Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość
listkaa- ja podam ci link na stronke, i dowiesz się co można w każdym tygodniu zobaczyć.... http://www.dziecko-info.com/galeria_usg/galeria_usg.shtml nie jest możliwe że w 6 tygoniu by nic nie wyczuł.... już w 3 tyg. zmienia się macica i lekarz za pomocą badania ginekologicznego jest w stanie wyczuć ciążę... idz jutro na USG i nie stresuj się bo to ci bardziej zaszkodzi niż pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka..u mnie na usg było widac w 5 tyg wiec jak jestes w 6 tyg to bedzie naprawde widac.A badaniem ginekologicznym tak wczesnej ciazy jest trudno stwierdzic..wiec mogł nie wyczuc choc wszystko ok.Jutro pojdziesz i bedziesz wiedziała juz co i jak..A teraz sie nie denerwuj ..tylko odpoczywaj.Szkoda ze nie poszłas na bete wczesniej bo juz bys wszystko wiedziała.Trzymaj sie dzielnie i nie denerwuj,bedzie ok🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda moja kumpela była w 9 tyg a lekarz nie wyczuł...tacy tez sa lekarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
listkaa- ja podam ci link na stronke, i dowiesz się co można w każdym tygodniu zobaczyć.... http://www.dziecko-info.com/galeria_usg/galeria_usg.shtml nie jest możliwe że w 6 tygoniu by nic nie wyczuł.... już w 3 tyg. zmienia się macica i lekarz za pomocą badania ginekologicznego jest w stanie wyczuć ciążę... idz jutro na USG i nie stresuj się bo to ci bardziej zaszkodzi niż pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja byłam po USG w 4 i coś tam wyczuł... ale macie racje lekarze są różni..... nie martw się listkaa tylko dotrwaj do USG... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, pocieszyłyście mnie bardzo!!!! będę te Wasze odpowiedzi czytac wciąż do jutra:) usg mam na 13.25 od razu po napisze co i jak trzymajcie za mnie kciuki tak się boję już wczoraj przed wizytą serce mi tak waliło, że myślałam że wszyscy to słyszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda: dzięki za link, superowe zdjęcia! mam nadzieję, że jutro tez takie zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
listkaa - tylko nie możesz brac do siebie jak sie cos nie bedzie zgadzac, bo np. moja dzidzia jest mniejsza, przynajnmiej była do tej pory , niż te na zdjęciach... zobacz strone albo 2 wcześniej link na strone noworodek.... Życze powodzenia :) i z niecierpliwością czekam na wynik USG. trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicunia...nie dziekuje:D rzuc troche fluidow ciazowych na forum, wyslij buziaka czy cos:):), z gory dzieki 🌻 Dziewczyny ktora z was idzie do gina w najblizszym czasie? moglaby ktoras zadac pytanko ile mniej wiecej mm ma pecherzyk przed peknieciem? czy jest to raczej sprawa indywidualna? Dzieki bardzo. pozdrawiam, czekam na @ :O buuuu milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka jutro ide do gina... Pojedziemy do tesciow, odbieram wyniki hormonow i do gina.ZNajac zycie znow sie rozjechaly.... Nie na reguly na pecherzyk przed peknieciem. SRednio od 17 do 25 mm(28 mm)....Ile ma przed to malo wazne, wazne czy...potem pekł i czy byl na USG plyn w Zatoce Duglasa (znaczy ze pecherzyk pekl, doszlo do owulacji) Dobranoc,buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny wczoraj moje Malenstwo mnie kopneło i to jak.Połozyłam sie wieczorem i reka dotknełam brzucha a tu nagle taki kopniak..w głos sie rozesmiałam ze szczescia.:) Maz dzis wraca do domku i juz mi zapowiedział ze bede chodzic z jego reka na brzuchu dopoki nie poczuje:) Justyna to moze ja przesle ciazowe fluidki..łapcie:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Buzki na cały dzien Listka czekamy ..co tam u Ciebie? Joasia powodzonka u gina🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ My juz u tesciow:P Bylam u gina: cholerna Prolaktyna....nareszcie ksiazkowa!!!!!!!! Wynik 3,10 a norma do 25! Najlepszy wynik to od 8 do 12 na zajscie a ja mam..... lepszy od najlepszego:):):) Ale mi sie geba cieszyla, ze w koncu jedno dziadostwo poszlo w las..... Moze w konci teraz owu bedzie jak PRL jej nie bedzie blokowac;) Bromergon oczywiscie dalej, do zajscia az.... A trwac to moze tatka-latka...., Na szczescie wisi mi to, mam teraz inne klopoty na glowie;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no joasia...super z ta prolaktyna❤️..bedzie dobrze zobaczysz🌻 listka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26, az tak to nie jestem optymistyczna;) ZNow odkladam mysli nha ten temat iw racam do M..... Jajnik lewy strasznie mnie kluje od 3 dni, sluz plodny jak cholera, ale temp nie bardzo plodna;) Ps. GRATULUJE 1 kopniaka❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! rano nie mogłams ię tu dostać. jestem po usg oficjalnie oznajmiam, że jestem w ciąży!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz: dziękuję bardzo!!! mam nawet zdjęcie, ale z tego szoku nie zapytałam nawet czy serducho juz bije. jestem w 4 tyg od zapłodnienia a lek powiedział, że mała ciąża tak gdzieś 3, 4 tydzień. więc chyba serducha nie słyszał. pod zdjęciem jest taka ramka w której jest napisane gs 5.6 mm to pewnie wielkość zarodka, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka: zajrzyj jak rosnac bedzie Twoje dziecko..... Zdejcia dzien po dniu, tydzien po tyg, miesiac po mcu.... Po kolei klikasz w : Weeks from Last Menstrual Period Week 1 | Week 2 | Week 3 | Week 4 | Week 5 | Week 6 | Week 7 | Week 8 | Week 9 | Week 10 Week 11 | Week 12 | Week 13 | Week 14 | Weeks 15-28 | Weeks 29-40 http://www.pregnancy.org/pregnancy/fetaldevelopment1.php#week1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka...GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 Dbaj o siebie i o Malenstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszystkim za gratulacje!!!:) joannaz: juz zaglądam na tą stronkę - dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz: ale suuperowa stronka!!!! to niesamowite !!!! mam nadzieję, że z moja fasolką będzie wszystko dobrze i że będzie szybko rosła:) jak na tych fotkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to nie ten temat, ale wierze, że skoro staracie się o dziecko dużo wiecie o płodności i mi pomożecie. czy możliwe jest aby w okresie płodnym było zupełnie sucho na zewnątrz, ale było uczucie wilgotności wewnatrz i wkładając palec do pochwy wyciagało by się płodną wydzielinę. nie byłoby jej dużo, ale miałaby cechy płodnej ( przezroczysta i ciągliwa) i jeszcze jedno czy ostatni dzień wystapienia takiej wydzieliny ozn koniec dni płodnych czy jajeczkowanie???? chodzi o to czy po jajeczkowaniu wystepuje jeszcze ta wydzielina????? dziekuje za pomoc i nie denerwujcie się na mnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gopsia witaj u nas❤️ To co opisalas jest b mozliwe,nie jest to nic zlego. Wiele dziewczyn tak ma ze na zewnatrz sucho a w srodku sluz plodny, nie jest to niczym nazdzyczajnym, takze sie nie martw:) Z tym sprawdzaniem i okreslaniem dni plodnych jest to roznie. Sama mam objawy zawsze \"jajeczkowania\" a tak naprawde prawdziwe mialam raz w zyciu.... Na 100% czy byla owulacja okresla tylko USG i monitoring cyklu. Inaczej sa to tylko domniemane przypuszczenia;) Powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo za odpowiedz!!! od dawna śledze wasz temat (od 10 tygodni) i trzymam kciuki za wasze starania:) ja nie chce mieć dziecka narazie, w przyszłości tak ale nie teraz. (tylko dlatego,że nie mam warunków, ja i mój chłopak studiujemy dziennie) od kilku dni bardzo się denerwuje, mam objawy ciązy: ból piersi i stan podgorączkowy. teraz jest 26 dzień cyklu, ale ja miesiączkuję bardzo nieregularnie (jeden z moich jajników jet policystyczny, długość cykli min30 max49). teraz kochałam się z chłopakiem 2 razy w nocy z 9 na 10 i w nocy z 10 na 11 dna cyklu. zabezpieczyliśmy się prezerwatywą ze środkiem plemnikobójczym. niby było z nią wszystko ok, ale jakos specjalnie jej nie ogladalismy. 2 dni póżniej pojawiła się płodna wydzielina. to było 16 dni temu. jest duże prawdopodobieństwo ciazy??? przepraszam,że męczę ale potrzebuje racjonalnego spojrzenia na sytuację, choć u Was nie powinnam bo dla Was dziecko to marzenie.... ale pewnie nikt na forum nie wie tyle o tych sprawach co Wy. nie wkurzajcie się na mnie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia, proponuje sie uspokoic i czekac na termin @@@ :):):) Oraz zapraszam do piania z nami a nie tylko sledzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia: proponuje sie uspokoic i czekac na termin @@@:) Oraz zapraszam do pisania z nami,nie tylko sledzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×