Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻 Nikt nie może stracić z oczu tego, czego pragnie. Nie zapominaj, że najpiękniejsze i największe marzenia rodzą się w naszych sercach. Trzeba je tylko pielęgnować i pozwolić im rozkwitać, by stały się naszą siłą. Nie poddawaj się, bowiem jeśli Bóg chce, by coś się dokonało, wskaże ci sposób. 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!! 🌻 Ladybird----> madre słowa!! masz rację ! Ale sama pewnie wiesz jak to czasem ciężko! ALE RACJĘ MASZ! JOannaz----> super że Twój M lepiej! będzie dobrze!! ❤️ Gosiaczekk, OLI, oczekująca, zielona, dot_s i WSZYSTKIE inne kobietki---->będzie OK! tzreba wierzyć!! Ciężaróweczki proszę wygłaskać brzusie ode mnie (od ❤️ ) a ja muszę wychowywać szefa. usiłuje wejsc mi na głowe, ale ja się nie dam. Może jakbym dopiero zaczynała pracę to by mu się to udało, ale tak po 2 latach pracy człowiek się uczy jak nie dać się wykorzystywać ( zwłaszcza dla celów prywatnych) NIE DAM SIĘ MU!!! :P :P :P pozdrowionka i buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chetnie na bete bym poszla gdybym mogla! cholera ja nie mam pojecie co i jak i gdzie, gdzie nie pojde czy zadzwonie to wysylaja mnie do GP! czyli tam gdzie dzis rano bylam! nic mi nie pozostaje jak poczekac ten zasrany caly, dlugi tydzien !!!!!!!!! chyba ze @ przyjdzie wczesniej, oj.......... jak to mnie wkurza! jestem tak zla ze az mnie glowa boli, mam kolejny powod zeby wrocic do PL dziewczyny tutaj cholernie narzekaly na sluzbe zdro9wia a ja myslalam ze jest ok,:O podobno w ciagu calej drogi mialy tylko 3scany!!! aj, dobra, nie pisze bo sie tylko wsciekam. sle buziole, 3majcie sie, dziekuje Wam za wsparcie❤️ w niedziele tescior!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej ciężaróweczki i oczekujące na fasolki... ja dzis jestem w śpiącym nastroju... byliśmy z m u teściów i przespałam chyb a2 godziny, tak mnie zmogło po tym pobieraniu krwi.... justyna - dziękuję, przyda się zabieram jutro mame jako bodygarda, :D bo jade autobuse, metrem i takimi tam, wiec wole miec kogos przy sobie... a m. juz do pracy idzie. dorotka i masz racje nie daj sie ja tak zrobiłam, dałam się wykorzystywać i i teraz ciężko z tego się wyplątać, bo masz wrażenie że każdy na Ciebie liczy, a tak na prawde to im sie poprostu nie chce i łatwiej \"zlecić\" prace komuś innemu justyna - nie łam się ta lekarka rzeczywiście trochę głupia, czekanie bywa męczące, ale czasem się opłaca... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, padam na pysk, tak sie nasprzatalam, jeszcze podcielam i uszylam firanki i zaslonki, wrrrrrrrrrr DorotkaM______-co znaczy: wykorzystywanie do celow prywatnych?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM piękne słowa wiem ale niestety nie moje 👄 Warto jednak było je tutaj zamieścić dla otuchy ❤️ Ciężarówki to powinny zacząć dla Nas wysyłać jak najwięcej pozytywnych fluidów ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady masz racje bo wszedzie dobrze a w domu najlepiej! dlatego postanowione! wracamy!! nie wiem jak to bedzie i boje sie jak cholera szczerze mowiac:O i fakt wkurza mnie tu tysiace rzeczy no ale \'\'wsiaklam\'\'tu bez problemu i oboje radzimy sobie swietnie, mamy dobra prace i ogolnie warunki.... boje sie sytuacji finansowej w PL..kasa nie jest najwazniejsza ale niestety bardzo wazna:( i raczej..jakie raczej..trzymaja nas tu tylko pieniadze i dosc wygodne zycie dzieki nim.... ajjj, no nic jakos to sie ulozy, musi! i w Pl muisi byc lepiej! tyle dobrych ludzi to i dobre zycie sie nalezy! a wracajac do tematu...zyzyrowa moze to i racja, moze wartro poczekac, mam taka cichutka, cichutenka nadzieje! a wtedy moze i spelni sie to co powiedziala lady ze te 281 dni z mojego snu (?) to bedzie nowe zycie z dzieciatkiem na ramieniu:)❤️ ach..rozmarzylam sie...❤️ buziaki dziewczyny wiecie co ja na serio mam dziwny ten cykl i rozne durniaste objawy ktorych nie opisuje bo to moze okazac sie glupota na maxa, a poza tym zaraz zaczelybyscie jeszcze bardziej mnie nakrecac!! zeswiruje! w niedziele robie kolejny test! no dobra..przyznam sie...dzis rano tez robilam:P i byly dwie, jedna normalna a druga leciutenka..tak samo jak u tej dziwnej lekarki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna___________Boze, wszystko tylko tu nie wracaj!!!!!!! Tu nie ma nic, same klopoty a jak juz masz prace to za marna kase!!!!!!!!!!!! Zastanow sie dziewczyno, naprawde nie warto tracic co juz tam masz!!!!!!!!!! Gdybym ja znala jezyl\\k juz dawno by mnie tu nie bylo, w tym syfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli w ogole masz prace.......W tym zzasranym kraju, w ktorym wszystko jest chore!!!!!!!! Nie masz kasy, nie ma leczenia, nie ma nic, giniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz proszeeeeeeeeee.... jakie tu to zycie? zadne do roboty do domu i nonstop to samo, wkolo znajomi..taaa..ile zarabiasz? jak mieszkasz? co zrobilas zeby dostac taka robote? itd co za paranoja! sa ludzie ok ale b. ich malo, dookola zazdrosc, rodzina b.daleko...no teraz mam siostre❤️ ale to i tak nie to samo:( postanowilismy wrocic, zalozyc firme, zobaczymy...jak cos to trudno, wrocimy, jezyka tak szybko nie zapomne:) a ja i tak I❤️ PL. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna a co tu bedziesz miala? 1000 zl wyplaty i opłat 1500? W zyciu bym do tego syfu nie wracala, zwlaszcza ze juz masz tam prace.A co tu za zycie?> Praca, dom, i zycie od kreski do kreski Zresszta, Twoja sprawa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nienawidze PL i tego bagna, ktore jest wszedzie....W kazdej dziedzinie zycia, kasa, kasa i jeszcze raz kasa, bez niej nic nie zalatwisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale i w PL zaswieci w koncu slonce..prawda? musi sie cos zmienic.. mam taka nadzieje..choc boje sie bardzo to jednak wracamy, moze sie uda..a ja w to wierze❤️ joannaz przyznam szczerze ze nie ty jedyna odradzasz..achh... to jest takie ciezkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, zastanow sie dziewczyno 100 razy...... Tu jeszcze dlugo nie zaswieci slonce, z takimi debilami jacy rzadza tym krajem, a to niemozliwe zeby wystrzelac wszystkich naraz.... Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz co do rzadzacych to zgadzam sie z opinia w 100%:)) jasne ze sie zastanowimy, caly czas o tym myslimy ale jednak PL ma wiecej plusow jak narazie:P powrot planujemy na za kilka miechow a do tego czasu moze wiele sie zmienic! dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka nic sie nie zmeini, moze byuc tylko gorzej, bo od koryta te czuby napewno nie odejda..... WItajcie, milego dzionka zycze Ja po pracy od razu do tesciow i na szpital, w ktorym spedze weekend pewnie..... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, milego dnia wszystkim Paniom i weekendu, choc pewnie jeszcze zajrze:) tempka coraz to nizej:( 36,9 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka 🌼 Cały czas trzymam kciuki za 2 kreseczki 🌼 A z tymi lekarzami to rzeczywiscie nieźle....Daj spokój żeby sobie badań normalnie bez nerwów nie można było zrobić....W głowie się to nie mieści.... A oczywiście żeby było bez stresowo to trzeba kasy wywalić i dopiero coś się ruszy :o Joasia ❤️ Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i Twojemu mężowi szybko te badania zrobią. Trzymaj się kobietko ❤️ ❤️ ❤️ gosiaczekk ❤️ :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻Witajcie❤️🌻 Kobiety ale wczoraj szedł spór :)) Ja jestem zdania, że najlepiej jest tam gdzie Nas nie ma :)) W Polsce dzieje się źle, praca niby jest ale trzeba się napracować, rząd jak to rząd - wolę się nie wypowiadać na temat dwóch palantów :( Trzeba gonić za każdym groszem, trzeba walczyć o swoje w każdej sytuacji - trzba bo wyjścia tutaj nie ma! Jednak w kraju obcym jesteśmy traktowani inaczej - gorzej. Polska swoje wycierpiała a My z nią! jenak tu sa Nasze korzenie, Nasza rodzina. Justyna jesli ma możliwsci rozwinięcia się z firmą - to niech się zastanowi bo może warto! Byle dobrze zainwestujesz :)) Mój mąż zapierdziela od 6 rano a do domu wchodzi to jest parę minut przed 24 - żyjemy! Ja do pracy nie pójdę bo nie mogę skazać dzieciaka mojego na samotność, brak rodziców! Nie mamy kokosów ale zyjemy... mamy obok siebie rodzinę, Ja mam swoją mamę, której nie mogłabym zostawić bo jest mi potrzebna - to moja podpora! Bez względu na wszystko joasiu nie możemy przekreślać POLSKI - bo ją zniszczymy sami... (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przekreślę kraju, w którym mieszkam, zyję i będę zyła... ...wiem, że nie przczynię się do polepszenia warunków ale ciągle wierzę, że będzie jeszcze jakaś stabilizacja! Pomyślmy, że są kraje gdzie naprawdę jest ciężko i ludzie tam żyją... My jeszcze nie mamy aż tak tragicznie a gdybanie... zostawmy na potem :) Teraz może pomyślmy o tym, że w Poznani 4 tysiace becikowego hi hi hi ..... nic tylko się tam wyprowadzać :)) Jeszcze nie ma tak źle jeśli chcemy mieć dzieci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wlasnie wrocilam, maglowali mnie godzine czasu, tylko nie mowilam ze jestem w ciazy, na drugim spotkaniu im powiem. padam na pysk. musze odpoczac. jutro do pracy ale od pon. do czwartku mam wolne... :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjcie! ale mnie gowa boli... szok! Joannaz ----> do celów prywatnych tzn. że maiłąm lecieć prawie kilometr po gazete z płytą :P :P :P chyba na głowe upadł. na dodatek był mrozek u nas (-5) poweidziałam że jak w kiosku przyszpitalnym nie bezdie to sam sobie pojedzie samochodem do sklepu... :P :P :P zołza ze mnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ale mam nerwa Wlasnie bylam zalatwiac M recepte na 1 lek ktory sie skonczyl, w szpitalu...NIE MAJA!!!!!!!!!!!!!Pieprzony kraj, to jakas paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!ALe to nic, bylam tam dzis 4 godz, pielegniarki lataly co chwila, zadna mi NIC nie powiedziala, dopero jak dojezdzalam do tesciow M zadzwonil ze leku nie ma!!!!!!! Wiec go wyslalam do pielegniarek zeby powiedzialy jaka dawka, bo zapomnialam i wiecie co powiedzialy? ZE MOJ M NIE JEST 1 PACJENTEM NA ODDZIALE,NIE POWIEDZA MU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Suki jedne, jak tam jutro pojade to je powiesze normalnie!!!!!!!!! Szukalam w Internecie, znalazlam, spojrzalam na nazwe i mi sie przypomnialo, wiec potem pedem recepte zalatwiac, bo jutro trzeba dowiezc jak najpr4edzej!!!!!!!!!!!!!!!! Justyna___________NIE WRACAJ TU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zeby bylo smiezniej w srode bylam bardzo dlugo, zeby jakas krowa sie odezwala i powiedziala ze 2 tabl zostaly, bym dzis dowiozla, wiedza ze w 1 strone mam.....100 km!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hejka 🌻 lady - na spotkaniu w sprawie pracy byłam dzis... :) napalilam sie na ta robote, ciekawa i ladnie platna. :) ale jeszcze nie wiedza ze jest mnie wiecej :D o jedna w pon do przychodni po wyniki badan, powinny juz byc, a w srode do lekarza, bo przelozyl mi wizyte... :( za toxoplazmoze i jakies drugie badanie mam do zaplacenia 120 zł. szok... (chyba dobrze zapisalam nazwe... :) ) nie moge sie doczekac, ostatnio jestem w szoku bo spie w dzien, moze dlatego ze wczesnie wstaje i mam troche na glowie. dzis udalo mi sie przespac godzinke... joanna - nie denerwuj sie, taka jest nasza PL rzeczywistość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj byłam u gina.Robił usg i dzidzius ma 5,5 cm długości:) Maz był ze mna i az poczerwieniał jak mu maluch łapką ma monitorze machał:)..taaaki dumny tatuś.Potem cała droge do domu,jakies 30 min,słuchał am kim to nasze maleństwo bedzie w przyszłosci:) Maz moj miał teorie ze jak juz sie tak prezy jak ma 5,5 cm to pewnie bedzie aktorką albo jak tak macha rączkami to moze karateką:):):) Mówie mu ze za duzo pracuje bo cos juz mu bije:):):): No ale usmiałam sie:) A i jeszcze mierzył gin fałd karkowy i wszystko ok.Uspokoiłam sie bo jakos przed ta wizyta miałam nerwa.. Joasia jak tam M? Mam nadzieje ze lepiej..A słuzba zdrowia ..no coz...u nas w kraju nic nie jest normalne...Ja mam sporo znajomych co własnie koncza medycyne..wiec wielu lekarzy mam załatwianych przez nich..ale wiem jak to jest bez znajomosci i kasy...Az wyc sie chce jak kogos nie stac na odrobine wyrozumiałosci i dobrej woli..Ale bedzie dobrze..zobaczysz Buziolki..ale sie rozpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×