Jak Twój M? Trzymajcie się dzielnie! zastanawia mnie tylko ta Twoja podwyższona tempka? Justyna M----------->rób kolejny test, a najlepiej bete....( i trzymam kciuki ) ❤️ pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też na bank będzie @ gdyż tak bolą krzyże i brzuch ze szooook.... czuję się taka ociężała, gruba, wszystko żrę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird---->jak Cię to pocieszy to ja też żre wszystko co mam na drodze... a apetyt mam na słodkie jak nigdy---dawno tyle słodkości nie wepchnęłam w siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa Dorotka ale to się już źle zaczyna odbijać na mojej wadze :( Ja już jakieś 4 kilo mam więcej :( Nikt mnie nie będzie kochał i lubił jak będę gruba :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, wlasnie wrocilam ze szkoly, impreza bardzo udana, dzieci nie chcialy mnie wypuscic do domu Wlasnie gadalam z M, taki zamulony, ze az rozkoszny Jutro po pracy jade natychmiast do szpitala Buziaki❤️ JustynaM____jak zrobisz jeszcze jeden durny tescior przeloze Cie przez kolano:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×