Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

wiem u z kreska hhi. Moj maz mi je kupil bo ja powiedzialam ze juz nie mam sily i koniec z probami. I jeszcze nie moge ci powiedziec czy sa wiarygodne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emesze ===> moja ciekawos byla tez silniejsza odemnie, wiec pobieglam szybciutko do apteki i musialam zrobic test, musze powiedziec ze to byly najgorsze minuty czekania , ktore niestety nie przyniosly skutku-i tak juz od lat. Teraz siedze i sie zalamuje,po glowie chodzi mi sto mysli: moze ten test byl jakis niewiarygodny lub moze dlatego ze zrobilam go pod wieczör, a moze jutro kupie nowy i tak w kolko ZWARIOWAC MOZNA. do tego niepowiedzialam nic mezowi(aby sie tez nie zalamywal). Ach i tak to jest z nami - \"biedulkami\" DorotkaM===> nie pisalam tak dlugo bo wyjechalismy z mezem pozalatwiac sprawy zwiazane z firma,natomiast 5-tego znowu jedziemy tym razem tylko na 4 dni do Irlandii, zabieram z tamtad moja siostrzenice na wakacje, a z kolei drugiego sierpnia lecimy do Wloch(odpoczac i starac sie o dzidziusia) Zycze Wam milutkiego snu, ide przytulic sie do meza moze tez zasne PA PA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌻 ale poszalałyście wieczorkiem nie ma co...szkoda że mnie już nie było, ale cóż... Emia---->no ja chyba też niestety czekam na @. ma być we wtorek, ale trzeba by ją pogonić stąd jak najszybciej!!!! Zielona Koniczynko---->miłego wypoczynku zyczę (też przydałby mi się taki Wypad, ale o urlopie nie mam co marzyć) :( Emesze----> dobrze że sie trzymasz...możę \"wrzucenie\" na luz da efekty (wiem wiem łatwo sie mówi) pozdrowienia!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Pozdrowienia ale chłodne bo taaaki upał:) U mnie ok tylko tyle pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ SIE DUSZE TAK GORACO, SIEDZE W BIURZE BEZ KLIMY :-( TYLKO TAKI MALY WIATRACZEK POZDROWIONKA PS.DZIEWCZYNY CO MYSLICIE MAM ZROBIC JESZCZE JEDEN TEST BO DO DZISIAJ NIE MAM @;( TO JUZ 6 DNI)BYC MOZE TEN PIERWSZY BYL JAKIS TRAFNY- SAMA JUZ NIEWIEM PAPATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona koniczynko..moze zrób jutro rano i bedziesz wtedy pewna co i jak..Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale upał! Zielona koniczynko ---> Poczekaj jeszcze 1-2 dni i zrób sobie test z samego rana. Mi w zeszły m-cu spóżniła się @ o całe 8 dni. Test zrobiłam sobie w 7 dniu spóźnienia i oczywiście wyszedł negatyw a na drugi dzień dostałam @. Mam też koleżankę której 2 testy wyszły negatywne a się okazało, że jednak jest w ciąży. Oczywiście życzę ci aby to była wina tesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana25
witajcie! dziś znalazłam Wasze forum, cieszę się, że takie isnieje :) bo w grupie raźniej. Ja już ponad rok temu poroniłam i od tamtego czasu nie mogę zajść w ciąże :( lekarz twierdzi,że wszystko jest ok i że trzeba czekać...ale ja już nie mam siły, każdy zbliżający się @ to nadzieja...a potem wielkie rozczarowanie. Nie mogę tego zrozumiec, bo skoro nosiłam w sobie dzidziusia - to znaczy,że jesteśmy płodni - a starania nic nie dają :( Powiedzcie proszę, czy któraś miała podobną aytuacje, jakie badania zrobic/???? pozdrawiam Was wszystkie BAAARDZO SERDECZNIE i oby na tym topiku spływały juz same dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ❤️ Emia, Kasik26!!! Emesze jak tam? ale upał, na dodatek kompy padły w pracy-masakra!!! ale już jestem po i dobrze! ;) ;) ;) zielona kolniczynko!-----> trzymam MOCNO kciuki!!! może się udało... a testy wadliwe się zdarzają... Załamana25!---->też wierzę że teraz to już musi być tylko dobrze...zaglądaj tu często! zawsze to raźniej w grupie :) trzymajcie się!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana===> witam Cie serdecznie !!!! Wiem jak sie czujesz, ja jestem w tej samej sytuacji, poronilam bedac w 12-13 tygodniu.Bylo to 3 lata temu (oczywiscie niechce Cie niepokoic)u kazdego jest inaczej.Badanie niestety nie robilam u mnie jest wszystko ok, niestety problem jest od mojego meza strony. Ale musze sie z tym pogodzic:: Jedyna rade ktora mi moj lekaz powiedzial to \"NIC NA SILE-WCZESNIEJ CZY POZNIEJ BEDA °>- dzieki za kciuki trzymaj mocno A zreszta trzymam za Was wszystkie Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! jak tam zielona koniczynko? jest ta paskudna@? poki jej nie ma poty nadzieja .... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie........ nowy dzien, nowa nadzieja ale wydaje mi sie ze idac do mnie zabladzila,wczesniej czy pozniej trafi.Mam dzisiaj straszny bol piersi == a tak zawsze mam przed @.I z tego powodu mam straszny nastroj,wydzieram sie na kazdego kto mi pod paznokiec wejdzie.Dzisiaj rano i mojemu sie zebralo, i teraz jestem smutna z tego powodu(przeciez on na to nic nie poradzi).Chyby dzisiaj wczesniej pojde do domu,przygotuje kolacyjke przeprosinowa. Teraz zabieram sie do pracy czym szybciej skoncze tym szybciej bede mogla uciekac. Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! ja już po pracy... ledwo dycham... ale duchota... tlenu nie ma...przynajmniej u mnie!!! :( 🌻 pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja dziś pół dnia spędziłam na ogródku. Pod wieczór burza nas przegoniła. W ogóle mam chandre. Nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! ❤️ cięzko nam się spotkać w jednym momencie na topiku, ale generalnie jest fajnie że zaglądamy :) :) :) ale upał strrraszny ( przynajmniej u mnie)---mimo wszystko wolę to niż zimnicę... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🌻🌻🌻 Ja to niestety najczęściej zaglądam tu póznym wieczorkiem. W ciągu dnia mam mało czasu. Ewentualnie tylko coś podczytuje. Choć fajnie by było pogadać w tym samym czasie :) :) :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! U mnie wszystko ok.Pogoda ładniutka choc sie troszke ochłodziło:( No ale moze i dobrze bo upały były az za bardzo.. Mojemu kuzynowi sie przedwczoraj synek urodził:):) Duzy bo ma 59cm i wazy 4kg.:) Fajnie maja..zazdroszcze:) i juz:) Buziaki ide spac bo cos sił mi brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor wszystkim Ja dopiero jestem w domu, ufff, tak to jest jak sie cieplo robi: praca, pozniej ogrodek, jestem wykonczona.Nawet nie mialam czasu zrobic testu, bo jak na razie u mnie cisza i postka. Trzymajcie sie :-) Zagladajcie i postukajcie czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🌻🌻🌻 Oj, coś tu dziś puściutko... Dziś powinnam dostać @ i... cisza. Nie nakręcam się bo ostatnio spóźniła mi się \"gadzina\" calutki tydzień. Piersi pobolewają, podbrzusze też... Trzymajcie kciuki..... żeby nie przyszła!!!!!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, oj dziewczyny ja juz nie moge..byłam w Tesco a tam same sliczne maluszki w wózkach, szczesliwe mamusie i kobitki w ciazy...buuuuuuuuu a ja łaziłam po tym Tesco i az wyc mi sie chciało....bo ja ani mamuska ani kobitka w ciazy.buuuuuuuuuuuu smutno mi i tyle.... No nie bede i Was smucic...piszcie cos dziewczynki bo nam topik padnie:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, nie odzywalam sie poniewaz w domu mam remont /ktory mnie wykonczy/, upaly jak nie wiem co a ja remontuje lazienke :). W pracy tez nawal zajec, co wyklucza mozliwosc siedzenia przy necie. U mnie wszytsko po staremu, czyli nic, no moze poza samopoczuciem. Czuje sie fatalnie, jeszcze nigdy nie mialam takiego dola tak dlugo. Zawsze bylo mi troszeczke smutno pierwszego dnia @, teraz juz 16 dc a moj dol wciaz trwa. Czuje sie bezradna. Nie bede smucic, uciekam i przesylam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie widze ze Wy takie smutniutkie , to i ja dolanczam.Po dziesieciu dniach spoznienienia i ja dostalam@.A juz mialam promyczek nadzieji :-( I teraz tak od trzech dni siedze i ubolewam nad swoim losem.Bogu dzieki mam wspanialego meza , ktory wspiera mnie w tych ciezkich dniach, tz. wspieramy sie nawzajem (wydaje mi sie ze jest bardziej zawiedziony jak ja) Pozdrawiam i zycze milej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Po przerwie...nie było mnie troszkę...mały wypadzik na mazury... samotny ... :( :( :( ale tego chyba trzenba mi było... odbrobinkę odpoczynku!!! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! 🌻🌻🌻 No niestety, czwarty cykl starań zakończył się niepowodzeniem. Dostałam @ i jest mi z tym BAAAAARDZO żle :( :( :( Buuuuuuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Emia----> bardzo mi przykro! może następnym razem.... ❤️ dziewczynki trzeba się ostro wziąć do \"roboty\" :) bo statystycznie słabo stoimy ;) przydałby się wreszcie jakiś maluszek na topiku...tak na dobry początek... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja niestety tez nie podniose w tym miesiacu statystyki znow jak co niesiac co do dnia przyszla@ naprawde nie mam juz sily i ochoty pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×