Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Czesc dziewczynki!! Cos Wam tak jakos smutnawo...Dorotko nie martw sie prosze..bądzmy dzielne i juz:) Łatwo sie mówi a sama wyłam w poduchę wczoraj jak doszło chyba do mnie ze moja dzidzia sie tak oddaliła:( No ale na pocieszenie wmówiłam sobie ze ja tego ortopede przekonam ze z ta operacja mozna poczekac...) Tak sobie tłumacze...a jak mi sie nie uda to juz pewnie w dół wpadne i nie wiem jak wyjde:( Koniczynko ...będzie ok..wierz w to:):) Papa Ide poprzytulac sie do męza ..tylko to mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana kobietki! Dziś jakby lepiej! :) Kasik26! Będzie dobrze! Ciekawe czy przkonasz ortooopedę... :) chociaż kobiety potrafią jak się uprą :) :) :) Emesze! Jak tam? Co się z Tobą dzieje? Tyle dni się nie odzywasz? DAj znać! czekamy na wieści od Ciebie! 🌻 Zielona koniczynko! jak samopoczucie? Lepiej? 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Cieszę sie Dorotko ze u Ciebie juz lepiej...U mnie szaro i zimno..ale trzymam sie dzielnie:) Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, dorotka ciesze sie, ze juz masz lepszy nastroj. Koniczynko musi sie nam w koncu udac, nie widze innej mozliwosci. u mnie dzis zimno jak cholera, mysle sobie, ze pogoda przyczynia sie rowniez do naszego samopoczucia, brak sloneczka powoduje otepieniem. Ja juz mam dosyc takiej paskudnej pogody. U mnie dzis 27dc i czekam na @. Pozdrawiam, buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam się ponownie! Już w domku, po obiadku...ale chyba zaraz coż znów przekąszę :) :) :) ten mój apetyt jest zabójczy...ostatnio! Właśnie miałam się pochwalić słoneczkiem, a tu pada :( Wica !--->mam nadzieję ze Twoja @ nie nadejdzie. Nikt jej tu nie che :) :) :) Zielona Koniczynko!----> wszystkie smutki się rozwieją! będzie dobrze! 🌻 Mam DOŚĆ tej okrutnej pogody!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez apetyt dopisuje :), obiadek musze dopiero ugotowac, ale juz jestem w trakcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smacznego Wica! ja już po ponownym posiłku...może na trochę mi wystarczy :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam dobrze mozecie sie opychac, a ja jestem na diecie.Za miesiac wybieramy sie do Wloch i wstyd bedzie z brzucholem sie na plaze wybrac.Wiec musze cierpiec i sie glodzic jeszcze 5 kg i bedzie dorze.Ale Wam Zycze SMACZNEGO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki Zielona Koniczynko! JA niestety ostatnio jestem obżartuch... :) ale cóż... mogę sobie na szczęście na to pozwolić... pozdrowienia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki co tam u Was Slychowac, widze ze ten topik jakos powolutku sie rozwija,wiec postanowilam cos naskrobac.Byc moze nie na temat ale licza sie checi Wczraj spacerujac po parku zauwazylam kobiete z trzema pieskami,wszystko bylo by oki, ale wlascicielka postanowila wykupkac pieski na pieknie scietej trawce akurat tam gdzie znajduje sie plac zabaw.Z ciekawosci obserwowalam czy wlascicielka posprzata po swoich piesiurkach, i wiecie co tak jak myslalam kundelki zrobily co trzeba a wlascicielka chciala jak najszybciej z tamtad zmykac.Pecha miala ze ta cala sytuacje obserwowalam, wiec zaczelam sie na nia tak wydzierac, ze biedaczka zaczela zbierac listki i zawijala w nie zrobiona przez psiurki kupke. Bo nic gorszego jak podczas zabawy wdrepnac w takie lajno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulko!!! Z wielka checia podzielila bym sie z Toba sloneczkiem, bo u mnie od samego rana grzeje.Zyczyla bym Ci abys znalazla czas by byc szczesliwym, Zycie to cale czekanie na spelnienie marzen ktöre nie chca stac sie rzeczywistoscia-Ale niepoddawaj sie Badz dzielna i czekaj na lepsze jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulko, ja też czekam i czekam na moją małą kruszynke. Okres dostanę i tym razem na 100% bo mnie pobolewa brzuszyszko, już nawet nie kupię testu żeby się nie denerwować. A te krówki to świetny pomysł, lubię ale takie kruche nie ciagutki :-)) Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Parę słów zanim rzucę się wir gotowania---właściwie już kończę :) i zaraz będę jeść... a głodna jestem okrutnie! ;) Paulka123 trzymaj się!!! Zielona Koniczynko u mnie też dziś słoneczko-wreszcie-już myślałam ze zwariuje z zimna...a co do palcu zabaw masz rację!!! nie fajne to jest!!! takie niespodzianki!!! 😡 Stelka! oby ten brzuszek to bolał Cię na \"inną\'\' okazję :) Fajnie ze rusza ten nasz topiczek---nareszcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki.. O u mnie paskudna pogoda...szaro,buro i zaraz chyba bedzie padac:( A rano obudziło mnie taakie ładne słoneczko i myslałam ze tak bedzie cały dzien..a tu mam..:( Stelka a może brzuszek Cie tak troszke robi w lewo i bedzie ok:) A jak nie to i tak sie nie martw bo jak nie tym razem to nastepnym juz na pewno:):) Trzymam kciuki za WAS wszystkie. Paulka..bo Cie po tych krówkach brzuszek bedzie bolał:) Nie martw sie ..wszytsko sie ułoży:) Ja tam w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Dziewczyny jakie jesteście kochane!! Będę na bieżąco raportować :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co...pochwale sie Wam..niestety nie dwoma kreseczkami ..z wiadomych powodów.Ale tym ze schudłam ostatnio 7 kilo i zmiesciłam sie w moja stara ukochana garsonke:) Jeszcze tak z 10 kg i juz by było ok.No ale to nie topik o odchudzaniu.Ale ja sie odchdzam dla dzidzi..bo sie naczytałam o otyłych mamach jakie niosa zagrozenia dla przyszłych dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Panie, U mnie słoneczko, cieplutko. Ja chyba tez cos zjem. W tytułowej kwestii u mnie nic nowego i pewnie jeszcze troche nic sie nie wydarzy, to ten okropny okres oczekiwan i nadziei. Powinnam dostac @ za tydzien, pozniej pewnie znowu clo i monitoring i duphaston. koncze juz bo jak pisze takie rzeczy to mi sie humor psuje, a nie lubie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Kasik26! CZyli masz silną wolę skoro potrafisz skutecznie się odchdzać! To dobrze... Witaj Wica! nie załamuj się za wcześnie! Dopóki @ brak dopóty MUSISZ mieć nadzieję! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, zle to jest ten czas w calym cyklu, kiedy mam najwiecej czasu na myslenie, a wiadomo ze trudno caly czas myslec pozytywnie. p.s. co robisz na obiad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zjadłam! :) Poszłam na łatwiznę, bo naprawdę strasznie mnie ssało i długo bym nie pociągnęła... Głód by mnie ZABIŁ!!! tak więc...ryż, mięsko drobiowe wraz z zeszkoloną cebulk.ą (uwielbiam cebulę-zjem w każdych ilościach. ziemniaki zreszta też) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ale jestem glodna. A my jak zwykle o jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u mnie często jedzenie działą jak pocieszka! niestety!!! ale na szczęście tego nie widać... i z tego to się akurat cieszę!!! ;) a dziś w pracy usłyszałam że lepiej mnie ubrać niż żywić (bo fakt ww pracy jadłam raz ---a ostanio 3-4) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez juz po jedzonku. Koniczynka dobrze, ze sobie robisz \"chwile rozpusty\" tak jak z lodami :) Paulka, pewnie, ze otyle kobiety moga zajsc w ciaze, natomiast nie mam pojecia czy to przeszkadza i w jakim stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26 ,masz racje ze to nie topik o odchudzaniu, niewiem jak u Was ale czasmi mi pomaga wskoczyc do codzinnosci i porozmawiac na tamaty nieistotne a zarazem bardzo wazne.Czytam wasze opowiadania z uwaga i stwierdzilam iz od tej pory co z Wami pisze smuce sie nie tylko z mojego powodu ale i dla kazdej z Was mam odrobine lezki ktöra przelewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOniczynko! Myśl pozytywnie! Będzie dobrze!!!! Już nie długa każda z nas będzie mogła uśmiechnąć się z całego serca ❤️ (bo maleństwa nie długo się pojawią....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×