Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest jaka jestem inteligentna :) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! LAdy ----->zaglądaj czasem mimo wszystko! magda.r------> jestem z Ciebie dumna! piękny suwaczek... tak trzymaj!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda czy zyzorowa-pogubiłam sie:):):) Linijka działa:) Ruchów jeszcze nie czuje a lekarz mówi ze tak za 2 tyg juz bede czuc napewno.Szczerze mowiac to nie moge sie juz doczekac:) Ladybird...znow wielkie odejscie i wielki powrot:)🌻 Ja tam mysle ze kazdy swoje cierpienie musi przecierpiec po swojemu-mam nadzieje ze wiesz o czym mysle.. Joanna---mama moja robi nalesniki z parówka takie obtoczone w jajku i w bułce i podsmazone na patelni:) Taka bomba kaloryczna i chyba zjadłam je w odpowiedzi na zbyt duzy przyrost wagi:) Schudne potem,po ciazy:) Trzymajcie sie i dobrej nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) dorotka M. :D chyba to bylo do mnie:D joannaz, ja wierze wtedy za nas dwie! a moze trzy? a moze niedlugo cztery? to sa zarty oczywiscie:):):) mam okropny dzien dzis! szef mi oznajmil nowe warunki pracy i mam odp jutro czy sie zgadzam dalej pracowac czy niee... tak wiec moj tydz zmienilby sie z od pon do pt na pn, wt, pt, sob, niedz!!!, plus mam jeszcze gdzies tam jezdzic na jakies szkolenia i takie tam (dodam ze moj ma zawsze sob, niedz wolne!)....ble, nie znam odp, nie wiem co mam robic, a nowej pracy mi sie szukac nie usmiecha 😡 dzis 31 dc, tempka wysoka...a to wszystko u mnie norma!!!!!!!!!! choc objawow ciazy zadnych nie mam (@ tez niee) to juz gdzies tam w glebi tli mi sie iskierka...ale taka mikroskopijna...nie robie zadnych testow az do 36 dc bo ostatnia @ przylazla 35dc, czy 34? nie wiem mam gdzies namalowane:) listka serdeczne gratulacje!!! i lec na bete, bo masz taka mozliwosc!!! ❤️ poglaskaj brzusio!! i wy ciezarowki weteranki poglaszcie brzuszki i wy staraczki tez tak na szczescie:) buziole po czole dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babolki ❤️ Dzis mam dzien z glowy, strasznie sie zle czuje, prawie nie spalam....Martwie sie o M i to badanie, na ktore sie dzis bedziemy umawiac....Normalnie mam piach w oczach .... A jakby na zlosc dzis popoludniu mam zajecia jeszcze :/ Milego dnia,caluski👄 Ps. Justynka: czy za bardzo nie masz wyboru i musisz przyjac ta \"oferte\":/ No chyba ze masz szanse i perspektywy na zmiene pracy. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Cześć wszystkim. Jak sie tak czyta to forum po trzech dniach to nie bardzo można się połapać... koszmarny weekend... w piątek kupiłam yest i oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam... po południu. Oczywiscie jedna krecha, a okresu nadal nie widać. Zdołowałam sie na cały weekend. Poddaję się pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! wczoraj pół dnia spędziłam w łóżku w półśnie (bo co 30 min musiałam siusiu) poszłam spać juz o 21 tak mi sie chciało no i rano po zmierzeniu tempki jakos spać już nie mogę. myślsłam, że będę... nie poszłam na BETE. ale dziś będę w pobliżu tej przychodni to zajdę i zapytam jak długo się czeka na wynik. jak kilka h pójdę na ta BETE jutro obiecuję! sobie i Wam:) teraz taki leń ze mnie! dziś 21 albo 22 dzień od zapłodnenia - ponoć teraz zaczyna bić serduszko... martwi mnie mój kaszel. byłam mocno przeziębiona przed fasolką, ale do dziś mi do końca nie przeszło:) jak Wasze samopoczucie? dzień dobry (oczywiście) !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć doth ! nie załamuj się kobieto, bo tak nie można!!!!!!!! to Ci nie pomoże, a wręcz przeciwnie!!! w którym dniu cyklu robiłaś ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kasia - magda to moje imię, zyzorowa to moja ksywka z panieństwa ( jak to brzmi...) joasia - ciesze się że Cię rozweseliłam.... :) :D dorotka - dziękuję strałam się... :) justyna - wiem co czujesz... nie zazdroszcze.... Wczoraj rano pojechałam do pracy, wchodze do biura, patrze an grafik i co??? mam wolne.... ale oczywiście mój szanowny kierownik nie pomyślał że po wolnym weekendzie moge nie wiedzieć, bo niby jak, że mam wolne... i delikatnie mówiąc się zdenerowałam... ide dzis po skierowanie na badania o 14:30. Życze miłego dzionka mimo wszystko... ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, joannaz masz racje wyboru za bardzo nie mam ale postaram sie choc wykrecic z tych niedziel bo to normalnie nie do pomyslenia dla mnie, caly weekend w robocie😡😡 zobaczymy co bedzie....dam znac... milego dnia, buziaki😘😘 doth, uszy do gory a na kiedy milas termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Termin @ - 13.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
ale czemu test wyszedł mi negatywny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h moze sie czyms zestresowalas, zdolowalas, albo cos i moze poprostu @@ sie przesunie.... A robilas badania hormonow? JustynaM_❤️ walcz.... WItajcie❤️ Ja juz po pracy, M ma termin na ...12 grudnia, malo szlag mnie nie trafil!!!! 2-3 dni w szpitalu ( w najlepszym wypadku) potem zaraz Świeta: mamy jechac do moich rodzicow, 2 lata nie bylismy, wszysto ustalone.... Mam nadzieje ze....to wypali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
w tym miesiacu nie miałam stresów jakoś, nie chorowałam...a hormony... lekarz twierdzi, że jak w zegarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s kochan to mam tylko jedna i ostatnia rade: lec na BETE hCG: jak wyjdzie pozytywna to extra:) A jak negatywna: to czas na powtorke hormonow Buziaki i czekamy na wynik❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, doths koniecznie beta, jesli wyjdzie negatywna to koniecznie trzeba szukac innej przyczyny opoznienia. Lady trzymaj sie. Joannaz, czy ja dobrze zrozumialam, ze masz w nosie problemy innych?? Jesli nie to przepraszam, natomiast jeśli tak, to moglabys o tym nie pisac- bo milo to nie zabrzmialo. /Bez urazy oczywiscie/. Ja mialam potworny bol brzucha w niedziele i poniedzialek, wyladowalam w szpitalu, zostalam przebadana i wszystko jest ok, poprostu wiązadla się naciągają. Troszke mi spadlo zelazo i musze pobrac, no i dużo odpoczywac. W związku z tym siedze na zwolnieniu do 13 grudnia, pozniej zobaczymy. Justyna jaka podjelas decyzje, jak rozmowa z szefem??? Kasik, kiedy masz nastepne usg, chyba juz bedziemy znaly plec :D Pozdrawiam Was, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica, absolutnie nie, chodzilo mi o to ze dla mnie to zadne pocieszenie ze ktos ma inne problemy czy cos, moze zle to ujelam, mam taka gonitwe myslowa ze czasem trudno mi wyrazic swoje mysli...... Jade na spotkanie, wieczorem nastepne,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja byłam dzis w przychodni u pani internisty po skierowanie na krew i mi nie dała bo powiedziała że ona nie wie jakie badain się zleca do ciąży i że to jest broszka gina i tam mam się udać.... i dzięki temu musze sie jutro stawić w przychodni o 7:00 i zdobyc skierowanie i biegiem na krew bo robią do 8:30.... obłęd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki!!Szalone dni ostatnio u mnie, zostały drobiazgi, jednak bardzo ważne, które dotyczą ślubu i tu chciałam prosić Was o pomoc, nie mogę się zdecydować na kolor różyczek do mojego bukietu ślubnego, do wyboru odmiana kiwi lub bądź prima donna +. Jeśli któraś ma czas i chęci to róże można zobaczyć pod adresem www.jmpflowers.pl następnie flaga polski, później odmiany i róże, nie wiem dlaczego, ale link nie chciał się wkleić... może coś doradzicie, dodam, że suknia jest ecru. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica...dobrze ze juz w porzadku i ze to tylko wiezadła..Ja usg mam 5 grudnia i mam nadzieje ze sie dowiem co za maluch tam siedzi:) Troche siue martwie bo jeszcze nie czuje ruchów.Lekarz mowi ze jeszcze 2 tyg ale ja bym juz chciała.A Ty czujesz ruchy? ania...jak ecru jest jasne to bym wzieła prima donne a jak ciemniejsze to te kiwi:) Pomysl tak by Ci sie bukiet nie zlał z kolorem sukni:) A kiedy masz slub? I ja chce obowiazkowo zdjecia ze slubu na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama strasznie namawia mnie na prima donnę właśnie. Ślub już 2-go grudnia, więc czasu na myślenie mam niewiele...ecru jest jasne. Kasik! Wkórym jesteś tygodniu? Bo już się troszkę pogubiłam, ja jestem w trzynastym i lekarz powiedzial mi, że około dziewietnastego możemy się pokusić o stwierdzenie płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pierwszych ruchów to słyszałam, że najpierw czuje się jakby bąbelki, albo coś podobnego do burczenia brzucha, jeszcze będziesz miała dość kopniaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu na cosima? Tak ecru jasna i tamte rozne jasne moze sie zlac;) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania...wiesz fajnie masz z tym slubem..my ostatnio obchodzilismy pierwsza rocznice slubu:) ...dla mnie to był wtedy najpiekniejszy moment w zyciu..i Tobie juz zycze by ten dzien tez był dla Ciebie wspaniały,najwspanialszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×