Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Byłam wczoraj na badaniu krwi i też mam ochotę pomarudzić na naszą super służbę zdrowia, kobieta, która miała pobrać mi krew tak na mnie nawrzeszczała, ża aż się popłakałam!!!Więcej tam nie pójdę!!A wszystko dlatego, że ktoś inny udzielił mi błędnej informacji i nie zapisałam się u łaskawej Pani na godzinę, a przyszłam sobie z ulicy i myślę, że będą koło mnie skakać. W dupie miała to, że jestem w ciąży, nie wiedząc nawet jak się czuję i czy nie wpłynie to na mój stan. Dobrze chociaż, że moje Kochanie na mnie czekało i jakoś doprowadziłam się do ładu, bo musiałam wrócić do pracy. Poza tym - z dobrych wiadomości byliśmy wczoraj zaklepać terminy dotyczące ślubu, wiemy już co, gdzie i kiedy. Jutro ruszam z mamą na oglądanie sukienek, mam nadzieję, żę nie rozłożę się do końca, bo i tak jestem strasznie zakatarzona, ale czasu jest coraz mniej, bo wszystko odbędzie się 2 grudnia. Całuski !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:( Oli na dwie krechy to nie mam co liczyc dzis tempka 36,6 pierwszy raz od 2 tyg, nic jak dzis lub jutro @ !!! a szkoda:( aniaania, gartuluje 2grudnia!!! joannaz wiem ze jest zle i nie zaprzeczam...no ale mam nadzieje na poprawe! pozdrow M. Lady a ile twoja niunia ma lat? dorotka jasne ze nie daj sie wykorzystywac! gazetka, tez mi cos ! kasik, spokojnie❤️, slyszalam ze kobitki w ciazy sa bardziej wrazliwe:P zyzrowa powodzenia z nowa pracka! a noz....:):) pozdrawiam panie, napisze jak @ sie zjawi..czyli szybciutko! 35dc...ale dlugi, ale nie rekordowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wczoraj myslalam ze przylezie ale zamiast @ byl jakis sluz bialy, tzn taki jak nieplodny, b.skapy.......ale brzuch pobolewa i jajniki, wczoraj dal sie prawy we znaki! no i ten spadek temp..... mam nadzieje ze mi sie maz nie rozmysli i beda 2 staranka...najlepiej to bym mu te ziolka wcisnela ale chyba predzej by tabletke zjadl niz je wypil, bo nawet herbaty mietowej nie wypije:) :)) musze cos wymyslic! 😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ Ale mnie M. wysstraszyl rano, malo zawalu nie dostalam. o 5;50 wyslal mi....swoje zdjecie, ale zanim to zobaczylam to bylam pewna ze cos sie stalo bo kto o tej porze smsy sle:D Ufffff, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kasik - zazdroszcze je sie nie moge doczekac zeby zobaczyc moje malenstwo ... :) ania - gratulacje z calego justyna - jak nie tym to nastepnym... 🌻 ❤️,ale może .....:) dziekuje przyda sie mam nadzieje że pujda na układ że w ciąży beda chcieli mnie przyjac... milej soboty dziewcztnki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobiety! Życzę udanego weekendu ! Polska to jeszcze nie najgorszy kraj .... czasami zamiast krzyczeć warto pomyśleć ze ludzie naprawdę mają gorzej od nas ) Justyna M moja córa ma skończone 12 lat a zdjęcia od niej doszukasz się w linku 28dni tam jest link :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADy a jakie to pocieszenie dla mnie mysl ze ktos ma gorzej ode mnie?Co mnie to obchodzi, jak ja mam zle? Zadne ,w dupie z tym bagnem..... WLasnie wrocilam ze szpitala, mam znow nerw ze nie wiem, jak Boga Kocham na koncu ja sie wykoncze..... Milego dziewczeynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u krawca w koncu odebrac spodnie: w pasie za duze o 5 cm i po 1 cm z kazdego boku nogawki........... Przerabiala od razu bo wszystko za duze.... W ciagu tego tyg tyle zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, justyna a moze... joanna widzisz, wszytsko bedzie dobrze :) kasik, fajnie, ze masz tp usg za soba. Ja lece na mierzenie faldy karkowej i chrząstki nosowej w środe i sie denerwuje. W zasadzie to sie generalnie denerwuje, poniewaz nie widze u siebie zadnych zmian i oczywiscie zastanawiam sie czy wszystko jest ok, a tu musze czekac jeszcze trzy całe, dlugie dni. A do tego wszystkiego pobolewa mnie brzuch. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica_________to ze nie jest dobrze to ja juz wiem:) Nastawiam pomalu M. na to ze \"cos\" w glowie ma... To takie trudne, czasem brak mi slow.... Najgorsza jest jednak....ta samotnosc w domu, to okropne..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczyny.. {kwiat] ja wlasnie z pracy wróciłam... brzuszek mnie boli i spiaca jestem, ale pewnei znowu nie bede mogla spac... i głodna jestem... ide spac... dobranoc kobietki ❤️ 3majcie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, ja zaczynam dzien od nerwa jak zwykle..... M. mi sie dzis dopiero przyznal i jak pojade to znow bedzie zadyma....Wczoraj wieczorem jakis doktorek (przychodzi z Wojska tylko na week.....)) przyszedl na sale: zapytal sie co jest mojemu M, ten powiedzial: ze boli go klatka od reanimacji i pradu: a ten doktorek do niego: napewno nie, jakby Pan mial reanimacje i prad to by Pan tu nie lezal!!!!!!!!!!!!!!!!! No szlag mnie trafil, konowal zasrany, niech no ja tam pojade.... On mi juz wczesniej podpadl bo bylam sie w zeszly week go zapytac jak M, a On: ze nie wie, bo to nie jego pacjent, On nic nie wie.... Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nic nie poradzisz na codzienne nerwy w takich okolicznosciach. Jedz i sie rozpraw z tłumokiem. Odezwij sie po powrocie, czekam na info. p.s. i caly czas uwazam, ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica___________❤️ poglaszcz brzusio:) Ja juz nie mam slow i sil na tych palantow: jak nie durne pielegniarki, to podrzedny doktorzyna ktory ma dyzur a nie wie jakich pacjenow ma na oddziale!!!!!!!!!!!!!!! Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, przyszla wczoraj po pol.:P boli jak cholera, no nic, moze nastepnym razem:) to bedzie moj 1 cykl z mierzeniem temp. od poczatku. joannaz, kobitko ales sie zmienila, nerwy robia swoje, Ty taka optymistka a teraz same czarne chmurzyska! zacznij myslec pozytywnie bo ci do dupy nakopie!! bedzie dobrze! musi!! pozdrow Twa chorowinke, powiedz ze ma sie zbierac do chaty, dosc sie tam nalezal, wyzyj sie na lekarzach O P R z gory na dol i czesc! mamuski kochane ale macie fajnie❤️, pozdrawiam was i bobasy😘 staraczki co tam? posnelyscie?...w sumie to bym sie nie zdziwila bo u mnie pogoda tylko na spanko i jeszcze ta bolaca cholera! zeby jej nie bylo przy nastepnym cyklu!!! buziaczki, milego dnia🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM- jak mam sie nie wkurzac, jak sami nieprofesjonalisci mnie otaczaja????????Umarlego by chyba ruszylo.... Na pocieche mam wiadomosc ze: zostalam wlasnie moderatorem podforum dziecko niepelnosprawne na forum.starania.pl :):) buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękne niedzielny dzień. Nie wiem jak u Was, ale u mnie cudnie świeci słońce, moje Kochanie podało mi śniadanie do łóżka, a potem jeszcze pozmywało:) Dziś czeka mnie impreza urodzinowa u mamy, czyli szykuje się fajne popołudnie. Pozdrowionka i miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz - moje gratulacje! to teraz masz wladze:)) ja rozumiem ze masz sie o co wsciekac i to w 100%, ale zacznij byc nasza stara pogodna joasia i zobaczysz ze od razu wszystko bedzie lepiej sie ukladac❤️ wierze w ciebie!!!....a co nas nie zabije to nas wzmocni... ja mialam wczoraj tak okropny wieczor ze szok, bole nie do zniesienia, maz przy necie caly wieczor, a mielismy cos wspolnie poogladac, potem glupie mysli o tym co sie stanie po tych 281 dniach...i placz, nie moglam sie powstrzymac! boje sie ze umre...tak jak uslyszalam...ah, czlowiek taki glupi sie schizuje a i tak nic nie zmienie, jak ma byc tak bedzie! jest to przerazajaca mysl itd ale wstalam rano i postanowilam ze nie moge w ten sposob bo sie wykoncze jeszcze przed tym 26.06.07! co za okropnosc! tak bardzo bym chciala nie snic!! itp no ale teraz musze zyc dopoki ta data nie przeminie..mam nadzieje ze to jakies ostrzezenie czy cos a nie faktycznie.....:O:O wylam tak i wylam, maz mnie zaczal uspokajac a ja na to ze ma zjezdzac do kopmutera i ze bedzie zalowal ze nie spedzal ze mna czasu i jeszcze wiekszy placz...a pozniej z tego wszystkiego zasnelam, bo juz raczej sil nie mialam! oczywiscie nie mowiac o tym co mi sie przypomnialo i dlaczego wyje! mowie wam co za meczarnia to szok! no ale dzis jest nowy dzien i jestem w bardziej optymistycznym nastroju! wszystko bedzie ok to moje haslo na dzis i moze na zycie, bede sie o to modlic i o pozbycie sie strachu, jak ktoras ma chwilke to prosze sie za mnie pomodlic, za to zeby ta cholerna, przesladujaca mnie data nie byla tym najgorszym. dzieki wielkie, pozdrawiam.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, ja juz w domku, wrocilam od tesciow Mam radio na maxa bo....ta cisza tu mnie zabija......... Jutro sie wyjasni co i jak z badaniem M: oboje mam pietra.... I w zwiazku z tym powiem Wam co zrobilam: pranie wstawialam i.... tam gdzie proszek dalam plyn, a tam gdzie plyn proszek.... Na szczescie to firanki, wiec w nosie mam niech sie piora Mozgu nie mam normalnie .... Firanki juz wisza pachnace i wyprane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie ,ledwo zyje, cala noc nieprzespana, wygladam okropnie..... Milego dnia, buziaki, ja czekam na info o badaniu Mam nadzieje ze nie przeloza bo M.wyjdzie z siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja wlasnie odebralam wyniki krwi i moczu, nic z nich nie rozumiem... wycytalam tylko ze mam \"liczne bakterie \" w moczu i glukoze na czczo 86, krwinki białe 10 - 12 ( czegoś tam ) i jeszcze jakies 2 badania z których nic nie kumam. Martwia mnie troche te bakterie....i nie wiem gdzie mam znalezc gr. krwi.... ale lekarz juz sie dopatrzy.... ide spac bo m. zerwal mnie z lozia o 7:00 zebym pojechala z nim do mechanika i dopiero wrociłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czecs, ja własnie po drugim sniadanku,cos czuje ze po ciazy to bedzie mnie 2 razy wiecej:( i bede taaaka gruba.No ale sie pewnie i tak odchudze:) Zyzorowa norma glukozy jest 60 do 110 wiec u Ciebie jest ok.Bakterie w moczu-moze jakas infekcja a w ciazy sa bardzo czesto,gin na pewno poradzi:) nic sie nie martw..bedzie oki:) Joanna jak tam kobietko,trzymasz sie? Pozdrów M niech sie dzielnie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety ❤️ zyzorowa u mnie liczne bakterie w moczu zazwyczaj wskazują na jakieś zapalenie dróg moczowych. Lekarz zazwyczaj albo mi tabletki przepisuje albo każe pić dużą ilość soków gdzie jest zawarta witamina C celem stworzenia większej flory bakreryjnej! Buziaczki 👄 pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki dziewczyny, bo jaknym miala czekac do srody to bym zajoba dostala. Mam jeszce pytanko czy toxoplazmoze sie robi co miesiac? bo zdaje mi sie ze tylko raz w ciazy sie to robi.... kasik - ja wlaśnie wcięłam tależ fasoli gotowanej i kanapke z wedlina, co jest cudem bo od kilku dni nic nie moge jesc... joanna - ja włśnie pije dużo soków bo to jest jedyna rzecz na jaka mam ostatnio ochote... i jaka przyjmuje mój organizm... pozdrawiam 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toksoplazmoze robi sie na poczatku ciazy i potem jeszcze raz,ale nie wiem kiedy.Jutro bede u gina po zwolnienie to zapytam:) U mnie własnie etap niejedzenia sie skonczył...i teraz wssysam wszystko co sie da:) Tylko na słodycze mam zadko ochote i to dobrze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie ja juz nie mam slow i sil.... Sekretarki z pracy syn w zeszlym tyg mial goraczke: nic nie pomagalo, prawie tydz walczyli zeby mu zbic (22 lata chlopak, jedynak)..... Poszli na badania i co wyszlo? Skierowanie na onkologie do Szczczecina: dzis potwierdzili białaczkę! Brak slow...... A moj M. ma badanie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Joannaz, daj spokoj... ile jeszcze takich rzeczy cie spotka?? Zyzorowa badania na toksoplazmoze powtarza sie po czterech tygodniach, ale tylko wtedy, kiedy jest zakazenie. Jesli nie to chyba nie ma potrzeby powtarzac. Co do bakterii w moczu, ja mialam liczne i musialam zrobic posiew,zeby zobaczyc co to sa za bakterie, jaki jest antybiogram, zeby zastosowac odpowiednie leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×